МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Все логічно, але від такого розуміння не легше

09/13/2005 | Михайло
Все логічно, саме така розв’язка очікувалася з того моменту, коли кримськім прихильникам В. Ющенка не дали можливості самостійно визначитися по кандидатурі голови Кримського осередку НСНУ.13-09-2005 11:21 Майдан-ІНФОРМ, Крим, Політика
Деякі коментарі щодо виключення Володимира Шкляра з лав НСНУ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126599715.html

Віктор Невірко, керівник республіканської організації «За Україну! За Ющенка!», делегат першого з*їзду НСНУ. В свій час В.Невірко звинуватив В.Шкляра в тому, що він створює республіканський осередок під себе, прийняв в партію прихильників В.Януковича та дискредитує ідеї помаранчевої революції. Був виключений із рядів партії, на його думку - з подачі В.Шкляра, за те що говорив правду про нього.

«КРО НСНУ не потрібно було формувати на основі корупції. В кожному регіоні є свій маленький Кучма. Їх взяли та безпринципно поприймали в партію: таких як Горбатов, Коцеруба. Я попереджав, що нічого доброго із цього не вийде. Нам не повинні вказувати із Києва,хто буде керувати партійною організацією. Люди повинні вибирати самі.»

Людмила Іванова, теперішній керівник Кримської організації НСНУ, керівник штабу «Нашої України» під час виборів в Сімферопольському районі. З 1 серпня перший заступник голови виконкому КРО НСНУ, з 11 вересня голова виконкому.

«Кримська конференція була плановою, підготовка до неї велася на протязі місяця і В.Шкляр про неї був оповіщений. Члени партії хотіли заслухати керівника кримської організації та обсудити найбільш гострі та актуальні проблеми партійного будівництва, але В.Шкляр на конференцію не прибув. Тому делегати конференції звільнили його з посади керівника КРО НСНУ та виключили із рядів партії.»

Нагадаємо, сам Володимир Шкляр спростовує інформацію про легітимність конференції.

Влодимир Шкляр, нардеп України, до 11 вересня голова кримської організації НСНУ, був членом парламентської фракції «Центр», яка проголосувала проти кумівської конституційної реформи.


Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126599715.html

Відповіді

 • 2005.09.14 | Цар-Ящір

  Туда им и дорога. Всем.

  Туда им и дорога. Всем.

  Где были все эти великие оранжевые демократы, когда в Крыму было слышно только огромную массу коммуно-фашистов - с одной стороны и меджлис с крошечной горсткой руховцев - с другой?

  А теперь они смеют представлять из себя "победившую сторону", дискредитируя имя демократического движения своими "легитимными" и "нелегитимными" съездами - да не съездами даже, а просто самими своими физиономиями!!!

  Чем скорее завалится в болото дохлая выдумка "НСНУ" - тем меньше позора успеет лечь на украинское национально-освободительное движение.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua