МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наша відома землячка Тетяна Монтян про "Ступінь ідіотизму"

08/08/2006 | Tatarchuk
Здається, справдився песимістичний мій прогноз:

"Якщо жадібність переважить і рагулі таки підуть до бандюків у прийми, що не виключається - оце почнеться справжня веселуха, бо рагулів бандюганчєгі ви..ї..буть та висушать." http://maidan.org.ua/static/krymmai/1152716884.html

З цього приводу я програла літр текіли Люмпену .

Мені, треба зізнатись, взагалі не щастить на парі з текілою ;) , але що тут поробиш...

А всіх тих, кого, як і мене, від вчинку ющенка тягне блювати - закликаю розмежовувати політичну та загальнолюдську ницість його вчинку від практичних наслідків. Тобто, абстраговуватись від емоцій та дивитись на картину загалом.

Отже:

1. Ющенко нарешті легітимізував загальновідомий анекдот про те, що вони з Януковичем - близнюки-брати, незважаючи на те, що одного з них знайшли в ящику з апельсинами, а інший роз'їжджав по країні в блакитному вагончику ;) , тобто ситуацію, що давно вже існувала де-факто на місцях, де помаранчеві з блакитними давно вже об'єдналися з метою спільного дупління бидла.

2. Коміки йдуть на помийку історії, де їм саме місце - ці вибори були останніми, де вони конвертували старечий маразм престарілих співгромадян у владу = бабло.

3. Социки нарешті звільнили нішу для нормальної лівої партії.

4. Юля, пролетівши повз дерібан, трансформувалася в чарівну зубасту щуку, що не дасть задрімати жирним блакитно-помаранчевим карасикам.

5. Народ отримав шанс поборотись за себе, сформувавши попит на позитивну опозицію шляхом побудови громадянського суспільства.


А загалом, все пішло так, як і мало піти. Нинішня конфігурація привладних уродів повність відповідає рівню демократичної просунутості суспільства, який прагне якщо не до нуля, то до наближених до нього цифр.

Ступінь ідіотизу блакитних жлобуїнів я поки що передбачувати не берусь. Можливо, вони зробили належні висновки з втрати влади як ними самими, так і помаранчевими рагулями, а тому намагатимуться бути хоч трохи кращими за останніх.

А можливо, вони вважатимуть свій прольот 2004 року прикрою помилкою, а не закономірним ходом історії, і намагатимуться знову загнати суспільство в жорстке стойло, не розуміючи, що це їм категорично невигідно.

В будь-якому випадку сумувати нам не доведеться ;(

ДЖЕРЕЛО: сайт "Юридичні провокації"
http://mentbuster.livejournal.com/

Відповіді

 • 2006.08.08 | Брат-1

  Re: Тетяна Монтян про "Ступінь ідіотизму"

  Нам не хватает в политике таких вот как Татьяна Монтян.
  Недаром крымчанка в люди вышла ;) - в Керчи такой мешковский климат, что там волей-неволей из уважения к себе захочется стать известным юристом.

  > 1. Ющенко нарешті легітимізував загальновідомий анекдот про те, що вони з Януковичем - близнюки-брати, незважаючи на те, що одного з них знайшли в ящику з апельсинами, а інший роз'їжджав по країні в блакитному вагончику ;) , тобто ситуацію, що давно вже існувала де-факто на місцях, де помаранчеві з блакитними давно вже об'єдналися з метою спільного дупління бидла.

  Я бы сказал, что янковича нали в ящике для яиц :)

  > 2. Коміки йдуть на помийку історії, де їм саме місце - ці вибори були останніми, де вони конвертували старечий маразм престарілих співгромадян у владу = бабло.

  Комики - это между прочим и НСНУ и БЮТ, не только ПРУ, и прочая.
  Это то, что никак не хотят понять наши "знатные", разжиревшие на безальтернативности.
  Старые люди, которые вымирают (такова природа, а эти "комики" даже не додумались упрочить свой кайф, продляя жизнь маразматиков достойными пенсиями). Новые поколения будут только смеяться над "мудрыми2 лукавцами.


  > 3. Социки нарешті звільнили нішу для нормальної лівої партії.

  Евросоциалисты? Еврокоммунисты? Только не в Крыму - опять же, до "окончательного решения" демографического вопроса.
  СМ. Новодворскую, "скоро комуняки сами вымрут" ;)

  > 4. Юля, пролетівши повз дерібан, трансформувалася в чарівну зубасту щуку, що не дасть задрімати жирним блакитно-помаранчевим карасикам.

  На время, понятное дело. Она полезна только в оппозиции. Ниша Витренки тоже освобождается, опять же демография. С Юлей протестовать интереснее. Но упаси Всевышний с ней прийти к власти и заняться дерибаном.

  > 5. Народ отримав шанс поборотись за себе, сформувавши попит на позитивну опозицію шляхом побудови громадянського суспільства.

  Насколько я знаю, самым главным вопросм любого жителя являются ЖЭКи.
  Именно по этой линии мы "страшно далеки" от даже самых достойных из небожителей (небожители - в данном случае от слова "НЕ и слова БОЖЕСТВО")

  > А загалом, все пішло так, як і мало піти. Нинішня конфігурація привладних уродів повність відповідає рівню демократичної просунутості суспільства, який прагне якщо не до нуля, то до наближених до нього цифр.

  Так нам и надо, короче. Но если человек это понял, он должен действовать. "Так мне и БЫЛО надо", грабли больше не нужны.

  > Ступінь ідіотизу блакитних жлобуїнів я поки що передбачувати не берусь. Можливо, вони зробили належні висновки з втрати влади як ними самими, так і помаранчевими рагулями, а тому намагатимуться бути хоч трохи кращими за останніх.

  Это сомнительно. История говорит, что реваншисты "ничего не забыли и ничему не научились", это не я сказал, а Талейран.

  > А можливо, вони вважатимуть свій прольот 2004 року прикрою помилкою, а не закономірним ходом історії, і намагатимуться знову загнати суспільство в жорстке стойло, не розуміючи, що це їм категорично невигідно.

  Так оно и есть, причем на местном уровне это ощущается буквально.

  > В будь-якому випадку сумувати нам не доведеться ;(

  С нашими атаманами не приходится тужить :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua