МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Крым - Россия

01/05/2004 | Русич
До тех пор, пока существуют националисты, (кстати претендующие на Крым какого-то...), мы (русская молодежь) будем всячески с этим бороться! Вот мне просто инетересно, есть ли хоть один момент в истории, когда Крым был Украинским? Не было, нет и не будет!!!
Просто один Дебил-Хрущев (хохол) взял и легким движением руки отстегнул "шматочок" земли от россии и передал Украине - ну не тупо ли выглядит??? Вобщем надеюсь, что у Украины нет иллюзий по поводу Российского Крыма!
Наш адрес в интернете http://russ-centr.narod.ru
Мы - Русская молодежь Крыма! За нами победа!!!

Відповіді

 • 2004.01.05 | Той, хто слідкує...

  Re:"Чого ж ви чванетеся, ви!" (тарас Шевченко)

  Шановні!

  Звертаюся не тільки до автора повідомлення, але й до всіх, хто презентує сайт РМЦК, адресу якого було вказано у повідомленні.

  Дозвольте надати вам декілька порад.

  1.Якщо хочете захищати своє - російське , то не обов'язково вам ображати інших.

  2. Підвішуйте постійно свої знання, в тому числі щодо правильного використання термінів. Дивиться, ви написали повідомленні наступне (мовою оригіналу): "До тех пор, пока существуют националисты, (кстати претендующие на Крым какого-то...), мы (русская молодежь) будем всячески с этим бороться!"
  А тепер, будь ласка, подивиться розділи 2, 3 та 4 "Положення про Російський молодіжний центр Криму" - там майже в кожній статті присутні такі визначення: "національний", "російській" тощо.
  Отже, чому ви заперечуєте іншим називатися націоналістами і засуджуєте тих, хто є націоналістами, якщо ви самі також є націоналістами? Тому, прошу вас, відкиньте старі радянські стереотипи і побільше читайте спеціальної літератури, в тому числі, зрозуміло, й російських авторів.

  3. Не намагайтеся через етнічну належність того чи іншого політичного діяча або інших видатних людей ображати або, навпаки, славити в цілому той чи іншій народ.
  Вам не подобається Хрущов? - які проблеми! Але при чому тут українська нація? А якщо комусь іншому прийде в голову перелікувати тут, на форумі, етичність багатьох видатних російських політичних, військових діячів або поетів, музикантів тощо? І виявиться що значна їх частина за походженням або татари, або німці, або…ефіоп, як Олександр Пушкін?
  Невже ви серйозно вважаєте, що від вашої ненависті вас будуть більш поважати?

  4. Щодо ваших знань історії - то тут, виходячи з того рівня знань, які ви тут продемонстрували, дуже складне щось порадити конкретне. Мушу обмежитися лише однією загальною порадою - вивчайте історію, більш читайте стовпів російської історичної науки - Соловйова, Карамзіна. Щодо української історії та, зокрема, кримської почитайте також Грушевського, Маркова, Волошина, Радде, Тунманна… До речі, є класний московський сайт про Крим (на якому мало політики, але багато історичних досліджень - http://www.kirimtatar.com). Можете звідти щось взяти для себе корісне…

  Розумію, вам хочеться затвердити тут думку про те, що Крим є російська земля. Але яким чином півострів відійшов до Росії? - Невже ви не запам'яталися хоча б ще з шкільної програми слова відомого російського поета-класика Олександра Грибоєдова : "А судьи кто?- За древностию лет /К свободной жизни их вражда непримирима, /Сужденья черпают из забытых газет Времен Очаковских и покоренья Крыма".
  Це я до того, панове, що і Росії Крим ніколи природне не належав - він був завойований Москвою, або як сказав класик - "покорен".

  5. І останнє. Сталося так друзі, що деяка частина населення України (сподіваюсь, що незначна) живучи в Україні сумує за Росією. Для мене ці почуття цілком зрозумілі, оскільки вони є росіянами і вважають Росію своєю історичною батьківщиною. Це нормальні почуття, їх не треба соромитися і не треба за них засуджувати.

  Проблема в іншому. Чому ви люблячі свою історичну батьківщину, не можете хоча б поважати народ тієї держави, на території якої живете? Чому завжди ви шукаєте винних в інших (я зайшов на ваш сайт і здивувався тієї ненависті, яку ви висловлюєте проти українського, кримськотатарського…)?

  Знаєте, коли я прочитав вперше ваше повідомлення на форумі, я був впевнений, що зворотна адреса є анонімною, тобто я подумав, що хтось своє брудне ставлення до українського хоче заховати за адресою РМЦК. Але ж ні! Дійсно, повідомлення відправлено з електронного адресу РМЦК!

  Отже, вітаю панів Цекова і Терехова, з якими я іноді зустрічаюся на різних форумах, під час яких вони намагаються упевнити учасників "круглих столів" щодо "глибокої взаємоповаги" членів Російської общини Криму до людей інших національностей, з чудовим вихованням молодих кадрів в складі своєї общини.

  Може запевнити вас, шановні, в одному - відтепер матеріали вашого сайту будуть широко використовуватися для демонстрації наявних ксенофобічних настроїв, які привносяться в українське суспільство завдякі вашої організації.

  За це вам окрема подяка!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.06 | Михайло Свистович

   Re: Класна відповідь (-)

  • 2004.01.08 | КримТау

   відповідь супер!

   може її трохи доробити і як окремий матеріал на Майдан у статті та до нас на КримТау? Що скажете пане авторе?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.08 | Той, хто слідкує

    Re: відповідь супер!

    Дуже дякую за пропозицію, але зараз зовсім не маю на це часу.

    Можливо трошечки пізніше...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.09 | КримТау

     сподіваюся, що у вас буде вільна хвилина

     було б дуже-дуже не зле
 • 2004.01.07 | Liberte

  Re: Крым - Россия

  Крим - це історично багатонаціональна терріторія. Але росіяне на неї - лише імігранти. В 1666 році відомий турецький історик Евлія Челебі був свідком перепису населення Криму. За його даними в Криму мешкалі 20 тисяч греків, караімов, вірмен, 180 тисяч кримських татар та більш МІЛЬОНА українських козаків, їх дружин та дітей.

  Росіяне прийшли до Криму як оккупанти, в 18 сторіччі. Та навіть тоді вони не склали значної діаспори. "Русіфікація" Криму сталась ліше після дргої світової війни.

  За наказом Москви було виселене корінне населення. Не тільки татари, про яких всі знають, але й грекі, караіми і звісно -- українці. От тоді сюди й завезли емігрантів зі всіх куточків Росії. Так що Крим є "російським" ліше останні 50 років.

  Та це не надовго. Нещодавно я був на концерті "Океана Ельзи" в Севастополі. Я бачив як сотні севастопольскі підлітків співали українською мовою. Це було круто.

  Все, що потрібне, щоб препінити національні проблеми у Севастополі та Криму - це закрити російські окупаційни військові бази та вигнати Лужковськіх лизоблюдів. І все буде гарно. Дуже сподіваюсь, що наступний презідент України це зробить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.01.08 | Slim

   Челеби еще тот сказочник...

   Безусловно, пленников на полуострове было очень много, но миллион - это вряд ли. Во-первых, он говорил об общем количестве "казацких" пленников-рабов - украинцах, поляках, русских и др. А во-вторых, в цифрах Челеби часто допускает явные преувеличения - например, когда хочет специально обратить внимание на большое количество чего-либо.

   Про множество разных татар:
   "Даже во владениях шведского короля, подобно татарам-хешдекам в Московии, кочует двенадцать сот тысяч татар с семьями".

   Про крымских татар:
   "Есть много сот тысяч татар, которые в жизни не пили воды. Они пьют конское молоко, выдержанное шесть-семь дней, под названием кымыз"

   Про порт Гезлева:
   "Это большой порт Крыма, он принимает по тысяче судов"

   Про Херсонес:
   "А в те времена в этой крепости было 70 тысяч отстроенных зданий. Земля, на которой находится эта крепость, находится около устья залива, и в сторону кыблы от нее - большой залив, в который может поместиться 10 тысяч судов. ... Великий город - крепость Салуния. И здесь было 180 тысяч зданий, 40 тысяч лавок, и в каждом квартале - по церкви, и много сот тысяч зданий с валяющимися на земле разбитыми мраморными колоннами"

   Про речку Казаклы-Озен (Черная):
   "Заметны фундаменты 7 тысяч водяных мельниц, которые в древности располагались на этой реке"

   Про Старый Крым:
   "В год там собиралось 7 раз по 100 тысяч людей из стран узбеков, моголов и боголов, кыпчаков и камуков, и из других стран ... В этом городе похоронено много сот тысяч великих и прекрасных святых из Хорасана, Балха и Крыма, числу их нет границ и пределов"

   Про Керчь:
   "Это безопасный порт, он принимает тысячу и одно судно"

   И т.д.

   А кроме всего прочего, Челеби любит рассказывать всякие хвастливые истории. Например, о своем походе с татарами аж до голландского Амстердама.

   Причем часто, особенно когда к количеству он равнодушен, он приводит вполне разумные и точные цифры. Например, про 180 тысяч татар и 20 тысяч местных христиан в Крыму - очень похоже на правду.
  • 2004.01.09 | Станіслав Потоцький

   Re: Крым - Россия

   А ще було б добре разом із лужківцями та рештою русошовіністів з Криму кудись до Диканьки виженути з дюжину занадто завзятих шароварників, котрі за допомогою "фактів" на кшталт "мільйону вкраїнців" на ханськім Кримі та хитких спроб "довести автохтонність"
   українців завдаюсть українській справі на Кримі таку шкоду й так дискредитують українство в очах сусідніх (дружніх чи недружніх) народів, що інколи ся з"являє підозра: на чиї гроші ці таваришчі так завзято натягують шаровари на нещасний Крим?

   Кому це вигідно? Українцям? Та годі... Брехня українцям невигідна. Бо це українці - шляхетний й чесний нарід. Хиба що хахлам вона може бути вигідна...Котрі ся не одрізняють од нашіх кольонізаторів.
   Це не до Пана Ліберте персонально....але, я бачу, йому "мільйон" теж ся подоба.

   Ніякого мільйону не було. Ніякого історичного права на цю землю немає ні в нас, ані в росіян. Що в нас є - так то міжнародно визнане юридичне право на півострів. Тож хай лепше "русічі" йдуть сваю Расєю прибирати - розвели бо бруду од Кьонігсберга до Кореї...

   А ще в нас є обовязок залишати ся духовно чистим народом, котрому кольоніяльний стиль думок був би бридкий та невластивий.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.01.10 | Liberte

    Дякую за відповідь

    Пане Станіслав,

    Дякую за відповідь. Що до "шароварників" - це не проблема, тому що вони самі зникнуть у ту мить, коли зникнуть російські війска та лужковські гроші.

    Хочеться вірити, що я не з тих "шароваників", про яких Ви розповідали. Справа у тому, що Крим -- це місце, де я живу. Та не просто Крим, а Севастополь. Тому моє почуття цієї проблеми дійсно дещо загострене.

    Якщо будете у Севастополі -- самі це побачите. Весь центр міста -- в російських прапорах: Дім офіцерів флоту Росії, Матроский клуб Росії, Штаб флоту Росії, Биліотека Флоту Росії, Полікліника флоту Росії та багато інших, це те, що відразу прийшло у голову. Зараз Лужков добудовує Культурний центр флоту Росії безпосередньо на Приморському бульварі. Севастопольське державне телебачення весь день ретранслює росіийські телеканали.

    Навіть така, здається, мала справа на користь Україні, як нещодавна установка пам'ятника Тарасу Шевченку викликала протести та перешкоди! Ну що тут ще говорити... Тут йде цілеспрямована культурна та інформаційна агресія. І це виклікає у мене, як громадянина України, певний протест.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.01.10 | Той, хто слідкує...

     Re: Дуже прикро, але воно таким є...

     Так, пане Liberte, Ви торкнулися дуже болючої проблеми . І мова не йде тільки про ситуацію в інформаційному просторі.

     Як не прикро, але і на тринадцятий рік незалежності України маємо говорити про відсутність повного контролю нашої держави над таким важливим регіоном, яким є Севастополь.
    • 2004.01.10 | Станіслав Потоцький

     Re: Дякую за відповідь

     Так, Пане Liberte, звісно, я не задля образи Вам писав це, ба й взагалі не Вас мав на увазі, коли писав свій постинг.
     Радше тих, чиї "історичні" "відкриття" публікуються на севастопольському Укрлайф.Орг, а потім републікуються шовіністичною мережою під антівкраїнський регіт - которого ці "наукові праці" цілком, до речі, заслуговують.
     Але ж благаю й Вас особисто, шановний, забудьте Ви про цей "мільйон" ;)

     А щодо контроля держави над Севастополем, про котрий Той Хто Слідкує пише...
     Тут чекаве питанне виника: а чи є КОМУ Севастополь контролювати, щоби мовити про відсутність контролю "нашої держави" над Севастополем? Чи мами взагалі - державу? А чи є контроль нашої держави над Києвом?
     Наша Держава (з кожним роком ся так все більш здає) жиє саме в свідомості патріотів. Такий собі храм "не в бревнах, а в ребрах". А поза власними ребрами - лише якийсь простір: ворожий та чужий...
     Сумно, Панство...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua