МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ого! Піскун порушив справу проти члена СДПУ(О)

10/20/2003 | КримТау
www.ПРАВДА.com.ua, 20.10.2003, 15:59

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу у відношенні ялтинського міського голови за статтею 364 - частина 2 Кримінального кодексу - зловживання владою або службовим становищем, що призвело до важких наслідків.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Генпрокуратури, ялтинський мер звинувачується в незаконному наданні у власність і індивідуальне будівництво земельних ділянок, що знаходяться в охоронній зоні "Нова Ялта", у результаті чого державі нанесено збиток на суму майже 1 млн. грн.

Крім цього, зловживаючи службовим становищем, міський голова Ялти уклав ряд договорів оренди земельних ділянок, чим завдав шкоди державі на суму 800 тис. грн.

Також Генпрокуратура порушила кримінальну справу у відношенні начальника управління охорони здоров`я виконкому Ялтинської міськради за ст. 364 (частина 2) КК.

Він звинувачується в закупівлі медикаментів за завищеними цінами, у результаті чого державі нанесений збиток у розмірі 160 тис. грн.

Як повідомляється на інтернет-ресурсах СДПУ(О), мером Ялти є член партії Сергій Брайко.

Як відомо, останнім часом загострилися відносини між лідером СДПУ(О), головою адміністрації президента Віктором Медведчуком і генпрокурором Святославом Піскуном. Серед можливих варіантів називають відставку Піскуна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua