МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко в Крыму: первые встречи, заявления, обещания

05/04/2005 | Chief

Відповіді

 • 2005.05.05 | Мірко

  Переклад прошу, - кого там обіщали? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.07 | Vaditus

   Re: Переклад прошу, - кого там обіщали? (-)

   Президент України заявив, що всіх глав районних адміністрацій Криму буде змінено
   14:49, 4 травня 2005 // "Прес-служба Президента України Віктора Ющенка"

   Президент України Віктор Ющенко на зустрічі з активом Криму у Сімферополі заявив, що всіх глав районних адміністрацій Криму буде змінено. Президент підкреслив, що це є «принцип, позиція» і попросив не сприймати це «як спосіб розправи».

   Коментуючи таку кадрову політику, Президент наголосив, що «виборці, Майдан голосували за зміну влади та її представників». «Сьогодні прийшла нова команда, – підкреслив Президент, – і це є нормальний принцип у політиці, коли мою виборчу програму будуть реалізовувати члени моєї команди».

   Торкаючись обрання прем’єр-міністром автономії Олександра Матвієнка, Президент підкреслив, що Крим «давно зачекався на некорумповану владу, в першу чергу виконавчу». Він охарактеризував О. Матвієнка як професійну, чесну людину і висловив переконання, що новий прем’єр сформує професійну команду патріотів Криму. Віктор Ющенко пообіцяв, що Матвієнко на власному прикладі покаже, що вище керівництво автономії влади не повинне зловживати своїм службовим становищем. «Він вийде з цієї посади без шматка кримської землі, без квартири», – наголосив глава держави.

   Президент закликав О. Матвієнка при формуванні складу керівництва автономії, а також районної влади запросити до владних кабінетів представників національних меншин. Він наголосив, що представництво нацменшин у владі – від республіканського рівня до райадміністрацій – має бути обов’язковим. Віктор Ющенко висловив переконання, що від цього «автономія тільки виграє, це продемонструє високий рівень міжетнічних відносин». Особливо глава держави закликав демонструвати цей принцип, призначаючи держслужбовців у галузі освіти і культури на рівні автономії та у районах.

   Після виступу перед активом Сімферополя, коментуючи журналістам обрання О. Матвієнка, Президент наголосив: «Шануючи і поважаючи закони Криму, я, як Президент, висловив свою позицію відносно кадрової політики. Я провів спілкування з попереднім керівництвом Ради міністрів автономії і вніс свої пропозиції відносно нового прем’єра автономії». Віктор Ющенко підкреслив, що рішення щодо кандидатури прем’єра автономії «завжди було і залишається за Верховною Радою автономії». «А якщо позиція Президента співпала з позицією депутатів, і вони проголосували за нового прем’єра, – я радий», – сказав Віктор Ющенко.

   Глава держави наголосив, що у країні відбуваються зміни, які асоціюються з новою командою, і наріжним каменем кадрової політики його як Президента є зміна представників старої влади на всіх рівнях.
  • 2005.05.08 | Vaditus

   ЮЩ в Криму: перші зустрічі, заяви, обіцянки(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua