МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пресс-релиз "Арраид" в связи с окончанием священного месяца

11/11/2004 | KirimTatar.Com
Інформаційний відділ МАГО “АРРАІД”
вул. Дегтярівська, 25-А, Київ, Україна
Тел.: (044) 490 99 00, 490 99 96
Факс: (044) 490 99 22
E-mail: info@arraid.org
www.arraid.org
www.islam.kiev.ua


ПРЕС–РЕЛІЗ
У неділю, 14 листопада 2004 року о 8:30 у мечеті Ісламського громадського культурного центру відбудеться особливо урочиста ранкова молитва мусульман м. Києва, яка присвячена закінченню Священного місяцю Рамадан і настанню свята Ід аль-Фітр – одного з двох найбільших свят в ісламі, яке відзначають мусульмани всього світу.
Ід аль-Фітр (Рамазан Байрам, Ураза Байрам) – велике свято закінчення мусульманського посту, що святкується першого числа наступного за Рамадан місяця і триває три дні. Першого дня Ід аль-Фітру віруючі у мечетях здійснюють особливо святкову молитву Ід.
До молитви Ід мусульмани надають Закят аль-Фітр – соціальну допомогу бідним та нужденним, яка, передусім є заощадженнями, здійсненими під час посту у місяць Рамадан. Закят аль-Фітр надається від кожного члена родини благодійника, навіть за дітей. Найкращим і одночасно максимальним часом для надання Закят аль-Фітру є ранок перед молитвою Ід. Традиційно разом із Закят аль-Фітром частина мусульман надає і загальний благочинний Закят.
Святкування Ід аль-Фітру відбувається з особливим піднесенням віруючих та супроводжується щирими пригощаннями, подарунками, відвідуваннями гостей тощо.
Сенс святкування Ід аль-Фітру полягає у зміцненні духовного зростання мусульман у вірі в Бога та житті згідно з Його настановами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua