МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Круглий стіл, присвячений депортації

05/14/2006 | Genuine
16 травня в Могилянці відбудеться круглий стіл "Кримські татари: виклики минулого і сьогодення". Захід присвячено 62 річниці депортації кримського народу. Його відмінність від інших подібних ініціатив полягатиме в тому, що в обговоренні питань разом із "важковаговиками" українскьої етнополітології візмуть участь молоді науковці в т.ч. етнічні кримці (кримські татари).

Відповіді

 • 2006.05.14 | Студент

  Re: Круглий стіл, присвячений депортації

  Genuine пише:
  > 16 травня в Могилянці відбудеться круглий стіл "Кримські татари: виклики минулого і сьогодення". Захід присвячено 62 річниці депортації кримського народу. Його відмінність від інших подібних ініціатив полягатиме в тому, що в обговоренні питань разом із "важковаговиками" українскьої етнополітології візмуть участь молоді науковці в т.ч. етнічні кримці (кримські татари).

  Нельзя ли ли указать точный адрес - корпус, № аудитории и т. д. ???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.15 | Genuine

   Re: Круглий стіл, присвячений депортації

   Круглий стіл відбудеться в 1-му корпусі в аудиторії № 301. Початок о 18.00. Запрошуються всі, хто цікавиться кримськотатарською тематикою і кому небайдужа доля Криму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.16 | Спостерігач

    Re: Круглий стіл, присвячений депортації

    Отпишите по результатам, плиз.Что было, какие выводы, и проч.
 • 2006.05.17 | Tatarchuk

  І тішина...

  То як пройшов заход???
  Щось в пресі аніслова. Мабуть знову приперся туди десяток русофашисто та почав на одному рівні спілкуватися з Надіром Бекіровим ;) тобто лайкою.

  Якщо серьйозно, то де можна ознайомится з матеріалами - сподіваюся що то була не пуста балаканина, а якісь результати
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.17 | Genuine

   Результати

   Круглий стіл відбувся в форматі, запланованому організаторами (Земляцтво кримських татар м. Києва, діяльність якого проходить у контексті діяльності МГО "Бізім Кирим"). По-перше, метою заходу було напередодні річниці депортації згадати про жертви безглуздого тоталітарного режиму. По-друге, доповіді були підготовлені молодими фахівцями-початківцями (студентами) для того, щоб іншими очима подивитись, може, з інших кутів на проблеми, які до того обговорювались у вузькому колі шановних визнаних експертів етнополітології. Саме засідання вів Р. Чубаров, були присутні О. Майборода, С. Здіорук, Н. Беліцер, Ю. Тищенко, Ю. Білуха. В. Кушніренко та інші відомі науковці.
   Вийшла цікава дискусія про право кримськотатарського народу на самовизначення, про сприйняття мусульман в Україні. Стенограма, напевно, буде опублікована в інформаційному бюлетні "Кримські Студії".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua