МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримське ВО "Свобода" - проти будь-яких самозахватів

09/09/2006 | ВО "Свобода"
На терені Криму продовжується безлад у земельному питанні. Безхребетна політика київської влади у цій царині породжує адекватну реакцію з боку великого числа охочих поласувати дорогоцінною землею. При цьому, кожен з бажаючих, використовує свої власні механізми та важелі впливу на владу, аби отримати ділянки у перспективних районах півострова.

На цьому тлі, вже тривалий час, відзначається зухвалість та настирність де-яких екстремістських угруповань кримських татар. Вже не один рік групи татарських екстремістів вчиняють самовільні захоплення земель різного цільового призначення на територіях, шчо адміністративно належать різним міським або сільським радам, але, виключно, у районах, які мають рекреаційні чи то інші вигідні економічні перспективи. Своє незаконне захоплення земель вони мотивують тим, шчо, начебто, їм немає більше де селитися, хоча, насправді, репресованим представникам кримськотатарського народу на даний момент виділено земельних ділянок на 45 відсотків більше, ніж їх взагалі кількісно мешкає у Криму. Справжній мотив самозахоплень кримськотатарськими екстремістами земель - комерційний зиск, тому, шчо "відбиті" таким чином ділянки вони потім перепродують за велику ціну.

На сьогоднішній день самозахоплення землі найбільш поширені у Сімферопільському та Бахчисараському районах півострова. Нині на захоплених територіях активно зводяться невеличкі однотипні будівлі на кшталт курятників чи хлівів. Це робиться задля того, аби ускладнити судові позови владних структур до екстремістів, доведеться судитися з кожним власником такого "будинку".

Слід зазначити, шчо до зведення вишчезазначених хлівів часто залучаються місцеві російськомовні бомжі та малоімушчі мешканці навколишніх сел, які виконують чорну роботу за пляшку горілки чи пару гривень у день. Активісти КРО ВО "Свобода" вже зафіксували низку подібних фактів.

ДЖЕРЕЛО: http://www.krym.vosvoboda.info

Відповіді

  • 2006.09.09 | Tatarchuk

    Как-то резковато це вони...

  • 2006.09.09 | Аспiд

    А що це в них iз лiтерою "Щ" трапилося скрiзь у текстi? Українську абетку недовчили?

  • 2006.09.09 | line305b

    Это что еще за мудаки?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua