МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дейча нагородили... Вітаємо!

08/30/2003 | Наглядач
30-08-2003
Спикер ВС Крыма Б.Дейч награждён орденом Ярослава Мудрого

Теперь не только Грач носит орден Ярослава Мудрого...
Однако Грач не заслужил звание "Почётного крымчанина"....'


22 августа президент Украины Подписал Указ, согласно которому председатель Верховного Совета Крыма Борис Дейч награждён орденом Князя Ярослава Мудрого V ступени.


Награда крымскому спикеру присуждена "за значительный личный вклад в социально-экономическое и культурное развитие Украины, высокие трудовые достижения и в связи с 12-й годовщиной независимости Украины".


А 27 августа на пленарном заседании Верховного Совета Крыма Председателю ВС Крыма Б.Дейчу, по просьбе большинства депутатов пришлось отказаться от природной скромности и принять заслуженное звание "Почетный крымчанин". Как отметил первый заместитель Председателя ВС Крыма Василий Киселев, присвоено это почётное звание Борису Давыдовичу за добросовестный труд на благо крымчан.


Теперь не только Грач носит орден Ярослава Мудрого...
Однако Грач так и не заслужил звание "Почётного крымчанина"...

http://www.gracha.net/index.php?ns=723

Відповіді

 • 2003.08.30 | Станіслав Потоцький

  ЗасРаКи

  Кого тільки не нагородили Ярославом П"ятого Ступеня!.. "І Грача, і Драча".
  І шановному Киримоглу такого ордена дали були один чи два роки тому, і нешановний Грач отримав. Дуже широки критерії в київських нагороджувачів. Добрі дядьки сидять там у комісіях.
  Чи знаєте, до речі, що першим ступенем Ярослава взагалі жоден український громадянин нагороджений бути не може? Бо перший ступень призначений виключно для нагородження голів іноземних держав! Тож роби ти хоть що для своїй України, хоч розбій ся, але by default гідним Ярослава-І ніколи не станеш. Будь ти Грач чи Драч. Ось такі в нас українські ордени. Навіть про Совці такого не було.

  Взагалі, тема наших державних нагород - це справа особа.
  У цієї системі відтворено справжній Совок. Колись у 1992 р., коли тільки систему нагородження було розроблювано, прийняли рішення відмовитися, по-перше, від "почесних звань" (почесний свинопас, почесний масажист) та, головне, від звання героя, котре мало де в світі має аналоги. Відмовилися. Але ж совєччина не дає спокою. Пільг хчеть ся дуже. І ось вже засраки (ЗАСлуженниє РАботнікі Культури) та засраздри (ЗАСлуженниє РАботнікі ЗДРаваахранєнія) та решті засраби (ЗАСлужений РАБотнік) знов з"явилися в нас.
  Платити людям треба за добру працю, добре та багато платити, а не засрабами від них відкупатися, котрі мишиного хвосту не вартують.

  А ще з"явилися герої України. Із ворожим символом зірки на грудях. Блискавічна девальвація геройського звання, запозиченного не з європейської практики, а з совєцької, вже є річчю очевидною.
  Чи чули, що нещодавно Героя України отримала Софія Ротару?
  Чи багато коштує після того посмертна геройська зірка, котру видали родині Чорновола?
  А ще про Таїсію Повалій гастрольну рекламу читав. Теж заслужена така пані, вельми обтяжена орденами, ажно декількома. Орденоносна така співачка, синежовтознаменна, тричі імені Людмили Зикіної. Ще б звання генерал-полковника дати - буде саме те.

  Чікаво, чи має Героя Америки (чи його еквівалент) Майкл Джексон? Чи там Оззі Осборн? Адже ці засраки світової культури поважливішими птахами від Ротару з Повалій будуть.
  Не має. Бо зірка чи там американський орден Пурпурового Серця на грудях Джексона будуть зайвими та смішними й це Америці небайдуже (титул сіра в МаКартні та ще котрихось - ще справа інша: сір це особиста а не державна відзнака; єю нагороджує особисто монарх, а не держава).

  Тож, кажу, Америці небайдуже.
  А ось нашім "патріотам" байдуже. І блищать зірки з хрестами з таких грудей, що нерідко не втримаш ся від посмішки.

  І тутай вже ніяк не вбачиш руку москалів. І цей сором не москалі в нас впроваджують, це вже ріднесеньке маларасійське явище.

  Бо Пугачова, наскільки відомо, ще поки героєм Росії не є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.08.30 | Москвич

   Re: ЗасРаКи

   Ваше сообщение очень остроумно и талантливо, однако в нашей стране тоже есть такая болезнь, как неуемная раздача орденов и медалей кому попадя. Пугачева, конечно, не Герой России, но уж точно Президент (кажется, еще Ельцин) ей какие-то медальки вешал.
   Ну Пугачевой, допустим, грешно медаль не дать, но сколько орденоносцев, о заслугах которых перед Родиной никто не знает и о которых никто слыхом не слыхивал...
   Видимо, это какая "детская болезнь брежневизма" в постсоветских странах...
  • 2003.08.30 | line305b

   !! :)

   Вы ж это печатайте это где-нибудь чтоб материал не пропадал, пан Потоцький :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua