МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ні тероризму у Криму

04/22/2005 | Rusin
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “СВОБОДА”
Кримська республіканська організація
Україна, АР Крим, 97420, м. Євпаторія, а\с 202, тел.:(06556) 72-63-2, (066) 357 61 89, E-mail: Svoboda_Crimea@Ukr.net
--------------------------------------------------------------------------------
прес-служба КРО Всеукраїнського
об’єднання “СВОБОДА”
тел: (066)357 61 89,
E-mail: Svoboda_Crimea@Ukr.net


З А Я В А
стосовно діяльності на території АР Крим екстремістських угруповань

Кримська республіканська організація ВО “Свобода” звертає увагу правоохоронних органів та СБУ на те що на території України, в Автономній Республіці Крим впродовж довшого часу діють екстремістські угруповання, які загрожують миру та спокою не лише у регіоні, а по всій державі. Це такі організації, як Русская община Криму, Руській молодьожний центр, Руській блок, фонд “Москва-Крим” і деякі інші. Метою діяльності цих угруповань є, як мінімум – відокремлення Криму від України, як максимум – знищення України, як держави. Представники вищезгаданих структур ведуть активну антидержавну підривну діяльність, вони дозволяють собі паплюжити честь та гідність Держави, Президента, Прем’єр-міністра та українського народу, при чому роблять це відкрито та публічно. Аналіз діяльності цих так званих організацій дає підстави зробити висновок, що вони суспільно небезпечні, адже характерним виявом екстремізму – є тероризм. У той час, коли весь світ став до боротьби з тероризмом, як найнебезпечнішим проявом насильства, на території України безкарно діють терористичні організації, хоч вони й маскуються під політичну опозицію. Всі ці сили утворені та фінансуються іноземною державою – Російською Федерацією, багато з членів цих організацій є громадянами РФ, тому мова йде про втручання у внутрішні справи України чужої держави.
Своєю діяльністю вказані організації сприяють розвитку сепаратизму у Криму, південно-східній Україні, тощо. Злочинна байдужість попередньої української влади призвела до того, що ці терористи знайшли грунт для своєї підривної діяльності на території кримського півострова.
Тому КРО ВО “Свобода” вимагає від правоохоронних органів держави ліквідувати екстремістські угруповання на терені Криму та притягнути до кримінальної відповідальності їхніх керівників та членів, що здійснили злочини проти України.

Ні тероризму у Криму!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua