МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Командуючий ЧФ Росії душить свободу слова в Україні

04/15/2003 | Микола Петрів
ОБЕРЕЖНО, ШОВІНІЗМ!

Командуючий ЧФ Росії душить свободу слова в Україні

Саме такий висновок випливає з листа віце-адмірала В. Масоріна, якого той 17 березня 2003 р. направив адміралу М. Єжелю.

Про що ж пише цей Масорін українському воєначальнику? Цитую: "Как результат нормальных, добрососедских отношений между флотами - политическая и зкономическая стабильность в городе Севастополе...".

Ну скажіть, чи не нахаба цей орендатор-окупант української власності? Він шизонув собі, що без Чорноморського флоту Росії в Севастополі не буде політичної і економічної стабільності. Ось воно яке імперське мислення!

Але це, як кажуть, квіти. Далі Мусорін, лицемірно заявляючи про "цивилизованные пути разрешения возникающих вопросов", сміє вказувати Головнокомандувачу ВМС України на те, що окремі статті газети "Флот України" подають інформацію антиросійської спрямованості. I таких матеріалів за перші два з половиною місяці 2003 р. той нарахував аж 9! Не полінувався адмірал підрахувати і кількість таких матеріалів за перше півріччя 2002 р. їх налічив аж 20! (А ви думали, чим займаються російські воєначальники? Арифметикою! Чи не в виходку, бувало?)

І, як висновок з цього, Мусорін пропонує адміралу Єжелю вплинути на підлеглі інформаційні структури таким чином, щоби "исключить публикации материалов, не способствующих развитию дружбі и добрососедства". Ось так. Окупант встановлює свої правила, що йому свобода слова в Україні. Плювати йому на неї, мачіть в сартірє"...

Я не знаю, що відповість український адмірал. Як державник і інтелігент, він це зробить, на жаль, не російською мовою і не улюбимим висловом Жириновського з трьох російських слів. Але, принаймні, хочеться вірити, що він так думає.

Микола Петрів

("Дзвін Севастополя", №4, квітень, 2003)

Відповіді

 • 2003.04.16 | Душегубко

  Re: Командуючий ЧФ Росії душить свободу слова в Україні

  Окупанти у Севастополі - україньскі войскові. Севастополь - російскє місто. Що до свободи слова, то на Україне еі ніколи не було и не буде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.16 | М.Р.

   Re: Командуючий ЧФ Росії душить свободу слова в Україні

   дитинко! ти мабуть не знаєш ні про яку історію і ні про які міжнародні угоди між Україною і Росією. по-твоєму і Тюмень - російське місто.

   щодо свободи слова в Україні - вона буде. і без тебе, до речі, канадського кацапа, який знає кілька слів українською.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua