МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дрібне шахрайство Укрзалізниці в Криму

07/28/2006 | Тихонов
Повідомляє власкор ИА “МЕДІАКРИМ”:

Літня пора надає можливості заробітку не тільки рядовим кримчанам, а й підприємствам. Не виняток цьому є і Укрзалізниця. Так у Сімферопольських касах попереднього продажу по вул. Толстого касири надають послуги для пасажирів, котрі їдуть з пересадками, у два етапи.

Спочатку касир відправляє пасажира до довідкової каси, де йому надають інформацію на клаптику паперу. Пасажир змушений за ці послуги сплатити 2 грн., а потім з цією інформацією підійти знову до каси та представити її касиру, котрий видає квитки.

Так сьогодні, пасажир, котрий брав квитки до Львова не зміг їх взяти на прямий потяг Сімферополь – Львів. Він сам запропонував касиру надати йому квитки до Києва, а з Києва до Львова, вказавши відповідно дати. Але касир його відправила в довідкове бюро з метою отримання інформації. Пасажир змушений був підійти до довідкового віконечка та заплатити 2 грн. за те, що йому вказали на клаптику паперу інформацію про квитки. Після чого пасажир повернувся до віконечка касира. Той, у свою чергу, оформив квитки.

Цікавим стало те, що пасажиру в довідковому віконечку запропонували нижню полку всередині плацкартного вагону, а поки він дійшов до касира, його місце у цьому вагоні уже було продано. Касир люб’язно почала пропонувати йому місце біля туалету, яке залишилося останнім. Доказати те, що пасажирові обіцяли у довідковому бюро нижню полицю важко, так як йому не надали навіть квитанцію за послуги на суму 2 грн.

Ось такі люб’язні послуги надає Укрзалізниця в Криму, нахабно заробляючи на рядових пасажирах, котрі і так нервують, стоячи в чергах до кас, з приводу відсутності квитків.

Тепер залишається порахувати скільки таких послуг надала Укрзалізниця в Україні. Тим більше знаючи, що раніше таких послуг неіснувало, а пасажир, котрий знає інформацію про потяги, отримував квитки на місці. Є надія, що цей аферизм існує тільки у великих містах, так як у районних центрах та в сільській місцевості такі речі вирішуються на місці.

Відповіді

 • 2006.07.28 | zoreslav

  Re: Дрібне шахрайство Укрзалізниці в Криму

  Та чому ж тільки в Криму. У Харкові така сама схема. Відчув на собі =)
 • 2006.07.29 | Chief

  Re: Дрібне шахрайство Укрзалізниці в Криму

  О разнообразных безобразиях проводников, в том числе и "шахрайстве" на жд рейсах, как весьма активный путешественник, я могу много чего рассказать.

  Самый свеженький. Вчера в составе Керчь-Москва просматривала от скуки прайс-лист на белье и с интересом обнаружила, что комплект белья за 8 гривен проводники моего вагона продают за 10, выдавая его за т.н. альтернативное, хотя "альтернатив" в виде дополнительных "дивидендов" - мыло и т.п. - в них вовсе нет.

  Естественно, поинтересовалась, отчего это проводники так лихо кладут себе с каждого комплекта белья 2 гривны. Надо сказать, реакция была мгновенная, ибо даже для приличия спорить не стали, а немедля вернули 2 гривны - хотя с моей стороны вопрос был скорее вызван любопытством, нежели жаждой лишить проводников вожделенного приработка. Правда, пытались мне рассказать,как тяжело нынче быть железнодорожником. Но вникать в трудности жизни железнодорожников долго не стала: а кому сейчас легко? :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua