МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російська молодь бере участь в антиукраїнських акціях в Криму

05/24/2006 | Медіатор 33
Російська молодь бере участь в антиукраїнських акціях в Криму
Олекса Бескид, МЕДІАКРИМ, 24 травня 2006 року

24 травня в 11- й годині активісти молодіжного об`єднання „Прорыв» та об’єднання «Севастополь - Крым – Россия» організували пікет під назвою ” Упразднить украинский язык за ненадобностью!” Пікетувальники несли російські прапори, портрети російських письменників, роти яких були заклеєні чорною стрічкою.

Всі вони вигукували антидержавні гасла: „Крым-Россия”, „Крым без Украины”. Активісти об’єднання „Прорыв” були на акції без свого лідера Олексія Добичина (громадянина Росії), так як за їхніми твердженнями, він перебуває зараз у Росії. Окрім цього, нашим кореспондентам стало відомо, що серед активістів «Прорыва» були громадяни Росії, а саме приїжджі з Санкт-Петербургу та Москви. За їхніми словами, вони не очікували такого варіанту подій, які відбулися цього дня на площі, а потім скинули з себе чорні пов’язки, які у декого закривали рот, а у декого були пов’язані на шиї і швиденько пішли до автобусу, який на них очікував. Активісти проросійських сил були організовані в Севастополі, звідки і приїхали до Сімферополя.

Потрібно відзначити і той факт, що місце пікету було обрано невипадково - площа Леніна. Сьогодні ж, на цій площі відкрилася загальноукраїнська книжкова ярмарка. Завтра, в рамках ярмарки, повинна відбутися виставка „День української книги в Криму”.

На захист української книги, мови та міжнаціональної злагоди в суспільстві стали активісти громадських організацій та політичних партій Криму. Голова громадської організації „Український Дім” Андрій Щекун засвідчив факт провокації зі сторони проросійських сил, котрі намагаються дестабілізувати політичну ситуацію в Криму.

До активістів захисту української книги, мови та права вибору приєдналися люди, котрі відвідували книжкову ярмарку. Свою підтримку активістам висловила американка українського походження, котра приїхала на книжкову ярмарку.

Необхідно відзначити, що ця акція була на межі відвертої міжнаціональної сутички. Тільки завдяки правоохоронним органам вдалося її уникнути.

Від редакції:
Журналісти інформаційної агенції „Медіа-Крим” висловлюють своє обурення організацією та проведенням провокаційних акцій, які розпалюють міжнаціональні стосунки, зазіхають на свободу слова і права громадян України, котрі проживають в Автономній Республіці Крим.

Сьогодні нас знову змушували мовчати та спокійно сприймати це шоу, тому що ми розмовляємо українською.

Подібні акції носять відверто провокаційний характер, вона спрямована на порушення прав людини. Ми вважаємо, що державні органи, в тому числі і правоохоронні, повинні зробити конкретні висновки, адже сьогодні ми маємо Конституцію України, чинне законодавство, яке забезпечує права та свободи людини та визначає кримінальну відповідальність за дії, направлені на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, зазіхання на територіальну цілісність України, зокрема і Криму як невід`ємної території нашої країни.

Відповіді

 • 2006.05.27 | Lenur

  Re: Російська молодь бере участь в антиукраїнських акціях в Криму

  КУДА СМОТРЯТ МВД И СБУ? сколько можно бороться за портфели и место пора уже в стране порядок наводить пока закон Линча не начал работать или специально ведут к этому?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.28 | KingDragon

   Их оружие - садомазохизм!

   Lenur пише:
   > пора уже в стране порядок наводить пока закон Линча не начал работать или специально ведут к этому?

   Совершенно верно. Именно специально к этому и ведут.
   Ведь, несмотря на все вопли русофилов, никаких репрессий и угнетения "русскоязычного меньшинства" в Украине не было и нет. И об этом прекрасно знает Москва. Она давно мечтает о том, чтобы Украина наконец-то дала серьезный повод заявлять о "репрессиях", "угнетении" и "истреблении". Но повода никак не появляется.

   Хорошо заметно, что провокаторы специально ведут себя так, чтобы вызвать на себя огонь. Они явно пытаются стать жертвами и раздразнить украинскую власть, чтобы та наконец начала их мочить. Типичный садомазохизм.
   Если двадцать-тридцать нарывовцев (или кого там еще) будут посажены за решетку (а тем более если двое-трое будут повешены на уличных фонарях вышеупомянутым судом Линча) - организаторы провокаций добьются своей главной цели: у Москвы впервые в истории появится повод вещать об "угнетении русских", а затем и греметь оружием с целью "защиты соотечественников" (сами-то садомазоорганизаторы, разумеется, под удар не полезут, а вот кинуть несколько сопливых соотечественников под удар ради такой хорошей задумки считают вполне допустимым).

   Но если Москва мечтает, это вовсе не значит, что наши силовики тут же должны помогать этой мечте исполниться. Похоже, они намеренно не спешат вестись на провокации - и правильно делают. Потому что когда шпана, повоняв час-другой на митингах, расходится по домам - она остается просто шпаной. А вот когда ее везут битую в зарешеченных воронках в бетонные ящики - она мгновенно обретает статус героев союзного масштаба и мучеников.
   Не добьются они у нас ничего своими мазохистскими методами.
   Шпане положено оставаться шпаной, а не вырастать в святорусских шахидов.
 • 2006.05.28 | Українець

  Re: Російська молодь бере участь в антиукраїнських акціях в Криму

  Смерть москалям!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.28 | один_козак

   "Геніально!"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua