МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поздоровлення Голови ВР України з Ораза Байрам

11/03/2005 | Михайло
03 жовтня 2005 року....

10:02:57

Зареєструвалося -389.

Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

Шановні народні депутати! Сьогодні громадяни України, віруючі мусульмани, разом з ісламським світом відмічають перший день свята Ураза-байрам, яким знаменується завершенням місячного посту місяця Рамадан. Дозвольте від вашого імені поздоровити всіх громадян України що сповідують іслам, зі святом Ураза-байрам і побажати всьому багаторелігійному українському суспільству миру, злагоди, процвітання і спільної роботи на благо України. ( О п л е с к и)

Відповіді

 • 2005.11.04 | Михайло

  Re: Віктор Ющенко привітав мусульман зі святом Ораза Байрам

  Віктор Ющенко привітав мусульман зі святом Ораза Байрам

  4 ЛИСТОПАДА 2005
  У своєму привітанні Президент України наголосив, що ісламське віросповідання, як невід’ємна складова загальнолюдської культурної цивілізації, протягом століть тісно переплітається з культурою та релігією українського народу. «У суспільстві високо цінуються притаманні мусульманам України віротерпимість, устремління до миру та добросусідства, турбота про ближніх», – зазначив Глава держави.

  Президент України підкреслив, що державою здійснюються необхідні заходи для забезпечення духовного розвитку всіх її громадян – послідовників різних віросповідань. «Завданням держави є створення умов для вільного розвитку культур, мов, духовних цінностей усіх національностей та конфесій українського суспільства», – наголосив він.

  «Нехай це свято принесе в кожен дім, кожну родину тепло і радість, злагоду і достаток, мир і благополуччя», – побажав Президент.

  http://www.president.gov.ua/news/data/print/3938.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.05 | Михайло

   Re: Власне текст привітання Президента України

   Вітання Президента України з нагоди свята Ораза Байрам

   Дорогі друзі!

   Сердечно вітаю вас зі святом Ораза Байрам!

   3 – 5 листопада громадяни України, які сповідують Іслам, спільно зі всім мусульманським світом святкують Ораза Байрам, яким знаменується завершення 30-денного посту в священний місяць Рамазан.

   Ісламське віросповідання, як невід’ємна складова загальнолюдської культурної цивілізації, протягом століть тісно переплітається з культурою та релігією українського народу. У суспільстві високо цінуються притаманні мусульманам України віротерпимість, устремління до миру та добросусідства, турбота про ближніх.

   Державою здійснюються всі необхідні заходи, щоб створити умови для вільного розвитку культур, мов, духовних цінностей усіх національностей та конфесій українського суспільства.

   Нехай це свято принесе в кожен дім, кожну родину тепло і радість, злагоду і достаток, мир і благополуччя!

   Віктор ЮЩЕНКО

   http://www.prezident.gov.ua/news/data/21_3939.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua