МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тетяна Монтян про Чубарова та Родивілова (ізбранноє)

08/28/2006 | Tatarchuk
mala пише:
>Монтян була громадським контролером. Вона єдина казала щось вміняїме по темі, бо ці два чуваки тільки гризлись між собою і гнали одне на одного,

>Монтян спочатку запитала чи збираються вони говори щось хоч хоч трохи схоже на правду, результату не було. Потім вона сказала, що за національними чварами прикривається звичайний дерибан чим одразу викликала незадоволення гостей, а потім один (той, що з руського блоку) кидав не коректні фрази в її бік. І коли нарешті Таня запитала чи не вважають гості, що більшість людей відмовляться від своєї мови і культури і вивчуть
давньопапуаську

> чувак з Руского блоку сказав, що вона відмовиться, оскільки задає таке питання, на що Монтян відповіла, що "За такі образи можна і в голову отримати"
Відразу чомусь подумалося, що чувак без удару під дих зі студії 5-го додому не повернеться

Монтян пише:
На жаль, Радівілов негайно після закінчення програми зробив ноги під приводом того, що спізнюється на потяг, але я встигла йому додатково сказати, що він - покидьок та брудний, смердючий платний провокатор

Чукча-чьітатєл пише:
> Пані Монтян, дозвольте запитання...

>

> Ви дійсно ставите знак рівності між Чубаровим та Радівіловим? З Ваших реплік на передачі ніби таке враження складається...

Монтян пише:
Ні, звичайно. Насправді я на сторні татар. Але я не можу заперечувати того очевидного факту, що їхні лідери чхати хотіли на проблеми народу так само, як і всі лідери в світі - на проблеми своїх народів. Народом лідери меджлісу займаються на рівні необхідного мінімуму - аби остаточно не втратити рештки авторитету.
Радівілов же - взагалі кінчена наволоч, платний провокатор, якому начхати не все, крім бабла, і який за бабло готовий залити півострів кров'ю. Проблеми російськомовного населення його не хвилюють навіть періферійно.
Так що різниця між ними - таки суттєва.
Але обидва вони несли ахінею і не відповідали на питання по суті, про що я, власне, і говорила.

один_козак пише:
> Це грунтується на якихось фактах чи просто, так би мовити, "за теорією" так має бути?

Монтян пише:
Безумовно, це грунтується на фактах. Татари дійсно отримали 66000 земельних ділянок - здогадайтеся з одного разу, скільки і якої якості з цих ділянок отримали прості люди? А ще - з'їздіть в Крим, поговоріть з простими людьми-татарами, і, якщо ви завюєте їхню довіру, ви почуєте від них про їхній меджліс те саме, що і від людей в усьому всіті про їхніх "лідерів". До речі, про Бахчисарайський базар. Радівілівці ходили по місту та нагадували людям, як Джемілєв особисто торгував саме на цьому базарі грушами. Це - правда.

Відповіді

 • 2006.08.28 | Брат-1

  Це-правда?

  Монтян пише:
  > До речі, про Бахчисарайський базар. Радівілівці ходили по місту та нагадували людям, як Джемілєв особисто торгував саме на цьому базарі грушами. Це - правда.

  Це-правда? То есть М. Джемилев торговал грушами на базаре? Или правда то, что так говорят родивилы?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.28 | Бё!

   Re: Це-правда?

   Нет, это неправда. Джемилев вообще никогда ничем не торговал на базарах, в том числе и грушами.
   Распространяемая родиграблевцами и подхваченная уважаемой госпожой Мунтян байка является классическим образцом эффективной пропаганды. когда часть правды смешивается с ложью. На этом бахчисарайском рынке действительно в свое время торговал один из членов Меджлиса, но это был не Джемилев, и торговал он не грушами, а помидорами:-)
 • 2006.08.28 | line305b

  Ну не треба

  каждой домохозяйке лезть в комментаторы про крымских татар и их ситуацию...

  > Татари дійсно отримали 66000 земельних ділянок - здогадайтеся з одного разу, скільки і якої якості з цих ділянок отримали прості люди?

  Намек, типа, что "нисколько" что-ли? Что-то не то у Монтян с информацией. Правда не знаю, сколько реально земельных участков - что-то сомневаюсь, что 66.000. Но что большинство попало "простым людям" которые стояли на пикетах - 100%.

  >А ще - з'їздіть в Крим, поговоріть з простими людьми-татарами, і, якщо ви завюєте їхню довіру, ви почуєте від них про їхній меджліс те саме, що і від людей в усьому всіті про їхніх "лідерів".

  О-о, пошла профессиональная социология.. "Побазарила" девка с водителем маршрутки, и вот тебе неоспоримое мнение. Х***ею. Имей Украина свой "Меджлис" (читай, оранжевую партию со схожей организацией и мобилизацией), вопросов бы о жизнеспособности оранжевой и любой другой революции не возникало бы...

  > До речі, про Бахчисарайський базар. Радівілівці ходили по місту та нагадували людям, як Джемілєв особисто торгував саме на цьому базарі грушами. Це - правда.

  От еще один "поинт". Ну к чему? К чему??
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.28 | MentBuster

   Re: Ну не треба

   line305b пише:
   > каждой домохозяйке лезть в комментаторы про крымских татар и их ситуацию...
   >
   "Домогосподарка" - це Ви про кого, лапулю? ;) Чи не про мене, бува? :)

   > > Татари дійсно отримали 66000 земельних ділянок - здогадайтеся з одного разу, скільки і якої якості з цих ділянок отримали прості люди?
   >
   > Намек, типа, что "нисколько" что-ли? Что-то не то у Монтян с информацией. Правда не знаю, сколько реально земельных участков - что-то сомневаюсь, что 66.000. Но что большинство попало "простым людям" которые стояли на пикетах - 100%.
   >
   З інформацією у мене все ОК. Правда, земельна ділянка в пустелі та земельна ділянка на березі моря - це надзвичайно великі різниці ;) Так ось, ділянки в пустелі отриммали прості люди, а на березі - їхні лідери. А ті прості люди, хто не отримав ніяких ділянок або отримали непридатні для життя - продовжують стояти в пікетах.

   > >А ще - з'їздіть в Крим, поговоріть з простими людьми-татарами, і, якщо ви завюєте їхню довіру, ви почуєте від них про їхній меджліс те саме, що і від людей в усьому всіті про їхніх "лідерів".
   >
   > О-о, пошла профессиональная социология.. "Побазарила" девка с водителем маршрутки, и вот тебе неоспоримое мнение. Х***ею. Имей Украина свой "Меджлис" (читай, оранжевую партию со схожей организацией и мобилизацией), вопросов бы о жизнеспособности оранжевой и любой другой революции не возникало бы...
   >

   "Дівки" - то Ваші сексуальні партнерки ;) За такий тон забаню нах разом з усіма клонами. Знайшовся тут геній партійного будівництва та партійний соціолог ;) Я висловлюю свою особисту думку, яка грунтується на особистих враженнях та спостереженнях, і нікому її не нав'язую.

   > > До речі, про Бахчисарайський базар. Радівілівці ходили по місту та нагадували людям, як Джемілєв особисто торгував саме на цьому базарі грушами. Це - правда.
   >
   > От еще один "поинт". Ну к чему? К чему??

   А "поінт" до того, що про святість цього місця мало хто знав навіть серед татар, а хто і знав - то не дуже й переймався. Поки не пішла маза під цим приводом розігнати ринок. Але навіть в цьому випадку були всі можливості запропонувати людям мирний варіант, місця на інших ринках етсетера. натомість було обрано варіант "понти+мордобій", на якому класно підзаробив Родівілов ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.28 | Sofu

    Re: Ну не треба

    MentBuster пише:
    > > А "поінт" до того, що про святість цього місця мало хто знав навіть серед татар, а хто і знав - то не дуже й переймався. Поки не пішла маза під цим приводом розігнати ринок.

    Ну скажем так, мало кто знал в советские годы про Бабий яр, да и только года два как узнали про героев Крут, про Орлят и проч. малоизвестные трагические факты новейшей истории Украины.
    Это не аргумент. Значит пришло время ценить и помнить. И не крымские татары судят о том, нужна ли память про те памятные или скорбные события в жизни украинцев, а сама нация, в данном случае правда с помощью верховной власти. Ну а кто за нас вспомнит? Радивилов? Его свору только подпустите к Крут, сразу начнет искать пофамильно кто из большевиков там был убит и будет требовать альтернативный памятник. :(
   • 2006.08.29 | Абу

    ти пам'ятаєш, що я тебе люблю

    особливо сьогодні?

    але, навіть не дивлячись на палке кохання, з цього - кримського, точніше кримськотатарського - приводу я б порадив тобі не поспішати з висновками. давай якось поговоримо про це при нагоді. мені здається, що я зможу пояснити тобі деякі особливості. але вже не цього першовересневого тижня.

    щасти і вітаю!
   • 2006.08.29 | line305b

    Re: Ну не треба

    > "Домогосподарка" - це Ви про кого, лапулю? ;) Чи не про мене, бува? :)

    Про Монтян, с ее комментариями по крымскотатарской ситуации.

    > З інформацією у мене все ОК. Правда, земельна ділянка в пустелі та земельна ділянка на березі моря - це надзвичайно великі різниці ;) Так ось, ділянки в пустелі отриммали прості люди, а на березі - їхні лідери. А ті прості люди, хто не отримав ніяких ділянок або отримали непридатні для життя - продовжують стояти в пікетах.

    Ну и где ж они расположены, эти "лидерские заповедники" у самого моря? Название населенного пункта, что поблизости, для обсуждения. Раз уж вы там были и видели... Причем, не исключено, что кто-то где-то "воспользовался", но неужели они до сих пор в "лидерах"? Что-то я не помню ни одного конфликта, который бы разворачивался вокруг какого-нибудь "лидера" который бы захапал чего не того. А судя по вашей доверительной инфе - такое сплошь и рядом.

    В основном задокументированные конфликты насчет земли - исключительно на почве того, что местные власти изогнув закон передают какой-нибудь частной корпорации из донецка, киева или москвы какие-нибудь немерянные гектары, после чего крымские татары, которые давно и безуспешно стояли на очереди приходят и их занимают - как форма протеста против правового беспредела. Подменять этот реальный конфликт пустопорожней дискуссией о "а ваши-то, ваши лидеры - еще те-е" - довольно дешевый подход, который может в Новом Регионе будет к месту...

    > "Дівки" - то Ваші сексуальні партнерки ;) За такий тон забаню нах разом з усіма клонами.

    С какими клонами? "Забаню"? Ну-ну. Тон достойный той белиберды, что Монтян тут нанесла. Насчет "сексуальных" тем - не надо мне приписывать того, о чем я не говорил.

    >Знайшовся тут геній партійного будівництва та партійний соціолог ;) Я висловлюю свою особисту думку, яка грунтується на особистих враженнях та спостереженнях, і нікому її не нав'язую.

    Ваши "собственные впечатления" явно кормятся с какого-то в меру шовинистического, в меру оппозиционного крымскотатарскому мейнстриму источника. Я б таковые просто выбросил, и если уж совсем невмоготу комментировать ПО СУТИ крымскотатарской ситуации, так может занялся бы серьезной инвентаризацией этой самой сути, чем подвизаться на "а это мое впечатление, никому не навязываю". Навязываете.

    > А "поінт" до того, що про святість цього місця мало хто знав навіть серед татар, а хто і знав - то не дуже й переймався. Поки не пішла маза під цим приводом розігнати ринок. Але навіть в цьому випадку були всі можливості запропонувати людям мирний варіант, місця на інших ринках етсетера. натомість було обрано варіант "понти+мордобій", на якому класно підзаробив Родівілов ;)

    Вау, редкой близорукости (чтобы не сказать большего) оценка истории конфликта, его последствий, и крымскотатарских мотивов. Для сравнения, вот тут с соседней ветки, Рогозин высловился: "Последний громкий инцидент произошел в Бахчисарае, под видом отстаивания татарского кладбища, хотя на самом деле это была попытка захватить торговую точку, выгодную для криминальных группировок.".. Ну, просто, "найдите 3 отличия"... Интересно, Рогозин тоже свое мнение основывает исключительно на "собственных наблюдениях и впечатлениях"?
 • 2006.08.29 | Tatarchuk

  Согодні в Т. Монтян - день народження. Вітаємо!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Правовед

   Happy Birth Day, колего!

  • 2006.08.29 | Брат-1

   Re: Согодні в Т. Монтян - день народження. Вітаємо!

   Такие кадры нам нужны!
   По-здра-в-ля-ем!
   И чтобы бойцовские качества не утратились! А только усиливались.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua