МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Думки про останню українську зраду

07/07/2006 | Лозина-Лозинский
Майдан зрадили Мороз та „Наша Україна” – це очевидно, хоча нам показують картину конфлікту персоналій
Думка того, хто відстоював Ющенка і тих, хто вчора зрадив Майдан, 7липня.

За часи Незалежності України національно-демократичні сили після Майдану, вперше в історії, були близькими до отримання влади. Але так її і не отримали. По – перше, через ведення бездарної кадрової політики, по – друге, через власні корпоративні інтереси а амбіції

Згадаймо, парламентські вибори 2002 року. Переконливу перемогу тоді отримав блок „Наша Україна” і реально в парламенті вони мали б обрати свого спікера. Але не судилося. Їх переграли, і спікером став Володимир Литвин.

2004 рік. Помаранчева революція привела до влади представника національно-демократичних сил Віктора Ющенка. Народ вірив і чекав. Президент не виправдав надії Майдану – святого для тих, хто жертвував собою задля України.

Що маємо сьогодні - бездарну політику блоку „Наша Україна”, представники якого знову наступають на ті ж самі граблі, що і в 2002 році. Того, що відбулося вчора в парламенті – їм пробачити неможливо. Спікером став лідер соціалістів Олександр Мороз, досвідчений політик і фахівець своєї справи. Страшним є не той факт, що Мороз став спікером, а той, що останній, ставши спікером, завдяки регіонам, приведе їх знову до влади.

Ви скажете – причому тут „Наша Україна”? А при тому, що Олександра Мороза на спікера можна було затвердити й помаранчевою коаліцією. Тим більше фракція БЮТ була непроти. Зіграли амбіції й непомірні апетити „Нашої України”, представники якої поставили власні інтереси над інтересами України та тих, хто привів їх до влади. Жодних виправдань не може сьогодні бути. Після цього можна ставити „жирний хрест” на блоці „Наша Україна”.

Що залишається робити тим, хто свято вірив в справедливість і мав надії на покращення рівня життя? Будьмо оптимістами. Реально нічого. Нам цікаво подали картину конфлікту персоналій – „Мороз – Порошенко”, щоб нам в черговий раз „замилити очі” та уникнути зради Майдану.

Громадськість повинна зрозуміти, що зрадили Майдан якраз таки представники блоку „Наша Україна” та Олександр Мороз, котрий просто був інструментом для відволікання при створенні широкої коаліції „Регіони” – „Наша Україна”.

Після цих подій „Нашій Україні” нічого вже не залишається як створити так звану широку коаліцію за участі партії Регіонів. Мороз, зрозуміло, не просто так став спікером. Нашій Україні прийдеться застрибувати в поїзд, який може поїхати далі, не підібравши попутників. Народу ж залишається формувати знову патріотичні структури на оголеному правому фланзі. Чи зможе цю прірву заполонити Блок Юлії Тимошенко - важко сказати. Скоріш за все в блоці „Наша Україна” відбудеться розкол і більшість нардепів будуть формувати власну політичну структуру або зіллються з БЮТ. Друга частина „Нашої України” разом з Президентом будуть формувати уряд і скоріш за все прем’єром стане представник „несунів” за умови, що найбільше міністерських крісел буде в регіонів.

Вчорашній розіграш відбувся для народу, адже офіційно створення коаліції „Наша Україна + Регіони” несло б негатив для „НУ” та Президента, котрих „вистояв” народ на Майдані. Щоб уникнути слова „Зрада”, піартехнологи „НУ” та Регіонів зробили очевидне окозамилювання народу України задля збереження власних корпоративних інтересів.

„Не зрадь Майдан!” – „Майдан зрадили!”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua