МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Редакційне

08/17/2006 | Лозина-Лозинский
Кожен користувач інтернету, який читає Майдан, може поставити свою новину на кримську сторінку.

Ви можете поставити на Майдан свою новину у регіональному відділенні сайту.
Це може бути Ваш коментар події, що відбулась, або анонс події, яка має відбутись у Вашому місті, або просто повідомлення, яке може бути цікавим для інших.

Ваша новина буде поставлена в модераційну чергу і модератор регіональної сторінки отримає повідомлення електронною поштою про те, що Ви запропонували читачам Майдану щось важливе і цікаве. Не соромтесь своїх можливих орфоргафічних помилок - модератор їх виправить. Якщо Ваше повідомлення може викликати зацікавлення у всеукраїнської авдиторії Майдану, воно може з регіональної сторінки перейти і на головну.

Однак, просимо уникати персональних образ у своїх текстах. Тексти з оборотами на зразок "Вітя - дебіл" і "Ганя - курва" не приймаються і ставитись у місцеві новини не будуть. Якщо Ви зацікавлені у контактах з регіональними модераторами - залишіть свої контактні дані у спеціально відведеному для цього службовому полі (нижче від основного поля повідомлення). Так само не приймається комерційна реклама, оголошення купівлі-продажу, матримоніяльні тощо.

Ви можете доповнити своє повідомлення фотографією невеликої величини (до 50 кБайт, формат **.gif.) Для того, щоб переслати це зображення на Майдан, введіть адресу фото на Вашому комп"ютері у віконце "Attachments: Select a file to attach (from your hard disk)" в нижній частині вікна постановки новини та натисніть кнопку "Надіслати-send file".

Громадянські кореспонденти, які регулярно надсилають новини, до яких у модераторів немає зауважень, отримують право ставити регіональні новини самостійно.

Будуйте Майдан навколо себе! Не чекайте, що політики змінять Ваше життя - активно змінюйте його самі - разом з Майданом!


Залишається додати технічну вказівку: зараз Ви можете увійти в режим постановки новини, якщо зайдете на сторінку "Новости Крыма"
http://maidan.org.ua/go/newskrym
Натисніть в горішньому рядку кнопку "додати тему" - а далі все за інструкцією.

Відповіді

  • 2006.08.17 | Лозина-Лозинский

    Re: Редакційне    Майдан завжди з Вами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua