МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

про Тузлу

03/14/2005 | sofu
Перенес сюда. Тоже - ситуация!

"Як і попереджали екологи, будівництво дамби спричинило не лише розмиття самої Тузли, але й інших участків суші. Необхідно терміново піднімати це питання

За словами голови спеціальної комісії по Тузлі Ігоря Осташа, продовжують активно проявлятися катастрофічні екологічні наслідки будівництва Російською Федерацією дамби в районі острова Коса Тузла.

Раніше в результаті будівництва дамби відбулися зміни швидкості та напряму течії в Керченській протоці. Це спричинило значне розмиття українського острова Коса Тузла. Сьогодні ж аналогічне явище починає проявлятися на інших ділянках суші у Керченській протоці. Так, новим негативним наслідком спорудження російської дамби стало масштабне розмиття української Аршинцевської коси.

Сьогодні ситуація складається так, що виникає необхідність негайного відселення мешканців житлових будинків, розташованих на цій території.

На думку І.Осташа становище вимагає негайної реакції Кабінету Міністрів України та актуалізації питання про компенсацію з бoку Російської Федерації негативних екологічних наслідків здійсненого нею будівництва дамби у Керченській протоці.

УНІАН

Відповіді

 • 2005.03.15 | SSS

  Re: про Тузлу

  думается, ничего из этого не выйдет.
  Россия не пойдет на уступки и уж тем более не признает свою вину. Высшие украинские чиновники это понимают, т.е. требование уступок по вопросу Тузлы только ухудшит российско-украинские отношения.
  Потому Украина промолчит :(

  Хорошо бы в ответ с нашей стороны дамбу построить, да побольше, чем с российской :)

  PS: очень надеюсь, что я ошибаюсь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua