МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці з братнім Кримсько Татарським народом.

05/28/2006 | riy
До річниці депортації кримськотатарського народу московськими окупантами


Брати кримські татари!

Сотні років нас, українців, об'єднувала з вами спільна доля, спільні успіхи та спільні негаразди, десятиліття дружби деколи переривали миттєвості ворожнечі. Бувало всяке!.. Але наші народи, незважаючи на різницю в ментальності, віросповіданні, життєвих правилах, завжди прагнули злагоди, добра, справедливості та свободи.

Ми, українські націоналісти-бандерівці, визнаємо, що Крим є спільною землею двох народів українського та кримськотатарського. Ми знаємо, що ця благодатна земля є рідною як для вас, так і для нас. Ми визнаємо, що кримські татари є корінною нацією на півострові, на рівні з українською. А тому ми прагнемо до спільної позиції, до спільних дій, до спільної боротьби за право українців та кримських татар бути господарями своєї долі на своїй землі. Ми пропонуємо вам - нашим побратимам стати на боротьбу за Українську Національну Державу та за Кримську татарсько-українську автономію в цій державі. Тільки така спільна боротьба забезпечить нашим народам вільний розвиток, всебічну Свободу, Справедливість та Добробут.

Ми поважаємо права національних меншин Криму. Ми вважаємо, що росіяни, болгари, греки, вірмени та інші народи, що заселяють нашу землю не мають бути упослідженими. Ми готові гарантувати всю повноту їх прав та свобод, бо сповідуємо три ставлення до інших націй, сформульовані славної пам'яті Провідником українського національно-визвольного руху Степаном Бандерою :

1. Нашими побратимами є всі, незалежно від національності, які разом з нами ведуть боротьбу за Українську Національну Державу.

2. Ми відносимося толерантно до представників будь-якої нації, які не ведуть боротьби разом з нами, але й не протидіють нам та поважають наше право на таку боротьбу.

3. Ми виступаємо проти будь-яких спроб представників інших національностей забрати у нас право на своє державне утвердження. І з такими наша боротьба буде проводитися нещадно та безкомпромісно!

В нашій боротьбі треба пам'ятати, що вороги не сплять. Їх діяльність спрямована на розкол українсько-кримськотатарського єдиного фронту. І ми маємо розуміти всю небезпеку яка йде від держав, які також мають претензії на Крим. У першу чергу - це Росія зі своїм імперіалізмом, який, навіть здихаючи, намагається запустити свою кістляву руку до горла, з якого лине заклик "Свобода!".

Спільно придушимо спроби окупантів відновити Імперію! Геть тих, хто не поважає права українців та кримських татар на вільний державний розвиток з кримської землі!

Свободу народам! Свободу людині!

Слава Ісусу Христу! Аллах Акбар! Слава Україні!

"Конгрес Українських Націоналістів" "Тризуб" та інші Українці завжди з вами в боротьбі з москвою яка знову хоче знищити наші народи, створює провокації на нашій території та намагається посварити нас.Ми з вами на одній землі.

Відповіді

 • 2006.05.28 | PanOleksa

  Тішимося

  > Слава Ісусу Христу!
  - Слава навіки!

  Поки чекаємо, що відповістимуть кримськотатарські брати, як не привітати друзів...

  1. Тішимося, що Конгрес Українських Націоналістів "Тризуб" дав ся чути, хоча й по двох місяцях по виборах. Все вже готове, Рух розстарався. Тож запрошуємо, друзі, будь ласочка.

  2. Тішимося й тим, що непопулярне рухівське гасло про кримськотатарську національну автономію потроху торує собі шлях у думках українських націоналістів, зокрема, ім. "Тризуба". Хай навіть через "Кримську татарсько-українську автономію".

  3. Тішимося також із такої надії, що в своїм наступнім універсалі Конгрес Українських Націоналістів "Тризуб" зважить, що назва братнього народу українською мовою є "кримськотатарський", а "Кримсько Татарським" - так здебільша москалі пишуть, навмисно розділяючи, аби підкреслити, що кримці є не окремим народом, а лише якимось різновидом монголо-татар.

  4. Справді, як приємно бачити друзів-націоналістів... Тим паче, що ці націоналісти є не з кучмівсько-медведчуківського ВО "Тризуб", а саме з нового КУН "Тризуб", котрий, як сподіваємось, не має жодного відношення ні до підтримки на виборах-2004 проянучарського технічного кандидата Бойка, ні до клонованого бойківського "Народного двіженія за єдність" із його кримськими підлабузниками-гафарівцями.
 • 2006.05.30 | riy

  Re: Українці з братнім Кримсько Татарським народом.

  Справжні націоналісти завжди підтримають кримськотатарський народ в боротьбі з москвою.

  Слава всім вам! Слава Україні!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.31 | Chief

   Re: Українці з братнім Кримсько Татарським народом.

   riy пише:
   > Справжні націоналісти завжди підтримають кримськотатарський народ в боротьбі з москвою.

   Если бы в этой связке не было "боротьбі з москвою" - лично для меня Ваше приветствие прозвучало бы более убедительно. Тем более, что крымские татары пребывают не в борьбе "с Москвой" или с кем бы то ни было еще, а борются за восстановление своих прав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.31 | один_козак

    Человек должен желать ближнему того же,

    чего он желает себе. (По Евангелию) Если украинский националист соответствует этому требованию, то он вполне сочувствует крымским татарам.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.02 | riy

     Конгрес Українських Націоналістів

     Ми стоїмо на засадах моралі божої і підтримаємо кожну націю яка буде допомагати нам здійснити праву революцію в Українській державі. Націоналізм то є любов до своєї нації та всебічна підтримка тих народів що йдуть поряд з нами в боротьбі. Ми не дозволимо московським загарбникам знущатись над Українською нацією і кримськотатарським народом і завжди готові дати відсіч червоним катам москви. Ми за надання широкої автономії кримськотатарському народу.

     Ми націоналісти Бандерівці завжди допомагатимемо Кримськотатарському народу. Москалі забирайтесь з Кримських земель!!! Крим для Українців та кримськотатарського народу!!!

     Слава Україні!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.02 | sofu

      Re: Конгрес Українських Націоналістів

      riy пише:
      > Ми завжди готові дати відсіч червоним катам москви.

      Що конкретно зроблено Вами в сітуації щодо Феодосії?
      Чому нема реальної відсичі російським "козачим" об*еднанням?
      Гадаю, саме українські казаки, якщо це не може зробити влада, повинні діяти більш рішуче.
      >
      > Ми націоналісти Бандерівці завжди допомагатимемо Кримськотатарському народу. Москалі забирайтесь з Кримських земель!!! Крим для Українців та кримськотатарського народу!!!
      >
      > Слава Україні!!!
      Ви посилаєтесь на КУН, це офіційна позиція? Чи Ваша особиста?
      Якщо офіційна укажить будь ласка ссилки.
      Дякую.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.03 | PanOleksa

       Не поспішайте. Це не КУН.

       Не поспішайте пов'язувати ціх хлопців із КУН, панство...
       Бо це не наш КУН з блоку "Наша Україна", а - зверніть увагу - КУН "Тризуб".

       А "Тризубом", як відомо, називалося всеукраїнське об'єднання кучмівсько-медведчуківських "націоналістів" на кшталт Корчинського.
       Ці "Тризуби" на президентських виборах підтримували технічного янучарського кандидата Бойка, а на парламентських - бойківське "народне двіженіє за єдність" (той самий клонований "рух" - союзник Гафарова).
       Гасло "Україна для українців та для лояльних чужинців" - це відоме бойківське гасло, і воно тут, як бачимо, пролунало.

       Дуже скидається на те, що ці наші гості-націоналісти є насправді друзями гафарівців та особисто товарища Шуршика (вождя бойківців на Кримі, якщо хтось не знає). Тож не дивуйтеся, що під час теодосійських подій вони мовчали: завдання в них таке.

       Словом, є слушні підстави вважати цих націоналістів з КУН "Тризуб" чи наступниками, чи відгалуженням есдепеушного ВО "Тризуб" - тож, друзями бойківсько-гафарівського блоку. Було б добре, якби були підстави для інших висновків - але таких наразі немає.

       Не всякий, хто зве себе українським націоналістом, є таким насправді. Давня метода НКВД, коли провокатори переодягаються в повстанський однострій, досі живе та активно застосовується.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.05 | riy

        Re: Не поспішайте. Це не КУН.

        http://banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmistd0/Jarosh/article0x

        Нас жиди з москалями ділять, а ви допомагаєте "КУН" "Тризуб" а не КУН Тризуб читати щось потрібно друже.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.05 | PanOleksa

         Нас ділять

         riy пише:

         > Нас жиди з москалями ділять

         Ось про що тут дуже вірно сказано, пане, так це про те, що нас постійно ділять і розділяють.
         Спочатку відділили від нас ще один Рух, а потім і третій - жалюгідну партійку промосковських бойківських клонів, ту, з котрою "Тризуб" разом на вибори йшов.

         І ділили нас не "жиди з москалями" (ті тільки платити та підзужувати могли), а саме українці-запроданці. І якби ті так звані українці не продавалися - то нічого б ті "жиди з москалями" не заподіяли б нам ніколи.
         І це є гіршим за все.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.06.06 | riy

          Re: Нас ділять

          В кожної нації є запроданці ідеальних націй неіснує от в чому вся проблема. Треба забути всякі розбіжності і стати на захист України яку москалі хочуть розколоти і знищити.
      • 2006.06.04 | riy

       Re: Конгрес Українських Націоналістів

       http://banderivets.org.ua/index.php?page=pages/zmistd0/Jarosh/article0x
       То позиція Тризуба який намагаються знищити вже 13років особисто знаю тих хлопців всі вони готові в будь який момент стати на захист України і вмерти за нашу землю. Я ніколи не слухаю різні балачки на кшталт хтось десь колись з кимось начебто співпрацював може,а може і ні бо знаю підступних московських псів які намагаються брехати та чинити провокації бо більше нінащо не здатні.А КУН на акціях в Криму виступав на боці кримськотатарського народу разом з президентом під червоно-чорними прапорами думаю тут ссилок не потрібно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.04 | PanOleksa

        Точно, це той самий ВО "Тризуб"! Це друзі Гафарівців.

        Дяки за лінк, він допоміг з'ясувати, що це є те саме ВО "Тризуб", про котре я й писав.
        Але націоналісти судять людей не за їхніми власними словами про себе, а за вчинками. І також не за московською пропагандою про них, але за фактами.

        А факти ми маємо ось які: на парламентських виборах "Тризуб" підтримував "Народне двіженіє України за єдність" Богдана Бойка. Не КУН та Рух в складі "НУ", не "Свободу" чи УНП, а загальновідомого розкольника, чиєю метою є дискредитація Народного Руху зокрема та української правиці в цілому, найближчими союзниками котрого в Криму були та є місцеві янучари Гафарова, що працювали на Москву під час Майдану та не приховують своєї ворожості до Руху та Меджлісу.
        І це вже є не вигадкою московської пропаганди, а фактом.

        Тут не є суттєвим, з яких причин верхівка колись патріотичної організації "Тризуб" розклалася з середини та почала приятелювати з такими промосковськими силами, як розкольник Бойко та янучарин Гафаров. Можливо, через слабкіть ця організація не витримала тиску влади; можливо ще щось. Яка там різниця. Їхні друзі тепер - янучари, вони підтримують тих, чия мета - заплутати правого виборця. І цим усе сказане.

        Цього факту достатньо, аби всілякі "націоналісти", що товарищують з промосковськими силами, не мали жодної довіри в Криму, і зокрема, серед кримськотатарського руху.

        Саме кримські рухівці потурбуються про те, аби роз'яснити всім: хто в Україні є націоналістом, а хто під такого маскується. Бо не для того Рух тут протягом 15 років тяжко орав без жодних вигід та перспектив, аби тепер сюди завітували ряджені під "націоналістів" сили з того боку барикад та пожинали.

        І тепер, дивлячися на їхню нову назву ("Конгрес Українських Націоналістів "Тризуб" замість "Всеукраїнське Об'єднання "Тризуб") є всі підстави вважати, що вони мають намір клонувати справжній КУН - так саме, як Бойко пробував клонувати Народний Рух.
        Час попередити КУНівців....
     • 2006.06.02 | fe

      Re: Конгрес Українських Націоналістів

      Як зворушливо! 5-а колона негро-жидо-саксонської раси заступилася за 5-у колону українських наці в Криму. Я зараз заплачу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.04 | riy

       Re: Конгрес Українських Націоналістів

       "5-а колона негро-жидо-саксонської раси" Москаль то ти про свій рід так зворушливо написав? не знав що може бути такий інтернаціонал в родині:))
 • 2006.06.06 | шорох

  Якщо - це зрозуміють то виживуть !Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua