МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Международная, широкомасштабная петиционная компания...

05/03/2004 | serik
Есть предложение!!!(Вообще-то оно было высказанно многими на III курултае крымскотатарской молодежи)...
Почему бы нам не начать международную петиционную кампанию... Составить подобное(см. ниже) заявление-требование и организовать международную кампанию по сбору подписей,(причем для подписей не надо ставит ограничений типа только Крымские татары или диаспора... Пусть подписивается каждый кто хочет) и отправлять все это дело в Посольства России, которых по свету великое множество... Помимо этого заявить об этом и отправить все заявления в ООН, различные правозащитные организации...(например Союз журналистов без границ и т.п.)...
Надеюсь, что в этом вопросе нам очень помогут наши диаспоры в Узбекистане, России, Турции, США и другие наши соотечественники в силу различних причин находящиеся за рубежом(это в основном наши студенты в Турции, Польше и ряде других стран)
Конечно молодежь в Крыму и на Украине так же не должна бездействовать...
Очень болшая просьба помочь нам в этом вопросе к молодежи Татарстана, Украины, Прибалтики и всем кому это не безразлично...
В общем провести масштабную PR- кампанию...
С уважением Сервер

Кстати, вот и один пример уже есть...
Заява
Виконавчого комітету
Спілки офіцерів України

18 травня 2004 року виповнюється 60 трагічна річниця депортації кримсько -татарського народу сталінсько-комуністчним режимом.
Українці з розумінням ставляться до горя й поневірянь з яким зіткнулися кримські татари. Нам близький й знайомий біль втрати Батьківщини. Нам знайомі Сибір, та інші нескінченні території, куди силоміць, сотнями тисяч вивозилися українці з рідних земель та мільйони загиблих від штучного голодомору.
Ми висловлюємо наші співчуття кримським татарам й закликаємо всі народи на теренах України, які постраждали від комуно-більшовицької окупації, пам’ятати про злочини минулого й робити все, аби не допустити повторення подібних злочинів у майбутньому та забезпечити мир і спокій на всій території України.
Російська Федерація, яка сама визнала себе правонаступницею колишнього Радянського Союзу повинна визнати провину перед постраждалими від геноциду народами, та відшкодувати моральні та матеріальні збитки за втрату майна, рабську працю поневолених в свій час нею людей, як це зробила Німеччина.


Заява прийнята Виконавчим комітетом Спілки офіцерів України
у м. Києві 24 квітня 2004 року


голова Спілки офіцерів України,
народний депутат України
полковник Григорій Омельченко
sou@gu.kiev.ua
Грушевського 301 оф.325
(044)2533230


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua