МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хроніка "ширки": Матвієнко та "Собор" щиро за

08/08/2006 | Tatarchuk
Матвієнко закликає ХДС ”пасти” Януковича разом


Народний депутат, член фракції “Наша Україна”, голова УРП “Собор” Анатолій МАТВІЄНКО вважає неправильною позицію Християнсько-демократичного союзу щодо невходження до широкої коаліції.

Про це йдеться у коментарі А.МАТВІЄНКА, оприлюдненому прес-службою блоку “Наша Україна”.

“Можливо, вони просто не встигли зорієнтуватися у ситуації, адже все відбувалося дуже швидко, і грунтовно у фракції це питання просто не встигли обговорити, – припустив А.МАТВІЄНКО. – Однак за таких умов представники ХДС мали б ініціювати політраду блоку “Наша Україна” і обговорити це питання разом, а не робити заяв, які можливо і вигідні з кон’юнктурних міркувань однієї партії, але з точки зору всього блоку “Наша Україна” – ні. Бо ми сильні лише тоді, коли ми єдині і солідарні”.

“Ми прийняли рішення увійти до коаліції, тому що потрібно впливати на ситуацію в державі, а не висловлювати якісь заяви, – відзначив А.МАТВІЄНКО. – Одна справа – голосування за кандидатуру прем’єра – тут на фракції було прийнято рішення про вільне голосування, бо у кожного в цьому питанні свої мотиви. Однак ми робитимемо все, щоб глава уряду слугував національним інтересам і з часом відзвітував про виконання універсалу”.

“Звичайно ж, потрібно жорстко контролювати діяльність уряду - в цьому й полягає наша функція в коаліції. І тільки якщо ми побачимо, що наші впливи є марними, можна буде ставити питання про вихід фракції “Наша Україна” з коаліції. А для того, щоб контролювати і діяти в національних інтересах, наша присутність там необхідна”, - наголосив народний депутат.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні партія „Християнсько-демократичний союз” заявила, що не увійде до широкої коаліції, членами якої будуть представники Комуністичної та Соціалістичної партій України.

Водночас сьогодні УРП “Собор” заявила, що щиро підтримуватиме уряд та переформатовану урядову коаліцію в усіх їхніх діях, спрямованих на благо України.

ДЖЕРЕЛО: УНІАН

Відповіді

 • 2006.08.09 | Osj

  Re: Хроніка "ширки": Матвієнко та "Собор" щиро за

  Такого поворота, о поддержке каолиции, со стороны бывшего компартийного функционера Матвиенко можно было ожидать. Для него существует исключительно личный интерес. Партия лишь механизм и ширма для обеспечения собственных интересов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.09 | Лозина-Лозинский

   Re: Хроніка "ширки": Матвієнко та "Собор" щиро за

   Да мы уже на этого Матвиенко в Крыму насмотрелись. Первая ласточка лоховства команды президента.

   Козел, столько надежд в крымских людях загубил своим жлобством. Жаль вспоминать то время - год назад - какие открывались перспективы! Теперь вот все эти ребята - от Матвиенко до Ющенко - заняли свое место в истории. Место лохов и зрадников.

   А то, как крымские кинули Матвиенко станет, наверное, отработкой навыка - так же лихо кинут регионы и преза. Так же беспощадно. Только в больших маштабах.

   Потому что оба лохи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua