МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Забытое письмо Матвиенко

05/25/2006 | Брат-1
Голова Української Республіканської партії „Собор” Анатолій Матвієнко надіслав службову телеграму Голові Меджлісу Кримськотатарського народу, п. Мустафі Джемілєву:„ Шановний добродію Мустафа!

Прийміть щирі співчуття з нагоди Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу сталінським режимом. Злочин, котрий відбувся 62 роки тому, поламавши людські долі, злочин, що вершив радянський уряд в товарних вагонах під дулом автоматів.

Віримо, що, повернувшись на рідну землю, кримські татари матимуть і надалі в незалежній Україні всі права і можливості для національного розвитку, збереження мови, культури, вивчення власної історії.

Надіємось, що, як громадяни соборної держави, українські кримські татари долучаться до її побудови, в мирі і злагоді разом із титульною українською нацією та представниками всіх національностей, що проживають на території України, збудують спільний дім, де пануватиме добробут, шануватиметься людська гідність і право на самореалізацію особистості”.


18-05-2006
http://www.urpsobor.org.ua/materials/?i=141

Відповіді

 • 2006.05.25 | Qalgay

  Лицемер он, Матвиенко

  Брат-1 пише:
  > Матвієнко надіслав службову телеграму Голові Меджлісу Кримськотатарського народу, п. Мустафі Джемілєву:
  > „ Шановний добродію Мустафа!
  > Прийміть щирі співчуття...

  Тут где-то шла речь о президентском "замечании" по поводу декларации Курултая о суверенитете. Так вот, ходят упорные слухи, что это именно Матвиенко наквакал тогда Ющенке за полчаса до встречи с меджлисом про "сепаратистскую угрозу" от этой декларации. А тот взял и озвучил всем на удивление.
  А две недели спустя вон какое письмо задушевное Матвиенко Джемилеву пишет...
  Лицемер он, этот ваш забытый Матвиенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua