МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новини від Міллі Фірка

08/15/2006 | Лозина-Лозинский
"Нова партія “Міллі Фірка” об’єднала кращу плеяду кримських татар. Партія створилася з метою відродження кримськотатарської нації, збереження її території – Кримського Юрта, захисту інтересів і прав кримських татар. Вона буде здійснювати свою діяльність в рамках правового поля України та міжнародного права" - про це сьогодні на прес-конференції у Сімферополі повідомив один з членів оргкомітету партіі "Міллі Фірка" Васві АБДУРАІМОВ.

Також, члени оргкомітету партії повідомили, що дане об’єднання не є опозицією до Меджлісу, і відрізняються від останнього тим, що до “Міллі Фірка” входять добровільно, а не обираються. Щоправда, представників Меджлісу звинуватили у тому, що вони працюють та захищають інтереси татар тільки від “виборів до виборів”, а нова партія має намір працювати на захист кримськотатарського народу постійно.

Щодо останніх подій у Бахчисараї, то чільники партії “Міллі Фірка" оцінюють їх неоднозначно: ці події можуть бути як намаганням туристичних закордонних структур, зокрема російських, створити негативний образ місту Бахчисараю за допомогою тих сил, які працюють на дестабілізацію ситуації в Україні, також, цей стрес для Криму може бути спробою відвернути увагу від тих подій, про які потрібно говорити, а саме про те, що кримські татари, які є народними депутатами України (Джемілєв та Чубаров) проголосували за призначення Януковича прем’єр-міністром України.

Наразі у всіх регіонах Криму створені відділення нової організації.

Джерело: МедіаКрим

Нагадаємо читачам, що прес-конференція проводилася на вулиці, оскільки за кілька хвилин до її початку оголосили про те, що приміщення заміновано.
Див.: Невеличка сенсація http://maidan.org.ua/static/newskrym/1155641036.html

Відповіді

 • 2006.08.15 | Tatarchuk

  і я навіть здогодуюся, що це їх сайт

  http://www.ctb.crimea.ua

  Принаймні, там є статті Мурата Воєного та інших "активістів", і піарили їх ті ж самі газети - Ділог та Полуостров
 • 2006.08.15 | line305b

  С***кины дети

  Лозина-Лозинский пише:
  > Щодо останніх подій у Бахчисараї... також, цей стрес для Криму може бути спробою відвернути увагу від тих подій, про які потрібно говорити, а саме про те, що кримські татари, які є народними депутатами України (Джемілєв та Чубаров) проголосували за призначення Януковича прем’єр-міністром України.

  Ета просто финал. Чья газета, мать твою, всю кампанию предоставляла разворот за разворотом представителям бело-синих, что теперь вдруг решил "привлечь внимание" к голосованию за Януковича...

  А Надиру, уж раз попал в организацию, что так активно мечтает о развале Меджлиса, надо бы сложить с себя соотвествующие полномочия, чтоб по-честному было...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua