МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наш форумчанин Pavlo Z даёт чат-конференцию на рупоре

06/15/2006 | Брат-1
Учитывая, что Павло активно общается на крымском форуме, думаю, многим нашим будет интересно с ним пообщаться он-лайн

-06-2006 12:01, Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 15 червня о 13-00 - на www.rupor.info чат-конференція

Сьогодні, 15 червня о 13-00 - на www.rupor.info чат-конференція Павла Жовніренка - голови правління Центру стратегічних досліджень. Організатор проведення у Донбасі в 1989 році масового збору підписів під вимогою до ерховної Ради УРСР надати українській мові статусу єдиної державної. Автор ідей баготосторонньої угоди про міжнародні гарантії без'ядерній Україні, будівництва нафтотерміналу в Одесі і нафтопроводу до Балтійського моря, механізму безконфліктного об'єднання політичних партій та громадських організацій у блоки та асоціації, активний учасник виборчих прегонів останніх років на Сході України.
Питання можна ставити вже зараз http://www.rupor.info/forum/viewtopic.php?t=4315

Відповіді

 • 2006.06.15 | Брат-1

  А вот здесь регистрация: (л)

  В 13.00 на RUpor`e началась чат-конференция с председателем правления Центра стратегических исследований Павлом Жовниренко.

  Организатор проведения в Донбассе в 1989 году массового сбора подписей под требованием к Верховному Совету УССР предоставить украинскому языку статус единого государственного может ответить на вопросы политики языковой гармонии в Украине.

  Автору идей многостороннего договора о международных гарантиях безъядерной Украине, строительства нефтетерминала в Одессе и нефтепровода до Балтийского моря, механизма бесконфликтного объединения политических партий и общественных организаций в блоки и ассоциации можно ставить вопросы и по поводу международного имиджа Украины. А также перспектив европейской и евроатлантической интеграции.

  Задавать вопросы можно прямо сейчас.
  http://old.rupor.info/chat/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua