МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Маршрутка поєднала Україну в Сімферополі

08/11/2006 | Tatarchuk
Янукович перекриває дороги, а люди в Криму покривають його матюками.
Мабуть, вважають що цей сленг найбільш підходить до розумових здібностей проффесора.

Сьогодні по Сімферополю носяться кортежі з тілом проффесора, працюють матюгальникі в міліціонерів, а люди які їдуть по справах матюгаються у відповідь, бо марушрутні таксі обїзжають ледь не півгорода вкруги, аби не напоротися на пана Януковича.

В народі чьотко озвучується тема про те, що "найбільш погане забувається дуже швидко". От два роки такого МАЙЖЕ не було, і люди звикли. Зараз "воно" повертається - і люди вже не розуміють, як таке терпіли раніше.

Автор цієї замєткі їде на маршрутці, і коли з'являються перші ознаки існування в місті Сімферополі чужеродного тіла - Януковича - почуває себе, як і інші пасажири, як в якомусь американському боєвіку, де вулиці огороджують та блокують копи. (Ну типу напад марсіян чи Термінатор живий).

За швидко розпочавшийся дискусії всього салону з'ясувалося, що серед присутніх - дуже багато виборців Януковича часів 2004 року, значно менше тих хто голосував за нього цієї вісни та ... жодного хто зараз про це не жалкує.
При тому в салоні були і ті хто голосував за Ющенку, от тільки "морозівців" не знайшлося (або ніхто не зізнався що за таку особистість голосував).

Всі голосно або тихо жалкували, кого обрали, та вголос гадали, чи це почалося назавжди чи припинеться також несподівано як відбулося.
Знаєте, яка теза "поєднала Україну" цього несмачного дня?
На фоні метеорів, які возил в членовозах беззахісне та безмовне тіло "почті-что-презідента" Януковича, люди вголос кажуть, що обідва Віктори - скажемо так - "політики які вічно заважають нормальним людям жити".

Мислевірус, підцеплений мною в маршрутці, такий: Віктори класно всіх нагріли. Адже переважна більшість голосувала не з любви к комусь з них, а з остраху перед приходом іншого. Янукович обіцяв що не буде Ющенка, Ющенко обіцяв що не буде Януковича - от тому за них й голосували, і навіть голодували та мерзли кожен по своєму майдану.
А ті хлопці зробили подвійний кульбіт - "на тє вам оба Віктора в одному флаконі".

Сімферополь, влас.кор. Майдану.

Відповіді

 • 2006.08.13 | Я

  Re: Маршрутка поєднала Україну в Сімферополі

  Очень веселый поворот мысли...
  Tatarchuk пише:
  > Янукович перекриває дороги, а люди в Криму покривають його матюками.
  > Мабуть, вважають що цей сленг найбільш підходить до розумових здібностей проффесора.
  >
  > Сьогодні по Сімферополю носяться кортежі з тілом проффесора, працюють матюгальникі в міліціонерів, а люди які їдуть по справах матюгаються у відповідь, бо марушрутні таксі обїзжають ледь не півгорода вкруги, аби не напоротися на пана Януковича.
  >
  > В народі чьотко озвучується тема про те, що "найбільш погане забувається дуже швидко". От два роки такого МАЙЖЕ не було, і люди звикли. Зараз "воно" повертається - і люди вже не розуміють, як таке терпіли раніше.
  >
  > Автор цієї замєткі їде на маршрутці, і коли з'являються перші ознаки існування в місті Сімферополі чужеродного тіла - Януковича - почуває себе, як і інші пасажири, як в якомусь американському боєвіку, де вулиці огороджують та блокують копи. (Ну типу напад марсіян чи Термінатор живий).
  >
  > За швидко розпочавшийся дискусії всього салону з'ясувалося, що серед присутніх - дуже багато виборців Януковича часів 2004 року, значно менше тих хто голосував за нього цієї вісни та ... жодного хто зараз про це не жалкує.
  > При тому в салоні були і ті хто голосував за Ющенку, от тільки "морозівців" не знайшлося (або ніхто не зізнався що за таку особистість голосував).
  >
  > Всі голосно або тихо жалкували, кого обрали, та вголос гадали, чи це почалося назавжди чи припинеться також несподівано як відбулося.
  > Знаєте, яка теза "поєднала Україну" цього несмачного дня?
  > На фоні метеорів, які возил в членовозах беззахісне та безмовне тіло "почті-что-презідента" Януковича, люди вголос кажуть, що обідва Віктори - скажемо так - "політики які вічно заважають нормальним людям жити".
  >
  > Мислевірус, підцеплений мною в маршрутці, такий: Віктори класно всіх нагріли. Адже переважна більшість голосувала не з любви к комусь з них, а з остраху перед приходом іншого. Янукович обіцяв що не буде Ющенка, Ющенко обіцяв що не буде Януковича - от тому за них й голосували, і навіть голодували та мерзли кожен по своєму майдану.
  > А ті хлопці зробили подвійний кульбіт - "на тє вам оба Віктора в одному флаконі".
  >
  > Сімферополь, влас.кор. Майдану.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua