МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кто подставил Матвиенко?

10/07/2005 | Брат-1
Кто-то из наших форумчан, помнится, употребил слово-сочетание "уникальная глупость Матвея". Посмотрите, как это выглядит на деле. Глупость - точно.

На жаль, захопившись інфраструктурними перетвореннями, Матвієнко дійсно припустився двох фатальних (сьогодні це вже зрозуміло) помилок. Всього лише дві. Але цього виявилося достатньо для того, щоб зламати найідеальнішу гру.

Перша помилка А.С. полягала у тому, що він не поміняв відразу керівників силових відомств автономії. Адже саме вони становили серцевину частини найагресивніших політико-кримінальних кланів. Можливо, Матвієнкові не вистачило повноважень. Можливо, не вистачило рішучості.

Але саме силовики, трохи відсидівшись, почали розхитувати ситуацію. Вони намагалися накопати "компромат". Не вдавалося. Не було компромату на нову команду. Потім у дію пішли провокації.

Так, одного погожого літнього дня на порозі урядових чиновників з'явилася парочка молодих людей, яка запропонувала Радміну взяти участь у реалізації проекту під загадковою назвою "Гольф-сіті". Залишимо за дужками імена цих молодих авантюристів (редакція, звичайно, має їхні П.І.Б. й точно знає, де кожний з них працює).

Так чи інакше, але під свій авантюрний проект хлопці зажадали виділення 6,5 тисяч гектарів кримської землі. Правда, натомість "гольфісти" не представили ні техніко-економічного обґрунтування проекту, ні відповідних експертиз, ні навіть інвестиційної пропозиції.
Але дещо корисне (для себе, зрозуміло, і для своїх кураторів) хлопці все-таки одержали - у них на руках виявився протокол засідання Радміну, на якому питання про можливість реалізації проекту "Гольф-сіті" просто... слухалось.

Природно, ніхто і ніяких рішень не ухвалював і не міг прийняти. Через відсутність виразної концепції та інших гарантій. Але пронозливі парубійки з цим протоколом відправилися до людини на прізвище Хоменко (керівника місцевої міліції), а той у свою чергу звернувся до власного міністра з проханням відреагувати... на випадок корупції в Криму. Дурість? Формально - так. Але на ділі - блискуча спецоперація.

І хоча у цієї інтриги не було і ніколи не буде жодних правових наслідків, кримські політики (особливо "криштально-чесний" народний депутат України Лев Міримський) із задоволенням використали уявний корупційний скандал у своїх "викриттях". Відома стратегія: якщо ти входиш на територію ворога (а в Криму дійсно правили кримінальні клани), перше, що потрібно зробити - це поміняти силовиків. Матвієнко відмовився від цього. У результаті силовики вдарили по ньому.

источник:
"Українська газета ", 28 вересня 2005 року

Відповіді

 • 2005.10.22 | Брат-1

  Это действительно Р. Чубаров написал?

  2. Рефат | 27 сентября 2005 16:38

  Уважаемый студент!
  Конечно, можно проспать лекцию, а потом не знать материал. Сам, каюсь, не все лекции посещал.

  Однако, с чего Вы взяли, что я "вместе со всеми русскими националистами в одну глотку на наезжал"?

  Приведите, пожалуйста, хоть одно свидетельство того, о чем Вы утверждаете.

  http://www.islamm.crimea.ua/index.php?subaction=showcomments&id=1127283426&archive=&start_from=&ucat=1&#comment2
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.10.22 | Рефат

   Re: Да, это мой текст!

   Да, это мой текст. А сегодня, спасибо Вам, вновь посетил указанный адрес и с интересом ознакомился с ответом Студента. И, хотя категорически не согласен с рядом новых утверждений Студента в мой адрес, отвечу ему несколько позже, поскольку завтра должен "выдать" статью одной из всеукраинских газет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.10.22 | Брат-1

    Re: Да, это мой текст!

    Владение и, в первую очередь, активное использование Интернета, без сомнения, делает Вам честь. Я уж не говорю о "конкурентных преимуществах", но это само по себе говорит о многом. В Вашу пользу :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.10.22 | Рефат

     Re: Спасибо на добром слове.

     Брат-1 пише:
     > Владение и, в первую очередь, активное использование Интернета, без сомнения, делает Вам честь.

     В то же время, как Вы понимаете, не всегда Интернет пригоден для развернутых ответов и дискуссий. По крайней мере, я больше сторонник непосредственных встреч, в том числе в залах и аудиториях. Об этом и написал час назад Студенту: если есть желание у него и его товарищей встретиться в Крыму - за мной "не заржавеет"
    • 2005.10.22 | Chief

     Re: Да, это мой текст!

     Брат-1 пише:
     > Владение и, в первую очередь, активное использование Интернета, без сомнения, делает Вам честь...

     ... А то-то Вы б удивились, пан Брат-1, коль узнали бы, сколь много почтенных политиков хаживает в интернете. Впрочем, чему удивляться, коль "даже самые отсталые слои населения" (как-то: историки-архивисты, дети и женщины (да простят меня феминистки) :) освоили Всемирную сеть...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.10.22 | Михайло

      Re: Сестра повернулася! Нарешті !

      Chief пише:

      > ... А то-то Вы б удивились, пан Брат-1, коль узнали бы, сколь много почтенных политиков хаживает в интернете. Впрочем, чему удивляться, коль "даже самые отсталые слои населения" (как-то: историки-архивисты, дети и женщины (да простят меня феминистки) :) освоили Всемирную сеть...

      Chief , вітаю Вас з поверненням на “Майдан”! А то вже були сумніви щодо Вашої відданості майданівському братерству.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.10.22 | Chief

       Re: Сестра повернулася! Нарешті !

       Михайло пише:
       >
       > Chief , вітаю Вас з поверненням на “Майдан”! А то вже були сумніви щодо Вашої відданості майданівському братерству.

       Страхи какие сказываете... Не дождетесь! :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua