МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

04/10/2006 | Tatarchuk
Відкритий лист-звернення до Президента України Кучми Л.Д.

Високоповажний Пане Президенте!
Дорогий Леоніде Даниловичу!

Багатонаціональний трудовий колектив Всеукраїнського інформаційно-культурного центру в місті Сімферополі, який я очолюю, щиро радіє перемозі Віктора Федоровича Януковича! Це – історична перемога усіх нас, українського народу, всієї України, всіх світлих сил над силами пітьми.

Великий український поет-черкащанин Василь Симоненко писав:

Україно, ти моя молитва,
Ти моя розпука вікова...
Громотить над світом люта битва
За твоє життя, твої права.

Україна справді є ареною боротьби між двома світами і світоглядами – Заходом і Сходом. І не треба обманюватися: західна цивілізація ніколи не несла нам Світло, бо Сонце ніколи не сходить на Заході! А якщо Захід і освітлював нас, то вогнями інквізицій, печами концтаборів, мільйонами скинутих на мирне населення бомб!

Західна цивілізація запалювала свої диявольські сонця в Хіросімо і Нагасакі. Ми добре запам`ятали (і ще пригадаємо!), як не допомогли нам сховати від людства чорне сонце нашої Чорнобильської біди, щоб захистити світ, захистити український народ! Тільки представники пітьми можуть не дати гроші на закриття Чорнобилю!

Тільки лицеміри-цивілізатори, говорячи про права і демократію, жадають бачити Україну вічним сировинним придатком, а нас – вічними рабами-зомбі, що моляться не Богу, а міфічним, скомпроментованим самим Заходом правам людини, які, насправді, є формулою і знаряддям вторгнення в інші суверенні держави і їхні суспільства. Хочеться нагадати гордим і самовпевненим представникам Заходу, що вавілонська вежа була зруйнована Богом через погорду людей.

Під знаком жовчі і вогню західні цивілізатори привела в нашу політику і ведуть на державний престол свого ставленика. Ви це добре знаєте, шановний Пане Президенте. Під диригування Заходу, підкуплена всілякими фондами і таємно зазомбована українська еліта, вклонившись оранжевій сатані, прагне запалити Україну і скинути її в пітьму безодні.

Якщо Ви прислухаєтеся до нашіптувань західних спостерігачів, що „прийшли до нас в овечих шкурах, а насправді є вовками лютими”, бо здійснюють психологічний тероризм, якщо Ви вклонитеся сатані і скасуєте вибори чи визнаєте їх недійсними хоча б в декількох округах, то заробите перед Богом і українським народом вічне прокляття. Як кажуть, не приведи Господь!

Сьогодні ми цінуємо Вас за те, що впродовж десяти років Ви мудро і ненастанно оберігали Україну і український народ від лиха дестабілізації і війни, провівши нас неушкодженими крізь усі економічно-фінансові і політичні рифи, подарувавши надію і впевненість у своїх силах, а ще – в тяжкому протистоянні забезпечили Україні суверенність, зберігши мирний і сонячний Крим, не дозволивши віковій ненависті українців вилитись на Росію, а Росії відшматувати від нас бодай один солоний острівець – косу Тузлу! Перед невідворотністю загарбницької навали Заходу Ви зуміли замирити нас зі Сходом!

І нині, в цей час історичний момент вибору наступного Президента України (а не Америки, чи Євросоюзу!), Ви, шановний Леоніде Даниловичу, маєте бути з україною і з Богом! Ви мусите прислухатися до волі більшості народу і підтримати Віктора Януковича. Адже Ви не хочете, щоб нашу країну світова жандармерія перетворила на спливаючий кров`ю Ірак, і все це заради того, щоб привести на наш державний престол ставленика пітьми!

Народна мудрість стверджує: „Хто зрадив своїй сім`ї, той зрадить Батьківщину”. На мою думку, Пан Ющенко, вчинив два пекельних гріха. І Бог явив українському народу диво: отримавши в дар хреста, представник темних сил змінив своє обличчя! Прості кримчани кажуть: сатана відкрив обличчя. Жоден лікар не здатен вилікувати від Божої кари!

Зазомбованим темними силами західникам Бог явив перед другим туром ще один знак, хоч вони і не зрозуміли цього: саме в тих областях, які найдужче підтримали протеже Заходу, пройшли немилосердні снігові бурі... Бо лише аморальна громада може підтримувати перелюба і зрадника, перша дружина якого, кажуть, пішла у черниці! Ії молитвами (якщо це так) і молитвами не завойованого Заходом нашого православного народу і усіх, хто, сповідуючи інші релігії, щирістю і світлом своєї душі протистоїть пітьмі, ми сьогодні вистоємо, вистоїть Україна!!!

Не дай Боже, Вам, шановний Леоніде Даниловичу, піддатися спокусі сатани, оголосити вибори недійсними і продовжити управління державою! Це – пастка. Адже саме на це вони розраховують! І хоча під час виборчої кампанії Вм були виведені з-під критики (гарний шанс піти на злеті), але насправді всі воювали не з Януковичем, а з Вами!

Визнання результатів виборів недійсними і скасування юридичного факту обрання Президентом України Віктора Януковича, ніяк не втримає Вас (на жоден місяць!) і лише відкриє шлях і розв`яже руки оранжевим хрестоносцям Заходу. Закликаємо на Вас Божу милість і благодать!

Український народ мудрий. Він втихомириться. Але наївно сподіватися, що сили пітьми полишать Україну. Вони і надалі підбурюватимуть своїх зомбі (згадаймо Марію-Деві!), аж допоки організатори і виконавці волі сатани не будуть ізольовані від нашого українського суспільства. Завдання надскладне. Але з нами Господь Бог.

Хочеться ще багато сказати, але зараз не час. Для нації, для України настав час випробувань. Оранжево-коричнева чума повзе. Згадаймо, що писала Анна Ахматова в блокадному Ленінграді:

Мы знаем, что ныне лежит на весах
И что совершается ныне.
Час мужества пробил на наших часах.
И мужество нас не покинет!

Не дамо розшматувати Україну! Не дамо перетравити себе в череві західних зайд! У нас є духовні і матеріальні ресурси, щоб вистояти. Ми мудрі і роботящі. Ми миролюбні, та в наших жилах тече козацька кров, а ще – кров амазонок! Нехай підступні завойовники пам’ятають про це! Україна непереможна!
І наостанок, процитую сама себе:
Ні, мій народ не вмре, бо Фенікс він!
Окриленому крил не зав’язати!
Він переміг себе, він встав з колін.
Його ще важко буде наздогнати!

Шановний Леоніду Даниловичу, Ви були президентом нашого крилатого народу на його легендарному старті. Тож, передаючи важілі управління польотом Віктору Януковичу, подаруйте нам світле небо, очищене від пітьми!

З повагою,

Генеральний директор Всеукраїнського
інформаційно-культурного центру
в м. Сімферополі, лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка
Галина Хмільовська (Алексєєва Г.І.)
22 листопада 2004 р.

Відповіді

 • 2006.04.10 | Эксперт

  Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

  Tatarchuk пише:
  > Шановний Леоніду Даниловичу, Ви були президентом нашого крилатого народу на його легендарному старті. Тож, передаючи важілі управління польотом Віктору Януковичу, подаруйте нам світле небо, очищене від пітьми!
  >
  > З повагою,
  >
  > Генеральний директор Всеукраїнського
  > інформаційно-культурного центру
  > в м. Сімферополі, лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка
  > Галина Хмільовська (Алексєєва Г.І.)
  > 22 листопада 2004 р.

  Чего только не напишет дама, обойденная мужским вниманием!
  Посочувствуйте ей лучше или ... помогите!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | Сhief

   Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

   Эксперт пише:
   > Tatarchuk пише:
   > > Шановний Леоніду Даниловичу, Ви були президентом нашого крилатого народу на його легендарному старті. Тож, передаючи важілі управління польотом Віктору Януковичу, подаруйте нам світле небо, очищене від пітьми!
   > >
   > > З повагою,
   > >
   > > Генеральний директор Всеукраїнського
   > > інформаційно-культурного центру
   > > в м. Сімферополі, лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка
   > > Галина Хмільовська (Алексєєва Г.І.)
   > > 22 листопада 2004 р.
   >
   > Чего только не напишет дама, обойденная мужским вниманием!
   > Посочувствуйте ей лучше или ... помогите!

   А Вы откуда знаете? Свечку держали?

   Письмо, конечно, отвратительно, но вывод, по-моему, не вполне верный... Я когда его читала вспомнила один аналогичный по интонации текст, опубликованный в газете "Красный Крым" перед войной - кажется, в 1940гг. Он был подписан шестью или семью поэтами, сегодня признанными классиками крымскотатарской литературы, - не буду называть их имена, ибо тогда мы лишимся своих единственных классиков.

   Чего-то сегодня целый день на Майдане-Крым приходится заниматься защитой прав женщин... Видать, у мужиков весна наступила :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | Михайло

    Видать, у мужиков весна наступила...

    Сhief пише:
    > А Вы откуда знаете? Свечку держали?
    >
    > Письмо, конечно, отвратительно, но вывод, по-моему, не вполне верный... Я когда его читала вспомнила один аналогичный по интонации текст, опубликованный в газете "Красный Крым" перед войной - кажется, в 1940гг. Он был подписан шестью или семью поэтами, сегодня признанными классиками крымскотатарской литературы, - не буду называть их имена, ибо тогда мы лишимся своих единственных классиков.
    >
    > Чего-то сегодня целый день на Майдане-Крым приходится заниматься защитой прав женщин... Видать, у мужиков весна наступила :-)

    Я теж це приміті в. Але ж погодьтеся: весна наступила не тільки для чоловиків…
    До речі, в Криму цвітуть абрикоси… Просто чудово.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.10 | Сhief

     Re: Видать, у мужиков весна наступила...

     Михайло пише:


     > Я теж це примітів. Але ж погодьтеся: весна наступила не тільки для чоловиків…

     Не знаю-не знаю, чего-то пока не заметила :-)


     > До речі, в Криму цвітуть абрикоси… Просто чудово.

     А в Москве снег последний сходит. Сегодня сын в парке уже сугробы превратил в ручей... Но об абрикосах пока речи, конечно, нет (впрочем, кажется, они здесь и не произрастают :) )
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.10 | Михайло

      Re: Видать, у мужиков весна наступила...

      Сhief пише:
      > А в Москве снег последний сходит. Сегодня сын в парке уже сугробы превратил в ручей... Но об абрикосах пока речи, конечно, нет (впрочем, кажется, они здесь и не произрастают :) )

      Потерпить трошечки, скоро „потягнуться” до Москви коробки з черешнею з славного міста Мелітополь…
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.10 | Сhief

       Re: Видать, у мужиков весна наступила...

       Михайло пише:
       >
       > Потерпить трошечки, скоро „потягнуться” до Москви коробки з черешнею з славного міста Мелітополь…

       Уже не особо "тянутся" - невыгодное "путешествие" для мелитопольских торговцев... Посему в июне, скорее всего, в Белокаменной появится узбекская черешня по 300 руб. за 1 кг. Но, надеюсь, что не для меня :-) Ибо я думаю появиться в районе мелитопольской черешни и крымских абрикосов несколько раньше ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.10 | Михайло

        Re: Видать, у мужиков весна наступила...

        Сhief пише:
        > Уже не особо "тянутся" - невыгодное "путешествие" для мелитопольских торговцев... Посему в июне, скорее всего, в Белокаменной появится узбекская черешня по 300 руб. за 1 кг. Но, надеюсь, что не для меня :-) Ибо я думаю появиться в районе мелитопольской черешни и крымских абрикосов несколько раньше ;)

        От нахаби ці „москвичи”! Тепер вони приїдуть щоб з’їсти на кореню нашу черешню та абрикоси??!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.10 | Сhief

         Re: Видать, у мужиков весна наступила...

         Михайло пише:
         >
         > От нахаби ці „москвичи”! Тепер вони приїдуть щоб з’їсти на кореню нашу черешню та абрикоси??!!

         Истинная Ваша правда - в каждом слове!

         Именно так: "приїдуть... з’їсти на кореню" усю вашу черешню та абрикоси??!!" :-) И не только все Вами перечисленное, но и еще кой-чего вкусненькое...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.10 | Михайло

          Re: Видать, у мужиков весна наступила...

          Сhief пише:
          > Именно так: "приїдуть... з’їсти на кореню" усю вашу черешню та абрикоси??!!" :-) И не только все Вами перечисленное, но и еще кой-чего вкусненькое...

          Невже наше сало?

          О, рятуйте люди добрі!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.10 | Сhief

           Re: Видать, у мужиков весна наступила...

           Михайло пише:
           > Сhief пише:
           > > Именно так: "приїдуть... з’їсти на кореню" усю вашу черешню та абрикоси??!!" :-) И не только все Вами перечисленное, но и еще кой-чего вкусненькое...
           >
           > Невже наше сало?
           >
           Нет уж - сало ешьте сами, пан Михайло...

           А вот шашлычки, люляшечки и прочее в профессиональном исполнении крымскотатарских рестораторов - это очень даже вкусно :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.10 | Михайло

            Re: Видать, у мужиков весна наступила...

            Сhief пише:
            > А вот шашлычки, люляшечки и прочее в профессиональном исполнении крымскотатарских рестораторов - это очень даже вкусно :)

            Я знаю одну чудову кримськотатарську ресторацію – біля Бахчисараю. Забув назву, таке для мене незнайоме слово. Там чудові люля-кебаби.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.10 | Сhief

             Re: Видать, у мужиков весна наступила...

             Михайло пише:
             >
             > Я знаю одну чудову кримськотатарську ресторацію – біля Бахчисараю. Забув назву, таке для мене незнайоме слово. Там чудові люля-кебаби.

             Во-во, там усе чудово - не тiльки люля :-)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.10 | Михайло

              Re: Видать, у мужиков весна наступила...

              Сhief пише:
              > Во-во, там усе чудово - не тiльки люля :-)

              Стоп, назву згадане – „Маркур”!
              До речі, за адресою - http://vairus.info/inlife/2005/03/markur.html - ви можете подивитися фото цієї ресторації.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.10 | Сhief

               Re: Видать, у мужиков весна наступила...

               Михайло пише:
               > Сhief пише:
               > > Во-во, там усе чудово - не тiльки люля :-)
               >
               > Стоп, назву згадане – „Маркур”!
               > До речі, за адресою - http://vairus.info/inlife/2005/03/markur.html - ви можете подивитися фото цієї ресторації.

               Фоты мне зачем? Фотой сыт не будешь... Тем паче, что фоты из Маркура у меня у самой есть - причем с хорошей компанией :-)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.04.10 | Михайло

                Re: Видать, у мужиков весна наступила...

                Сhief пише:
                > Фоты мне зачем? Фотой сыт не будешь... Тем паче, что фоты из Маркура у меня у самой есть - причем с хорошей компанией :-)

                Все - умовив сам себе: завтра поїду в „Маркур” . Заздрить, „бледнолицые» , буду об’їдатися люля, „татар аш”, чебуреками, янтиками ….
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.11 | НРУ

                 Re: Видать, у мужиков весна наступила...

                 Михайло пише:
                 > Все - умовив сам себе: завтра поїду в „Маркур” . Заздрить, „бледнолицые» , буду об’їдатися люля, „татар аш”, чебуреками, янтиками ….

                 Не переусердствуйте, любезный.
                • 2006.04.11 | PanOleksa

                 Маркур - це насправді офіс

                 Михайло пише:
                 > Все - умовив сам себе: завтра поїду в „Маркур” . Заздрить, „бледнолицые» , буду об’їдатися люля, „татар аш”, чебуреками, янтиками …

                 Популярне місце, до речі, той Маркур: на майданчику перед ним неодмінно стоїть щільна купа дорожезних авт.
                 Що вранці їдеш із Бахчисараю до Симферополю, що навечері - завше та купа стоїть, лише ротується!
                 Дорогою таких шинків ще з п'ять є (Самса, Шехерізада, Верста, Хан-Елі, Імператриця Та Сорок Розбійників) - але ніде такої щільної тусовки немає.
                 Таке враження, що володарі тих авт туди як на роботу їздять, ніби це є офіс якийсь :-)
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.04.11 | Михайло

                  Re: Маркур - це насправді офіс

                  PanOleksa пише:
                  > Таке враження, що володарі тих авт туди як на роботу їздять, ніби це є офіс якийсь :-)

                  Або місце для бажаних зустричів..
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.04.11 | Сhief

                   Re: Маркур - це насправді офіс

                   Михайло пише:
                   >
                   > Або місце для бажаних зустричів..

                   Еще каких "бажаних"...

                   Ну а теперь хвастайтесь, чего Вы сегодня в Маркуре кушали? :-)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.04.11 | Михайло

                    Re: Маркур - це насправді офіс

                    Сhief пише:
                    > Ну а теперь хвастайтесь, чего Вы сегодня в Маркуре кушали? :-)

                    Нажаль, не доїхав до „Маркура”, хоча вчора прилюдно й пообіцяв.

                    Всі справи сьогодні вимагали моєї присутності у Сімферополі. Так що посприяв прибуткам „Айше” та „Алі-Баба”: обидва розташовані у Сімферополі.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.04.11 | Сhief

                     Re: Маркур - це насправді офіс

                     Михайло пише:
                     > Сhief пише:
                     > > Ну а теперь хвастайтесь, чего Вы сегодня в Маркуре кушали? :-)
                     >
                     > Нажаль, не доїхав до „Маркура”, хоча вчора прилюдно й пообіцяв.

                     Ну если доедете, Шефу тамошнему привет передавайте. "Дорогие" - в буквальном смысле - "Московские гости" с набегом не сегодня-завтра нагрянут - спасу от них не будет :-)
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.04.11 | Михайло

                      Re: Маркур - це насправді офіс

                      Сhief пише:
                      > Ну если доедете, Шефу тамошнему привет передавайте. "Дорогие" - в буквальном смысле - "Московские гости" с набегом не сегодня-завтра нагрянут - спасу от них не будет :-)

                      Щось того „шефа” в останні свої відвідування не бачив, але, як завжди, були дуже приємні дівчата. І звідки він їх набирає?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.04.11 | Сhief

                       Re: Маркур - це насправді офіс

                       Михайло пише:
                       > Сhief пише:
                       > > Ну если доедете, Шефу тамошнему привет передавайте. "Дорогие" - в буквальном смысле - "Московские гости" с набегом не сегодня-завтра нагрянут - спасу от них не будет :-)
                       >
                       > Щось того „шефа” в останні свої відвідування не бачив, але, як завжди, були дуже приємні дівчата. І звідки він їх набирає?

                       Да, девушки там на редкость предупредительные и профессиональные...

                       "Звідки-звідки"... Да все оттуда же - из Бахчисарая небось да окрестностей... Там, пан Михайло, вообще красивые татарские дивчины живут - некоторые даже голубоглазые и светловолосые... Так что ежели чего - в смысле для серьезных отношений, и Вам найдем...
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.04.11 | Михайло

                        Re: Маркур - це насправді офіс

                        Сhief пише:
                        >> "Звідки-звідки"... Да все оттуда же - из Бахчисарая небось да окрестностей... Там, пан Михайло, вообще красивые татарские дивчины живут - некоторые даже голубоглазые и светловолосые... Так что ежели чего - в смысле для серьезных отношений, и Вам найдем...

                        Ой, от так одразу?
                        Страшно!
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.04.11 | Сhief

                         Re: Маркур - це насправді офіс

                         Михайло пише:
                         >
                         > Ой, от так одразу?
                         > Страшно!

                         А чего ж тут страшного?..

                         Надо ж когда-то начинать :-)
                         згорнути/розгорнути гілку відповідей
                         • 2006.04.11 | Михайло

                          Re: Маркур - це насправді офіс

                          Сhief пише:
                          >
                          > Надо ж когда-то начинать :-)

                          Ні-ні, прошу вас, не умовляйте! Боюся! Це ж татарочки: потім прийдуть родичі та скажуть –„або одружуйся, або секір башка”.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.04.12 | Сhief

                           Re: Маркур - це насправді офіс

                           Михайло пише:
                           > Сhief пише:
                           > >
                           > > Надо ж когда-то начинать :-)
                           >
                           > Ні-ні, прошу вас, не умовляйте! Боюся! Це ж татарочки: потім прийдуть родичі та скажуть –„або одружуйся, або секір башка”.

                           Именно так!
                           Я и говорю - строго с серьезными намерениями :-)
                           згорнути/розгорнути гілку відповідей
                           • 2006.04.12 | Михайло

                            Re: Маркур - це насправді офіс

                            Сhief пише:
                            > Именно так!
                            > Я и говорю - строго с серьезными намерениями :-)

                            Ну і добре! Поїхав. З збереженою головою!
                     • 2006.04.16 | Михайло

                      Re: Маркур - це насправді офіс

                      Сhief пише:
                      > Ну если доедете, Шефу тамошнему привет передавайте. "Дорогие" - в буквальном смысле - "Московские гости" с набегом не сегодня-завтра нагрянут - спасу от них не будет :-)

                      Добре, домовилися. Через півгодини буду у "Маркурі".
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.04.16 | Сhief

                       Re: Маркур - це насправді офіс

                       Михайло пише:
                       > Сhief пише:
                       > > Ну если доедете, Шефу тамошнему привет передавайте. "Дорогие" - в буквальном смысле - "Московские гости" с набегом не сегодня-завтра нагрянут - спасу от них не будет :-)
                       >
                       > Добре, домовилися. Через півгодини буду у "Маркурі".


                       Ну мы-то еще не в Маркуре... пока чуть-чуть севернее :-)

                       Но прювет Шефу в силе...
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.04.16 | sofu

                        Re: Маркур - це насправді офіс

                        Да..., рекламы лучше не придумаешь.
                        Можно смело с "шефа" брать ганорар за рекламную компанию.
                        Теперь самому не терпится съездить в этот Маркур.
                        Вот кто соскучился за нормальной едой!
                        Тем более с такими заманчивыми перспективами :)
                        Может на майские вырвусь отобедать :)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.04.16 | Сhief

                         Re: Маркур - це насправді офіс

                         sofu пише:
                         > Да..., рекламы лучше не придумаешь.
                         > Можно смело с "шефа" брать ганорар за рекламную компанию.
                         > Теперь самому не терпится съездить в этот Маркур.
                         > Вот кто соскучился за нормальной едой!
                         > Тем более с такими заманчивыми перспективами :)
                         > Может на майские вырвусь отобедать :)

                         О, там настоящие крымскотатарские кушанья (здесь должна быть ремарка, - "мечтательно произнесла Чиф" :) )...

                         С московской тошниловкой я даже сравнивать не хочу (это просто неприлично, уж не говорю что не патриотично), но даже в сравнении с изумительно вкусной - в некоторых местах - крымской едой Маркур впечатляет душевностью и следованию правильным национальным рецептам...

                         У меня также есть подозрение, что - по крайней мере в сопоставлении с московскими ценами, - там не так уж дорого (каковы точные цены в Маркуре мне, как Вы догадались, неведомо :) )
                         згорнути/розгорнути гілку відповідей
                         • 2006.04.16 | sofu

                          Re: Маркур - це насправді офіс


                          >
                          > У меня также есть подозрение, что - по крайней мере в сопоставлении с московскими ценами, - там не так уж дорого (каковы точные цены в Маркуре мне, как Вы догадались, неведомо :) )

                          Иногда, для счастья так мало нужно - круг друзей и вкусная еда.
                          Я в тех краях не был уже пару лет (хотя именно там исторически и находятся мои корни), но не разобрал, это перед Бахчисараем или уже в сторону Севастополя?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.04.16 | Сhief

                           Re: Маркур - це насправді офіс

                           sofu пише:
                           >
                           >
                           > Иногда, для счастья так мало нужно - круг друзей и вкусная еда.
                           > Я в тех краях не был уже пару лет (хотя именно там исторически и находятся мои корни), но не разобрал, это перед Бахчисараем или уже в сторону Севастополя?

                           Если я не ошибаюсь, это примерно посредине между Симферополем и Бахчисараем... Впрочем, я той "арбой", что меня туда везла, не управляла, посему лучше дождитесь Михайла или местных жителей - они Вам верный маршрут укажут (с моими ЦУ точно не доедете) :-) )...
                           згорнути/розгорнути гілку відповідей
                           • 2006.04.17 | Эксперт

                            Re: Маркур - це насправді офіс

                            Сhief пише:
                            > Если я не ошибаюсь, это примерно посредине между Симферополем и Бахчисараем... Впрочем, я той "арбой", что меня туда везла, не управляла, посему лучше дождитесь Михайла или местных жителей - они Вам верный маршрут укажут (с моими ЦУ точно не доедете) :-) )...

                            Не путайте Sofu, ориентир следующий - "на трассе Симферополь-Бахчисарай, слева по движению, не доезжая трех километров до Бахчисарая".

                            Что бы вы делали без экспертов?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2006.04.17 | Сhief

                             Re: Маркур - це насправді офіс

                             Эксперт пише:

                             > Не путайте Sofu, ориентир следующий - "на трассе Симферополь-Бахчисарай, слева по движению, не доезжая трех километров до Бахчисарая".

                             Если учесть, что я ездила в Маркур, в основном, по маршруту "Симферополь-Маркур-Симферополь", а не "Симферополь-Маркур-Бахчисарай", то эти три км не в счет :-)

                             >
                             > Что бы вы делали без экспертов?

                             Без экспертов не знаю, а без конкретного Эксперта - точно б погибла, во всяком случае шагу б правильно не ступила ;-)
 • 2006.04.10 | PanOleksa

  А нащо це публікувати?

  Пане, а нащо цей анамнез поновно публікувати та авторку промотувати на шановному форумі??
  Хиба що вона десь знов виринула з моря жовчі (де саме? не чув про таке) і Ви маєте намір її "невтралізувати"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | Михайло

   Re: А нащо це публікувати?

   PanOleksa пише:
   > Пане, а нащо цей анамнез поновно публікувати та авторку промотувати на шановному форумі??
   > Хиба що вона десь знов виринула з моря жовчі (де саме? не чув про таке) і Ви маєте намір її "невтралізувати"...

   Слушне питання.
   Я теж не зрозумів чому та з якою метою тут згадали пані Галину.
 • 2006.04.13 | Spis

  Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

  Господа, вы просто дуже погано знаете товарку Алексееву-Хмелевскую. За те годы, что она провела в Крыму (от Бахчисарая до Симферополя и от скромной безработной, работницы представительства Президента, подружки Кармазина, страстной радиожурналистки... и до того, где она сейчас сидит)она утопила массу людей: от покончившего с собой лесника а Бахчисарае до уничтожения редакции Пилунского "Остров Крым". Сволочизм этой дамочки редкой силы. Я просто не понимая почему тот же руховец Пилунский молчит. Он-то как раз о ней много чего и знает, и может рассказать, и сделать. Просто удивительно, что молчат такие как Притула и т.д. Ее надо топить и топить немедленно, а то уже ходя слухи, что она завалила письмами жену президента и вот вот всплывет, это безумное дерьмо снова. Она просто библейского масштаба змеюка. Поговаривают, что ы том самом центре, который она возглавляет едва не 40 человек штат. Где эти люди? Что они делают? На кого працюют? Есть сведения, что ее люди составляют штат штаба НДП. С Куней и егойной бабой она была в очень близких отношениях.
  Если ее сейчас не грохнуть (в переносном смысле, понятное дело) то она весь полуостров своим дерьмом зальет. Говпода! надо что-то делать!!!!!!!!!!! На очереди переезжающая библиотека им. Франка куда вот-вот переедет Галька со своим центром и всей своей родней. И патроном будет пани Чумаченко и тогда - держитесь идиоты хохлы! Она вам покажет где раки с расчами зимуют.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.13 | Chief

   Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

   Spis пише:
   > Господа, вы просто дуже погано знаете товарку Алексееву-Хмелевскую. За те годы, что она провела в Крыму (от Бахчисарая до Симферополя и от скромной безработной, работницы представительства Президента, подружки Кармазина, страстной радиожурналистки... и до того, где она сейчас сидит)она утопила массу людей: от покончившего с собой лесника а Бахчисарае до уничтожения редакции Пилунского "Остров Крым". Сволочизм этой дамочки редкой силы.

   Н-да, брутальную картинку Вы нарисовали... Не женчина, а просто демон какой-то :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.13 | PanOleksa

    Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

    Chief пише:
    > Не женчина, а просто демон какой-то :-)

    И впрямь. Написать подобное про чужую болезнь не поднимется рука ни у женщины, ни вообще у человека:
    > Пан Ющенко, вчинив два пекельних гріха. І Бог явив українському народу диво: отримавши в дар хреста, представник темних сил змінив своє обличчя! Прості кримчани кажуть: сатана відкрив обличчя. Жоден лікар не здатен вилікувати від Божої кари!

    Остается надеяться, что в секретариате пани Чумаченко, куда поступают письма от тов. Алексеевой-Хмелевской, знакомы с этим медицинско-моральным шедевром.
    По идее, такое не должно прощаться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.13 | Chief

     Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

     PanOleksa пише:

     > Остается надеяться, что в секретариате пани Чумаченко, куда поступают письма от тов. Алексеевой-Хмелевской, знакомы с этим медицинско-моральным шедевром.
     > По идее, такое не должно прощаться.

     Вы оптимист, пан Олекса!

     По-моему, такую откровенную клинику отправляют в помойку по прочтении (если вообще дочитывают до конца), и ни в одном уважающем себя архиве не хранят. Да вроде и не царское это дело с психически больными расправляться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.13 | PanOleksa

      Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

      Chief пише:
      > не царское это дело с психически больными расправляться.

      Расправляться ни с кем и не надо. Речь совсем о другом. Почитайте выше у Списа: пишет тов. поэтесса п. Катерине, просит себе каких-то благ...
      И наверняка даже ожидает некоего положительного отклика.
  • 2006.04.14 | Qalgay

   Она вам покажет где раки с расчами зимуют

   > Она вам покажет где раки с расчами зимуют

   А что такое "с расчами"? Я не знаю но думаю что это что-то очень-очень плохое. Я начинаю бояться эту нехорошую женщину с ее расчами. Не надо их нам показывать, и без них тошно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.18 | PanOleksa

    Не бойтесь!

    Qalgay пише:
    > > Она вам покажет где раки с расчами зимуют
    >
    > А что такое "с расчами"? Я не знаю но думаю что это что-то очень-очень плохое. Я начинаю бояться эту нехорошую женщину с ее расчами. Не надо их нам показывать, и без них тошно

    Не бойтесь ее, Къалгъай, мы пригласим на помощь п. Пилунского - и защитим Вас :)
    А столь ужасающие Вас заранее "расчи" - это, наверное, вид водных животных, зимующих вместе с раками - причем, очевидно, значительно более безобидных, чем сами раки (ибо упомянуты после них).
    Максимум, что это может быть - это рачки-бокоплавы, не более. И даже если вдруг она Вам их покажет целое ведро, Вы ничуть не испугаетесь, уверяю :D
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.18 | Брат-1

     Расчи - это наверное мюмзики в мове (-)

  • 2006.04.18 | один_козак

   Re: ыыы. Або читая архіви Кучмостану (л)

   Spis пише:
   > И патроном будет пани Чумаченко и тогда - держитесь идиоты хохлы! Она вам покажет где раки с расчами зимуют.
   Пані Чумаченко, здається, реально добра людина. Вона свідомо кришувати гадюку не буде. Шкода, якщо гадюка буде сквернити її репутацію своєю казково бридкою особою.
 • 2006.04.18 | один_козак

  Ульот!))))

  "Ми добре запам`ятали (і ще пригадаємо!), як не допомогли нам сховати від людства чорне сонце нашої Чорнобильської біди"

  А хто те "сонце" "запалив"???

  "Тільки представники пітьми можуть НЕ ДАТИ ГРОШІ на закриття Чорнобилю!"

  Я валяюся! В когось конкретно дах поїхав...


  > Тільки лицеміри-цивілізатори, говорячи про права і демократію, жадають бачити Україну вічним сировинним придатком, а нас – вічними рабами-зомбі, що моляться не Богу, а міфічним, скомпроментованим самим Заходом правам людини, які, насправді, є формулою і знаряддям вторгнення в інші суверенні держави і їхні суспільства. Хочеться нагадати гордим і самовпевненим представникам Заходу, що вавілонська вежа була зруйнована Богом через погорду людей.

  От найгірше, що ці хаорі на російське місіанство експлуатують святі речі, щоб створити моральне прикриття своїй великодержавній гордині та невгамовній ксенофобії.

  > Під знаком жовчі і вогню західні цивілізатори привела в нашу політику і ведуть на державний престол свого ставленика.

  Тьотя мабуть бачела тільки ті ікони, що вже добряче закопчені лампадами, і думає, що то й є їх справжній колорит. Кольори сонця її лякають...

  > Якщо Ви прислухаєтеся до нашіптувань західних спостерігачів, що „прийшли до нас в овечих шкурах, а насправді є вовками лютими”, бо здійснюють психологічний тероризм, якщо Ви вклонитеся сатані і скасуєте вибори чи визнаєте їх недійсними хоча б в декількох округах, то заробите перед Богом і українським народом вічне прокляття. Як кажуть, не приведи Господь!

  Є таке влучне російське слово: "КЛІКУШЕСТВО".

  > Сьогодні ми цінуємо Вас за те, що впродовж десяти років Ви мудро і ненастанно оберігали Україну і український народ від лиха дестабілізації і війни, провівши нас неушкодженими крізь усі економічно-фінансові і політичні рифи, подарувавши надію і впевненість у своїх силах

  ааааа-а-а-а))))) БРАВО! Галкіну час на пенсію!)))))


  > а ще – в тяжкому протистоянні забезпечили Україні суверенність, зберігши мирний і сонячний Крим, не дозволивши віковій ненависті українців вилитись на Росію, а Росії відшматувати від нас бодай один солоний острівець – косу Тузлу! Перед невідворотністю загарбницької навали Заходу Ви зуміли замирити нас зі Сходом!

  Шо воно меле...

  > І нині, в цей час історичний момент вибору наступного Президента України (а не Америки, чи Євросоюзу!), Ви, шановний Леоніде Даниловичу, маєте бути з україною і з Богом! Ви мусите прислухатися до волі більшості народу і підтримати Віктора Януковича. Адже Ви не хочете, щоб нашу країну світова жандармерія перетворила на спливаючий кров`ю Ірак, і все це заради того, щоб привести на наш державний престол ставленика пітьми!

  Нє, це не вона мені на вокзалі тицьнула газетку "Русская правда"?))

  > Народна мудрість стверджує: „Хто зрадив своїй сім`ї, той зрадить Батьківщину”. На мою думку, Пан Ющенко, вчинив два пекельних гріха. І Бог явив українському народу диво: отримавши в дар хреста, представник темних сил змінив своє обличчя! Прості кримчани кажуть: сатана відкрив обличчя. Жоден лікар не здатен вилікувати від Божої кари!

  У-у-у-у-у...

  > Зазомбованим темними силами західникам Бог явив перед другим туром ще один знак, хоч вони і не зрозуміли цього: саме в тих областях, які найдужче підтримали протеже Заходу, пройшли немилосердні снігові бурі... Бо лише аморальна громада може підтримувати перелюба і зрадника, перша дружина якого, кажуть, пішла у черниці! Ії молитвами (якщо це так) і молитвами не завойованого Заходом нашого православного народу і усіх...

  І тут "православниє-і-шахтьори")))

  > але насправді всі воювали не з Януковичем, а з Вами!

  ))))) Я валяюся!! Бідний Данілич не знав! )))

  > Український народ мудрий. Він втихомириться. Але наївно сподіватися, що сили пітьми полишать Україну. Вони і надалі підбурюватимуть своїх зомбі (згадаймо Марію-Деві!)

  Ой, яке жвоно больне...

  > Хочеться ще багато сказати

  Що... І все в тому ж ключі? ))))

  > Не дамо розшматувати Україну! Не дамо перетравити себе в череві західних зайд! У нас є духовні і матеріальні ресурси, щоб вистояти. Ми мудрі і роботящі. Ми миролюбні, та в наших жилах тече козацька кров, а ще – кров амазонок!

  А-А-А-А-А-А-А))))))
  Тут я не витримав))))))))))))))
  Жінка сказала, що я "придурашка"))))) Треба їй показати цю причину нестримного сміху)))))))))
  Зв'яжіть мене, бо лусну.)))

  > Ні, мій народ не вмре, бо Фенікс він!
  > Окриленому крил не зав’язати!
  > Він переміг себе, він встав з колін.

  О... Тут я згоден)))

  > Його ще важко буде наздогнати!

  Ну, без дурного не може людина)))))

  > Шановний Леоніду Даниловичу, Ви були президентом нашого крилатого народу на його легендарному старті. Тож, передаючи важілі управління польотом Віктору Януковичу, подаруйте нам світле небо, очищене від пітьми!

  Перли так і котяться))) Хвала Даніличу - человєку і пилісосу)))

  > Генеральний директор Всеукраїнського
  > інформаційно-культурного центру
  > в м. Сімферополі, лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка
  > Галина Хмільовська (Алексєєва Г.І.)

  Таких героїв требв пам'ятати))
  о-о-ой, не можу...

  Де ви оце здибали таку кумедію?))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.20 | Брат-1

   Не перестают удивлять поклонники Виктора Януковича-старшего

   Не перестают удивлять поклонники Виктора Януковича-старшего.

   Письма, поступающие на персональный сайт лидера Партии регионов, всегда отличались повышенным уровнем экзальтации. Но сегодняшнее темпераментное письмо из Израиля, подписанное председатель «донецкого землячества в Израиле» М. Кагановичем даже на этом фоне не затерялось.

   Цитируем:

   «С волнением следили русскоязычные израильтяне за результатами парламентских выборов в Украине. В коллективе старейшего и крупнейшего израильского хлебозавода «Маафият-Берман», что в Иерусалиме, отметившего недавно свое 130-летие, больше всего трудится бывших дончан. В честь успеха Партии регионов они испекли пирог с картой и гербом Украины».

   Кроме снимка пирога (см. выше) письмо снабжено и фотографией Миши Каца – туриста из родного Януковичу Енакиева. Вот что пишет Каганович о Мише:

   «А Миша Кац – турист из Донбасса, в прошлом солдат Армии Обороны Израиля, приехал в Иерусалим повидать друзей и родственников, посетить многочисленные святыни библейской земли. Михаил гордится, что он родом из Енакиево. «Я земляк Виктора Федоровича Януковича», – уважительно подчеркивает он. На минувших выборах он голосовал за Партию регионов и очень рад ее успеху».
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.21 | Спостерігач

    Re: Не перестают удивлять поклонники Виктора Януковича-старшего

    Невольно вспоминаются пассажи г-на Дейча о его "большом еврейском седце, которое разрывается от попыток федералистов разорвать Украину."

    Следует ждать сообщений от друзей Януковича из России. Там их наверное много и пруться они от него еще азартнее.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua