МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ХЕРСОНЕС - КУРОРТ УКРАЇНСЬКИХ ТОВСТОСУМІВ

11/12/2003 | Душегубко

Усім відомо, що в реставрацію Владимирського собору в Севастополю , на території Херсонеса Таврійського, достатні засоби були вкладені міською адміністрацією Києва на чолі з Омельченко. Жовтоблакитна пропаганда представила це як благу богоугодну справу . Частина вкладених грошей була спрямована для будівлі житлових приміщень для священнослужителів і обслуговуючого персоналу. Побудували якісно, місце підібрали чудове - метрів 200 до моря. Однак після здачі цих житлових приміщень у лад проживали в них особи , мало зв'язані зі служінням Богові, а саме товстосуми з різних регіонів України, що приїжджають у Севастополь на відпочинок. А ті , кому призначалися ці апартаменти, продовжують тулитися в хозпостройках на висілках Херсонеса Таврійського. Територія Херсонеса стає недоступної для більшості жителів Севастополя, тому що вхідні квитки постійно ростуть у ціні.

Відповіді

 • 2003.11.13 | Our

  Re: ХЕРСОНЕС - КУРОРТ УКРАЇНСЬКИХ ТОВСТОСУМІВ

  Душегубко пише:
  >
  > Усім відомо, що в реставрацію Владимирського собору в Севастополю , на території Херсонеса Таврійського, достатні засоби були вкладені міською адміністрацією Києва на чолі з Омельченко. Жовтоблакитна пропаганда представила це як благу богоугодну справу . Частина вкладених грошей була спрямована для будівлі житлових приміщень для священнослужителів і обслуговуючого персоналу. Побудували якісно, місце підібрали чудове - метрів 200 до моря.
  Na teritorii zapovidnyka ne moglo vestysia bud-jake budivnyctvo, jake ne maje vidnoshennia do ostanniogo. Taj nema tam de buduvaty budynku! Jak shcho jih i zbuduvaly, to ne na terytorii, pidleglij zapovidnyku.
  > Однак після здачі цих житлових приміщень у лад проживали в них особи , мало зв'язані зі служінням Богові, а саме товстосуми з різних регіонів України, що приїжджають у Севастополь на відпочинок.
  Ce sprava investoriv i pidriadnyka. Mozhlyvo vony i ne pravi, ale jurydychno majut pravo zdavaty kvartyry bud-komu.
  > А ті , кому призначалися ці апартаменти, продовжують тулитися в хозпостройках на висілках Херсонеса Таврійського.
  Za nyh ne hvylujtesia. Hersoneska cerkva - solodke misce! Vony shvydko pereseliatsia v centr mista abo zbudujut fajni sadyby navprost kolo Karantynnoji.
  > Територія Херсонеса стає недоступної для більшості жителів Севастополя, тому що вхідні квитки постійно ростуть у ціні.
  Zapovidnyk maje za shchos isnuvaty - vhid ne mozhe buty bezkoshtovnym. Sami sevastopolci tudy ridko hodiat. Ti hto tam pasut kozy zahodiat bezkoshtovno (tam je dira v zabori zi storony Strelki, abo po-prostu domovliajutsia z kasyrom). Kvytky razrahovani na turystiv, jaki i je ti sami "tovstosumy" s usiogo kolyshniogo SRSR. Do rechi koshtuje kvytok kilka hryven (2 chy 3 - ne pamjataju) - ce majzhe bezplatno za takyj muzej. Cina z chasom zupynytsia na 12-15Grn - ce realna cina i dali rosty ne bude.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua