МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ВИ, НАЗЛО УСІМ, - ПЕРЕДПЛАТІТЬ!

10/17/2003 | Віктор РУДЕНСЬКИЙ
#42 за 17.10.2003
А ВИ, НАЗЛО УСІМ, - ПЕРЕДПЛАТІТЬ!
Віктор РУДЕНСЬКИЙ

У понеділок на редакційному автовідповідачеві виявився ось такий телефонний запис:
"Вас беспокоит один из ваших читателей. Я сегодня не мог купить вашу газету. Был в центре на главпочтамте, там есть ларёк. Сказали мне там, что было у них всего 15 ваших газет, но пара человек пришли и оптом закупили всё это количество. Пошёл я на Карла Маркса, там есть центральный газетный киоск. Там 10 газет было, пришли два молодых человека и закупили всю газету. Был я и на улице возле гостиницы "Украина", там тоже всё закупили. Непонятно, мне кажется, что тут явный идёт саботаж. Хотелось бы знать позицию редакции моей газеты. Прикро, что я не смог купить вашу газету...".
Чим же так привернув увагу "оптових" прихильників "КС" минулий номер нашого часопису? Може, це об'єднані соціал-демократи не захотіли, щоб кримчани довідалися про те, що думають про цю партію "нашоукраїнці"? А може, навпаки, це "нашоукраїнці" в такий спосіб захистилися від соціал-демократичного випаду проти них (ми подали в "КС" обидві точки зору)? Втім, могли б і "фанати" однієї "московськостурбованої" газети "підметушитися", щоб сімферопольці не довідалися, чому їх "нудить від України". Чи, може, це дрімучі півострівні противники державномовної освіти вилучили тираж назло Л. Кучмі, Б. Дейчу і С. Куницину, які минулого тижня (це на першій сторінці було) давали старт довгоочікуваному будівництву української гімназії в столиці Криму?
Не повіримо, що то учасники нашого мовно-комп'ютерного змагання захотіли своїм суперникам-конкурентам свиню підсунути, бо ж минулої п'ятниці друкувалися чергові завдання. Або, скажімо, кросвордисти. Ні, у нас змагання чесне!
Ми губимося в здогадах: що ж такого надрукувати, щоб і наступний, і усі інші номери "Кримської світлиці" покупці "саботували" ось у такий спосіб. Підкажіть, "оптовики-саботажники"! А нашому читачеві можемо порадити лише одне: передплатіть назло усім "Кримську світлицю" - і ви не знатимете усіх цих проблем!


P. S. Запис на нашому українському автовідповідачеві було зроблено російською мовою. Ми раді кожному нашому читачеві. Тим же, хто робить осмислені кроки від языка до мови, - особливо...

"Кримська Свiтлиця" > #42 за 17.10.2003 > Тема "Резонанс"

Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=1354


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua