МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримські татари не будуть голосувати за блок Януковича

10/07/2005 | Михайло
АРК: Кримські татари не будуть голосувати за блок Януковича

Жов 7, 10:38

Кримські татари в жодному разі не голосуватимуть на парламентських виборах 2006 року за блок Віктора Януковича. Таку думку в інтерв’ю „Німецькій хвилі” висловив перший заступник голови кримськотатарського Меджлісу, народний депутат Рефат Чубаров, коментуючи передвиборний візит до Криму колишнього прем’єра.

В інтерв’ю „Німецькій хвилі” Рефат Чубаров зазначив, що в автономії Янукович явно орієнтується на проросійський електорат. За його словами, на це, зокрема, вказує створення місцевим осередком Партії регіонів передвиборної коаліції з Російською громадою Криму та партією «Русский блок», які є активними опонентами Меджлісу.

„Янукович є провідником промосковського, антизахідного курсу України та підтримує надання державного статусу російській мові і тому цінності, які він сповідує не підходять кримським татарам”, - підкреслив Чубаров.

Крім того, заступник голови Меджлісу нагадав, що навіть за часів свого прем’єрства лідер Партії Регіонів так і не визначив свого ставлення щодо вирішення нагальних проблем репатріантів. Зокрема, це стосується питання відновлення прав кримських татар, втрачених після депортації, та проблеми наділення їх землею на півострові.

http://hotline.net.ua/content/view/12705/12/

Відповіді

 • 2005.10.07 | Михайло

  Re: Створений блок "БлЯ"!

  В Верховной Раде Крыма создана депутатская группа «Блок Виктора Януковича»

  В Верховной Раде Автономной Республики Крым создана депутатская группа «Блок Виктора Януковича», в состав которой вошли 15 депутатов. Об этом сообщил глава Координационного совета объединения общественно-политических сил Крыма «Блок Виктора Януковича», депутат ВР АРК Сергей Цеков на пресс-конференции в Симферополе 5 октября.
  Возглавил депутатскую группу «Блок Виктора Януковича» заместитель Председателя ВР АРК, лидер Крымской республиканской организации Партии Регионов Василий Киселев.
  В свою очередь В.Киселев сообщил на пресс-конференции, что в депгруппу «Блок Виктора Януковича» вошли 12 членов Партии Регионов и 3 члена партии «Русский блок». При этом он не назвал фамилии депутатов, вошедших в «Блок Виктора Януковича», отметив, что депгруппа еще не зарегистрирована и будет «юридически оформлена» на ближайшем заседании крымского парламента.
  По словам В.Киселева, депгруппа «Блок Виктора Януковича» будет состоять только из членов Партии Регионов и «Русского блока». «Каждый день несколько депутатов приходят с предложением вступить в депутатскую группу, но, учитывая, что они не являются членами Партии Регионов, не являются членами партии "Русский блок", они не могут приниматься в депутатскую группу», -- отметил вице-спикер крымского парламента.

  http://www.tk.crimea.ua/news_details.php?news_type_id=12&news_id=121


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua