МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гресс заявив, що на голову міськвиборчкому Крилова...

05/11/2006 | Медіатор 33
http://mediacrimea.com.ua 11 травня 2006

Гресс заявив, що на голову міськвиборчкому Крилова заведено кримінальну справу, а Бабенко незаконно зайняв посаду мера Сімферополя
11 травня.

На прес-конференції, що відбулася сьогодні у Сімферополі, кандидат на посаду міського голови Олександр ГРЕСС повідомив, про те, що суд змусив міську виборчу комісію зібратися на засідання і протягом двох днів винести рішення у зв’язку з вимогою визнати вибори мера Сімферополя недійсними. Також, з його слів стало відомо, що проти голови міськвиборчкому Володимира КРИЛОВА порушено кримінальну справу, його звинувачують в невиконанні рішень суду та перевищенні посадових повноважень.

Не дивлячись на те, що рішеннями Залізнодорожнього районного та Апеляційного судів оголошувати переможця виборів було заборонено, голова Сімферопольської міської територіальної виборчої комісії Крилов заявив на сесії міськради про те, що сімферопольці обрали мером Геннадія БАБЕНКА, сказав Гресс.

Гресс повідомів, що спілкувався із Президентом Ющенком на тему порушеннь віборчого законодавства під час минулих виборів.

На даний момент Бабенко проводить наради і призначає своїх заступників, однак, його опонент Гресс вважає ці дії юридично необгрунтованими.

Р.S
А ще він сказав, що завтра буде дуже велика інтрига в ВР АРК.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua