МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надзвичайний стан в населених пунктах АРК - пташиний грип

12/03/2005 | Михайло
16:33 3 ГРУДНЯ 2005
Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Глава держави підписав Указ про введення надзвичайного стану в населених пунктах АРК

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко провів оперативну нараду з питань вжиття невідкладних заходів щодо запобігання поширення пташиного грипу, випадки якого зареєстровані в АРК. Участь у нараді взяли Міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога, Міністр фінансів Віктор Пинзеник, Міністр охорони здоров’я Юрій Поляченко, Міністр сільського господарства Олександр Баранівський, Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За результатами наради Президент підписав Указ про введення надзвичайного стану в населених пунктах АРК.

Президент дав доручення створити штаб, який визначить зону надзвичайної ситуації. Очолить штаб Міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога. До його складу увійдуть заступники міністрів внутрішніх справ, охорони здоров’я, сільського господарства, екології, фінансів та Прем’єр-міністр Криму. Штаб, насамперед, проводитиме роботи із забезпечення населення у епізоотичній зоні необхідною медичною допомогою та харчуванням. Президент дав доручення штабу сьогодні ж вилетіти до Криму, аби на місці вивчити ситуацію та вжити необхідних заходів. В. Ющенко також доручив керівникові штабу щодня інформувати його про виконання Указу.

Президент також дав доручення Міністру внутрішніх справ встановити трьохкілометровий карантинний кордон навколо селищ, де виявлені випадки ураження вірусом. Крім того, навколо вражених населених пунктів також буде встановлено десятикілометрову зону спостереження.

З метою профілактики та запобігання поширенню вірусу пташиного грипу на певних територіях АРК буде вилучена свійська птиця та будуть уведені заборони щодо вживання м’яса свійської птиці. Глава держави дав доручення у грошовій формі за ринковою вартістю птиці відшкодовувати збитки, які будуть у зв’язку з цим завдані населенню.

Віктор Ющенко доручив представникам уряду України вжити додаткових заходів щодо роз’яснювальної роботи та посилення профілактичних заходів для боротьби з вірусом пташиного грипу.

Президент України звертається до населення Криму зі словами підтримки та запевняє, що влада «вживає усі необхідні заходи, аби життя у кримських селах було нормалізоване». Також Президент закликає громадськість та представників ЗМІ проявити солідарність у боротьбі із захворюванням та активізувати роз'яснювальну роботу.

Під час наради було повідомлено, що вогнища поширення пташиного грипу були виявлені на кордоні озера Сиваш. На думку фахівців, головною причиною поширення вірусу стали контакти свійської птиці з перелітними птахами.

http://www.president.gov.ua/news/data/1_4690.html

Відповіді

 • 2005.12.03 | sofu

  Re: Надзвичайний стан в населених пунктах АРК - пташиний грип

  Интересно будут ли, в связи с этим, какие-либо ограничения по въезду-выезду, в Крым? Или другие мероприятия касаемо передвижений по п-ву?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.03 | Орест

   Re: Надзвичайний стан в населених пунктах АРК - пташиний грип

   sofu пише:
   > Интересно будут ли, в связи с этим, какие-либо ограничения по въезду-выезду, в Крым? Или другие мероприятия касаемо передвижений по п-ву?


   Ну, если Вы контробандой повезете живую птицу или тушки на продажу, тогда держитесь!

   Вообще-то, Ваш вопрос заставил меня вспомнить так называемый "кроличий" карантин, объявленный в 1988 (?) году для того, чтобы не пускать на полуостров крымских татар со стороны Тамани...

   Сейчас, конечно, другие времена.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.12.04 | Цар-Ящір

    Причина эпидемии наконец-то выяснена!!!

    Причина пташиного гриппа в Крыму выяснена!!!

    Она заключается в беспорядочных, бесконтрольных и внесезонных воздушных миграциях на полуостров и обратно дикого грача.

    В качестве лечебно-профилактической меры предлагается поставить тремя рядами в шахматном порядке в поперечном направлении Перекопского перешейка 334 зенитных установки с добровольческими расчетами.

    При появлении на воздушных горизонтах Крыма пернатого вирусоносителя - метко целиться в оного и отстреливать к едреней фене.

    Примечание:
    использование зенитных снарядов вместо дробовых патронов обусловлено повадкой дикого грача летать в Крым на самолетах рейса "Киев-Симферополь" с депутатским билетом
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.12.04 | Орнитолог

     Re: Причина эпидемии наконец-то выяснена!!!

     Цар-Ящір пише:
     > Примечание:
     > использование зенитных снарядов вместо дробовых патронов обусловлено повадкой дикого грача летать в Крым на самолетах рейса "Киев-Симферополь" с депутатским билетом

     Смотрите, не перепутайте, ибо там и нормальные птицы летают...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.12.05 | Михайло

      Птиця в Криму — під домашнім арештом. Хто винен і що робити ?

      Птиця в Криму — під домашнім арештом

      Хто винен і що робити людям?

      Микита КАСЬЯНЕНКО, Сімферополь

      ЗА КОЖНУ УТИЛІЗОВАНУ КУРКУ ВЛАСНИКАМ БУДУТЬ ПЛАТИТИ 15 ГРИВЕНЬ, КАЧКУ — 25, ГУСКУ — 35, ІНДИЧКУ — 90 ГРИВЕНЬ. ЦІ ЦІНИ ЗНАЧНО НИЖІ ЗА ІСНУЮЧІ СЬОГОДНІ В КРИМУ РИНКОВІ


      «Ми вже чотири доби напружено працюємо, осередки інфекції локалізовані, поширення пташиного грипу зупинене, людям інфекція не загрожує», — сказав глава кримського уряду Анатолій Бурдюгов на вчорашній ранковій нараді керівників усіх регіонів у Сімферополі. У ній брали участь заступник голови Верховної Ради автономії Василь Кисельов, міністр із надзвичайних ситуацій України Віктор Балога, голова Департаменту ветеринарної медицини України Петро Вербицький, головний санітарний лікар Криму Марія Кров'якова, керівники та фахівці всіх міст і районів півострова. Рішення фахівців було однозначним: інфекція зупинена і людям не загрожує. Було вирішено просити Президента України Віктора Ющенка відмінити перший пункт свого указу про введення на півострові надзвичайного стану. Встановлено, що до цього часу в заражених районах Криму загалом загинули приблизно три тисячі курей, качок і гусей. У селах кримського Присивашшя організовані місця збору, вивозу й утилізації тушок мертвої птиці. У п'яти селах трьох районів Криму зараз працюють близько 500 співробітників МНС, ветлікарі, працівники міліції, співробітники СЕС, задіяні понад 60 одиниць техніки. Рада Міністрів АР Криму розробила механізм, що дозволяє компенсувати власникам птиці витрати в разі її знищення.

      «День» уже писав про те, що з початком міграції диких перелітних птахів у районах Присивашшя теоретично могла виникнути загроза зараження домашньої птиці, що перебуває на вільному утриманні, від хворих перелітних птахів, яких через цей район восени перелітають кілька мільйонів. З'ясувалося, що в останніх числах листопада, — як повідомляє прес-служба ГУ МНС України в Криму, — попри вжиті заходи з профілактики пташиного грипу та роз'яснювальну роботу з населенням, у північних районах Криму почали фіксуватися випадки загибелі птиці, у зв'язку з чим управління ветеринарної медицини, проводячи дослідження, поставило первинний діагноз «пастериліоз». Зразки крові птиці були відправлені в Центральну державну лабораторію ветеринарної медицини (м. Київ). Увечері 2 грудня 2005 року були отримані дані про те, що захворювання заздалегідь класифікується як вiрус пташинного грипу Н5. На сьогодні вилучено та знищено понад три тисячі голів у селах Некрасовка (Совєтський район), Заповітленінське та Пушкіне (Джанкойський район), Омелянівка та Ізобільне (Нижньогірський район). У цих селах спеціальні бригади МНС і санітарної служби почали проводити санобробки й дворові обходи. Тут оголосили карантин.

      У карантинній зоні постійно проводять спостереження за домашньою птицею та дикими птахами з відбором матеріалів для проведення лабораторного аналізу. У Криму тимчасово заборонена торгівля домашньою птицею, заборонений вільний вигул домашньої птиці, мертву птицю знищують шляхом спалення під контролем фахівців ветмедицини.

      Виявляється, що появу пташиного грипу в Криму просто проґавили, а люди не захворіли завдяки щасливому випадку, адже тип вірусу в Криму виявився незаразливим для людини. З усього очевидно, що все населення північного Криму добряче ризикувало. Так, місцеві жителі стверджують, що коли почався падіж домашньої птиці, ветеринари переконували селян, що причина загибелі — отруєння отрутохімікатами. Як розповіли журналістам жителі одного з сіл, ще в жовтні на одному з подвір'їв здохли півень і курка. Господарі віднесли трупи ветеринарам й отримали відповідь: півень помер унаслідок падіння з сідала, а курка — від ожиріння. Коли ж падіж птиці продовжився, фахівці запевнили селян, що в організмах мертвих пернатих виявлена висока концентрація шкідливих хімічних речовин. У цей же час до села негласно завезли вакцину проти людського грипу. Утім, й учора ще на нараді у Верховній Раді заступник спікера Василь Кисельов дорікав журналістам за те, що вони здійняли «зайвий галас», і це нібито шкодить економіці Криму та може стати на заваді майбутньому курортному сезону.

      Очевидно, що зі сторони як місцевої, так і республіканської влади Криму, особливо ветеринарної та санітарних служб, була спроба приховати появу на півострові небезпечної хвороби птиці, і пощастило тільки тому, що не заразилися люди. Тим часом замовчування посилило трагедію. Смертність птиці продовжувала зростати, і місцеві жителі були вимушені позбуватися трупів самотужки. Хтось закопував дохлих курей у себе на подвір’ї, а хтось виносив мішки з тушками за околицю. У результаті на околицях уражених епідемією сіл з’явилися несанкціоновані звалища, на яких знайшли собі їжу ворони, бродячі собаки та коти. Мало того, деякі селяни викидали тушки в канал, що впадає в озеро Сиваш. Куди вірус встиг поширитися з таких місць, ніхто не знає. Тому органам влади Криму, санітарній і ветеринарній службам не вдасться зняти з себе відповідальність за спробу приховання перших випадків падежу, вважають кримчани. Як сказав Анатолій Бурдюгов, провина за поширення епідемії грипу серед домашньої птиці лежить на головах районів, які не вживали заходів. «Учорашній день показав, що навіть після зустрічі з керівниками районів приїжджаєш в осередок ураження, а вулицями походжає птиця, цілковита безтурботність. Це недопустиме», — наголосив прем’єр.

      У зв’язку з епідемією пташиного грипу прокуратура Криму також активізувала нагляд за дотриманням санітарно-епідемічного стану населених пунктів. Як повідомили «Дню» в прокуратурі Криму, згідно з розпорядженням прокурора республіки, на період дії карантинних обмежень вжито низку заходів для боротьби як з епізоотією, так і для запобігання порушенням прав громадян під час проведення вказаних заходів. Прокурори міст і районів посилили нагляд за дотриманням органами ветеринарної медицини, санітарно-епідеміологічної служби, територіальними підрозділами МНС і МВС, органами місцевого влади, управління та місцевого самоврядування вимог Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення». У прокуратурі АРК, міських і районних прокуратурах організований прийом громадян у вечірні години у вихідні та робочі дні. Прокуратура Криму пояснила, що статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення правил із карантину.

      3 грудня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому обговорювали заходи з боротьби з пташиним грипом. Посилений контроль за роботою спеціалізованих птахогосподарств (у закритому режимі) та за ізольованим утриманням домашньої птиці в особистих підсобних господарствах. Безпосередньо на місці під особистим контролем міністра МНС України Віктора Балоги в цілодобовому режимі працює урядовий штаб із ліквідації надзвичайної ситуації. На засіданні комісії прийняли постанову, згідно з якою введені карантинні обмеження на населені пункти: село Некрасовка Совєтського району, село Ізобільне та село Омелянівка Нижньогірського району, село Пушкіне та село Заповіт-Ленінське Джанкойського району. Встановлена трикілометрова захисна зона та зона спостереження завширшки 10 кілометрів навколо осередків інфекції. На автошляхах виставлені карантинні ветеринарно-санітарні пости. Заборонений вивіз живої птиці, товарних і інкубаційних яєць, продуктів птахівництва з карантинних зон в інші птахогосподарства та реалізація їх на ринках. Організоване проведення дезінфекції в індивідуальних господарствах, де виявлене захворювання, а також транспорту, що побував у зонах зараження.

      Під медичним наглядом перебуває 901 мешканець будинків, де зафіксована загибель птиці. Розпочата вакцинація населення вакциною «Гріпол». Насамперед проводять вакцинацію жителів у селі Некрасовка, де почалося масове захворювання та загибель птиці, і де на сьогодні найбільше людей, які могли перебувати в безпосередньому контакті з хворою птицею. 5-12 грудня проводитимуть 100-відсоткову вакцинацію жителів усіх п’яти потерпілих сіл. Згодом МОЗ проведе імунопрофілактику населення сіл, які територіально прилягають до потерпілих населених пунктів.

      Тимчасово заборонена реалізація птиці та птахопродуктів на території всього Криму. Господарям рекомендовано не випускати здорових птахів із території подвір’їв. 4 грудня з Запоріжжя в карантинну зону доставлено три тонни напалму для організації могильників зі спалення зараженої птиці.

      Спеціальні комісії, створені згідно з рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Раді міністрів АР Крим, проводять дворові обходи вищезгаданих сіл із метою придбання за готівку домашньої птиці для подальшого знищення. Ситуація в карантинній зоні перебуває під контролем, населення з розумінням ставиться до дій влади та міліції.

      Як сказала головний санітарний лікар Криму Марія Кровякова, за останні дні в кримському Присивашші не зареєстровано жодного падежу птиці, що є результатом цілковитої локалізації осередків інфекції. Заступник голови Верховної Ради Криму Василь Кисельов наголосив, що картина ситуації свідчить про те, що захворювання було викликане не умисним занесенням вірусу, як стверджують деякі ЗМІ, а стихійними контактами перелітних птахів із домашніми качками на кримських ставках. Віктор Балога й Анатолій Бурдюгов наголосили на відповідальності місцевих органів влади за надійну локалізацію інфекції, адже, за їхніми словами, якщо Криму вдасться впоратися з ситуацією за кілька тижнів, це зніме загрозу як для економіки сільського господарства Криму, так і курорту, оскільки від успіху в ліквідації захворювання залежить доля майбутнього курортного сезону.

      Президент Віктор Ющенко збирається звільнити головного ветеринарного лікаря України Петра Вербицького. Про це Президент заявив у понеділок у ході відвідин села Некрасовка Совєтського району, повідомляє Інтерфакс-Україна. Причина звільнення — неготовність ветслужби до проблеми пташиного грипу. Крім того, Президент звернеться до влади автономії, щоб ті розглянули питання про відповідність своїм службовим обов’язкам керівництва ветеринарної служби Криму.

      ДО РЕЧІ

      Орнітологи попереджують, що пташиний грип може з’явитися і в інших регіонах України. Джерело те ж — дикі птахи. «Через нашу країну проходять міграційні шляхи диких птахів, у тому числі з тієї ж Росії, де виявлено вірус, — розповіла «Дню» співробітник із зв’язків з громадськістю Українського товариства охорони птахів Людмила Яськевич. — Найбільша небезпека загрожує південним регіонам, оскільки туди птахи прилітають на зимівлю». Панікувати не варто — досить обмежити контакти своїх курей і гусей з дикими родичами. «У поширенні грипу винні ветеринарні служби, які не пояснили населенню, що не можна випасати домашнього птаха разом з диким, — говорить Л. Яськевич. — Птахофабрики у нас закриті, а домашні птахи виходять на ставок разом з дикими. Як тут можна не заразитися?». Товариство охорони птахів побоюється агресії населення по відношенню до диких птахів, і черговий раз попереджає, що від мертвих птахів інфекція розповсюдиться іще швидше.

      №225, вівторок, 6 грудня 2005

      http://www.day.kiev.ua/153738/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.12.07 | Михайло

       Re: Чи вирветься епідемія за межі Криму?

       Чи вирветься епідемія за межі Криму?

       Учора ще в чотирьох селах спостерiгався мор птицi

       Микита КАСЬЯНЕНКО, Сімферополь, Ганна ХРИПУНКОВА, «День»

       Це — Акімовка Нижньогородського району, Дмитрівка, Червонофлотське та Чорноземне Совєтського району. Про це повідомив агентство Інтерфакс-Україна заступник начальника Державного департаменту ветеринарної медицини Микола Пацюк. За його словами, матеріали стосовно пташиного грипу з цих сіл направлено в Київ на дослідження.

       Ситуація, що склалася, є загальнонаціональною проблемою. Абсолютно незрозуміло, як таке стало можливим, адже епідемія пташиного грипу вже давно підступала до кордонів України. Тобто час підготуватися до «зустрічі» українські фахівці мали. Замість цього Держдепартамент ветеринарної медицини виявився втягнутим у конфлікт iз Мінагрополітики. (Ветеринари навіть скаржилися Президенту, звертаючи його увагу на неприпустимість «непрофесійних коментарів і рекомендацій, що їх активно дає міністр аграрної політики», який втручається у ветеринарну медицину на тлі небезпеки епідемії та пандемії пташиного грипу.

       Тепер зазнають збитків як держава загалом, так і її громадяни. І за це вкотре ніхто не відповість? Уряд у суперечці Ветслужби та міністра агрополітики став на бік останнього, ухваливши учора рішення звільнити Петра Вербицького з посади головного інспектора ветеринарної медицини. Водночас зі звільненням П. Вербицького — до речі, досвідченого фахівця, — проблема аж ніяк не вичерпалася. Принаймні простим українцям від цього не полегшало...

       За інформацією МНС Криму, в заражених районах було знищено близько 28 тисяч голів птиці, які могли стати джерелом поширення небезпечної інфекції. Загалом на боротьбу з пташиним грипом у Криму Україна виділила з резервного фонду близько 17,5 млн. гривень, — заявив міністр із питань надзвичайних ситуацій України Віктор Балога. За його словами, з виділеної суми 15 мільйонів передбачається на виплати компенсацій власникам птиці, вилученої у зв’язку iз захворюванням на курячий грип і на проведення карантинних заходів. Разом із тим, багато які люди вважають компенсацію за вилучену птицю невиправдано низькою — на ринках Криму курка коштує до 30 гривень, качки та гуси від 30 до 60, індички до 200 гривень. Окрім того, компенсація виплачується лише тим господарям, у яких вилучено живу птицю, а тим господарствам, у яких падіж відбувся до офіційного вилучення, компенсація не виплачується й селяни вважають це несправедливим.

       Вживає заходів для того, щоб пташиний грип не потрапив на материк, сусідка Криму — Херсонська область. Як повідомив журналістiв головний лікар обласної санітарно-епідеміологічної служби Василь Стряпачук, у прилеглих до Криму населених пунктах проводяться дворові обходи за участю епідеміологів, санітарні та ветеринарні служби готові до проведення всіх протиепідемічних заходів. У Херсонській області працівниками санітарно-епідеміологічної служби та ветеринарами обстежено 14 спеціалізованих птахофабрик області та 166,5 тисячi приватних будинків. Поки що в Херсонській області випадків захворювання на грип птиці та людей не зафіксовано, повідомив журналістiв начальник управління державної ветеринарної медицини в області Сергій Коломієць.

       Донецька область розташована в зоні загрози пташиного грипу. Про це журналістiв повідомив начальник Донецького облуправління ветеринарної медицини Анатолій Пригодін на засіданні Надзвичайної протиепізоотичної комісії (НПК). А особливий неспокій у фахівців викликають прибережні райони області та портове місто Маріуполь, у якому вже зараз, як і по всій області загалом, розгорнувся цілий комплекс заходів із запобігання найменшої загрози потрапляння цього вірусу.

       Проте поки що за даними спеціальних служб жодного факту зараження чи навіть загрози його в Донецькій області не зафіксовано, а працівники санстанції на противагу ветеринарам в один голос стверджують, що загалом ризик захворіти на пташиний грип на Донеччині мінімальний. За словами заступника головного санітарного лікаря Донецької області Ірини Сошенко, поява в Донецькій області подібної загрози прогнозувалася ще у вересні поточного року, і фахівці санстанції постаралися максимально підготуватися.

       Щоб поставити максимальний заслін пташиному грипу, в Україні Держкомліс продовжив іще на невизначений час заборону на полювання на птахів, яку раніше було встановлено до 1 грудня. Рішенням протиепізоотичної комісії в Сімферополі й інших містах Криму введено заборону на продаж співочих птахів — папуг, канарок, солов’їв та інших видів. Заборонено також їхнє утримання в громадських місцях, наприклад, у ресторанах.

       Головний санітарний лікар Криму Марія Кровякова запевняє, що м’ясо птиці та яйця, які надходять у реалізацію з птахівницький підприємств, безпечні для споживання, оскільки птицю там утримують в ізольованих від зовнішнього середовища умовах, що виключає можливість зараження вірусом пташиного грипу. Крім того, готова м’ясна продукція та яйця на птахофермах і фабриках неодноразово проходять ветеринарний і санітарний контроль.

       Водночас, як вдалося встановити на сімферопольських ринках, продаж курятини практично припинився, і одночасно майже вдвічі зріс продаж свинини та яловичини. Загалом у зв’язку зі спалахом пташиного грипу в Україні можна чекати зниження споживання м’яса птиці та підвищення цін на яловичину, свинину та рибу, — вважають у Раді міністрів Криму.

       №227, четвер, 8 грудня 2005

       http://www.day.kiev.ua/154004/
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.12.08 | N.N.

        Re: Ресур, конечно, несеръезный, но интересно....

        Взгляд из Германии: в Крыму бушует не птичий грипп, а мировая экономическая война

        Птичий грип косит ряды украинской милиции. ВПЕРВЫЕ В УКРАИНЕ!!!

        Кадры об эпидемии птичьего гриппа в Крыму обошли чуть ли не всю Европу и Америку. Естественно, они не оставили цивилизованные страны равнодушными к несчастью крымчан.

        Некоторые из них даже захотели помочь. Голландия, к примеру, вызвалась обеспечить полуостров 50 тысячами доз вакцины от гриппа. Хотя есть эксперты, которые считают противоэпидемические мероприятия украинских властей глупостью, которая играет на руку крупным западным сельхозпроизводителям.

        В редакцию «Нового Региона» пришло письмо из Берлина, автором которого является гражданин Германии, кандидат биологических наук, у которого есть знакомые в Крыму. Поэтому он решил поделиться своим взглядом на крымский апокалипсис. Текст написан на русском языке и «Новый Регион» решил опубликовать письмо полностью без сокращений и купюр.

        Слышал, что на Украине начали массовый забой птицы и удивился, – пишет автор, имя которого агентство не разглашает по этическим соображениям. – В ФРГ ввели карантин на выпас птицы 2 месяца назад, но ее сохранили.

        Мы живём в мире вирусов. Вирус – это биомолекула, способная воспроизводить себя и находиться на границе живой и не живой природы. Такие молекулы постоянно в организме блокируются иммунной системой, и как только она ослабла, то вирусы начинают активизироваться и чем слабее иммунная система, тем больше спектр этих вирусов в организме. Гибель птиц, да и животных вообще происходит в природе постоянно, это нормальный процесс саморегуляции и эволюции генетического материала, слабые отмирают, так называемый закон естественного отбора. Сейчас в период антропогенного загрязнения этот процесс несколько ужесточился и не более.

        Другой процесс – процесс борьбы за рынки птичьего мяса резко обострился. Юго-Восточная Азия и СНГ были и являются крупными производителями куринного мяса с одной стороны, с другой – напор на их рынки «ножек буша» и выкручивание рук политикам Китая и СНГ на предмет инсталлирования западных стандартов неимоверно возрос. Вопрос стал ребром: «или вы покупаете наши продукты или мы вас уничтожим». Гибель в Китае 30 человек от якобы модифицированного вируса смехотворна при населении в 1,3 миллиардов, но вой поднят на всю катушку. Заказчик – страны 3апада и США, так как речь идёт о сотнях миллиардов в год и экспансии производителей птицы на рынки ЕС и США. Поэтому выкристаллизовывается простое решение – вложить в пиар пару сотен миллионов американских долларов и «измотать противника».

        Стоит отметить, что в ЕС всё нормально, всё под контролем, кроме пары залетевших на озёра гусей из Российской Федерации, в которых заказной профессор обнаружил вирус. Курятники здесь закрыты, курей не выпускают уже 2 месяца (до 15.12.2005 карантин), но столь дорого выращенное, сохранено. Забой же организован через пиар в Болгариях, Румыниях, а сейчас и в самостийной Украине. Это и есть экономический саботаж.

        С другой стороны развитая промышленность производства мяса в ЕС и США представляет собой гигантскую машину, которую остановить нельзя, она требует всё новых и новых рынков и готова проглотить, насытить своим продуктом весь мир, но на пути Китай, Вьетнам, СНГ, значит машине надо помочь и смести эти препятствия. На Западе гигантские мощности и логистика производства мяса, горы наделанного и напроизведенного, которое некуда девать!!! Как с боеприпасами! Сжигать дорого, закапывать нельзя. Напасть на Ирак и очистить склады – вот ответ. А тут ещё Китай и СНГ со своим экспортом додавливают. Выход один – напасть и разрушить, предлог для нападения дадут заказные профессора, которые известные процессы в природе будут декларировать в пользу заказчиков и всё тут. Как начинали войны против Вьетнама и Ирака со лжи, так и здесь – предлог-фальсификация и политический пиар.

        В доверительных беседах, западные бизнесмены так и говорят: зачем, мол, Украине её заводы и фабрики, мы имеем всё и завалим её продуктами и машинами и т.д.

        Однако, возможно, некоторые делегированные в страны СНГ Западом и США «оранжевые» политики во власти и выполняют установки и требования своих патронов? За примерами не надо далеко идти, «дутая пандемия» из-за 10-20 естественным путём умерших диких уток на севере Крыма и стала тем отправным пунктом для уничтожения уже 22 000 домашних и это только один из примеров активности современных шпионов со счетами в западных банках.

        Вчера же объявили, что дотации из Брюсселя в Восточную Европу будут урезаны, а здесь все и говорят о создании Европы из двух лагерей: центра Европы и лакеев, так вот к Ценру будут принадлежать инициаторы создания, а к лавеям – рынки сбыта – Восточная Европа. Правда в Польше уже поняли, что их послали в ловушку, но страна уже «схвачена» мёртвой хваткой в области финансов (долги) и договоров. Хотя посаженные янками политики уже ушли сделав своё дело на Багамские острова, а пришедшие радикалы – ясный ответ, что в «польской упаковке» завёрнуто большое говно и Польша в большой ловушке По такому же сценарию/шаблону двигают многочисленные западные советники в Киеве и малороссов.

        Правда, центром интересов янки и ЕС остаётся Кавказ и страны Средней Азии на постсоветском пространстве. Украина же используется просто как инструмент ослабления Российской Федерации и её деструкции. Хотя и ЕС и США ясно, что в Средней Азии и на Кавказе их врагом будет Китай, а не РФ.

        Ну, как говориться, и коню понятно. Идёт война за рынок и здесь Запад применит все свои средства от подкупа политиков, шантажа, до закрытия границ и невыдачи новых кредитов и т.д. Но иногда и политики настолько тупы, что дешёвая заказная статейка в СМИ используется ими для «выхода в народ» и показывания своей активности, пусть даже и во вред своему народу, на который им наплевать, они ведь «бандиты в шкуре» слуг народа.

        А в деревнях ФРГ, сейчас куры не гуляют, они нарабатывают жирок, а с 15 декабря их аккуратно выпустят на выпас. К этому времени «мавр должен сделать своё дело» на Украине.

        Это как с уничтожением виноградников в Крыму во времена Горбачёва. Дурдом. Завтра немцы будут экспортировать на Украину кур, которых они сохранили, а украинцы уничтожили с их подачи. Вот это и есть классический пример политики и экономического саботажа.

        Ну начался у курей «триппер», так есть один выход – экспортировать петухам презервативы!

        P.S. Кстати вакцины против куринного гриппа нигде пока нет, а закупки её в Голландии – надувательство очередное. Вас опять нагрели.

        http://baltic.vlasti.net/index.php?Screen=news&id=134446


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua