МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чистый оффтопик, конечно, но не могу не возмутиться -

09/15/2006 | Chief
если, конечно,это правда, решением о том, что "коммунистка-арматурщица" возглавила Госархив Украины. Может, какая-то ошибка?

http://www.ukrmuseum.info/ua/main/news/show/2006/09/11/125700.html

Відповіді

 • 2006.09.15 | Tatarchuk

  Зараз буде НЕ оффтопик

  як зверну вашу увагу, що в Україні зараз МАСОВО йде повальна зрада вищим чиновництвом, "улюбленими" депутатами, колишніми революціонерами всього та якнайшвідше.
  Єдине про що думають - як би не продаться дуже дешево та не виглядати глупіше за інших.
  Це продукт злоякісної "коаліції".

  НСНУ як кажуть їхні колєгі з кримінальної фракції "зліваюцца". Успіхів їм та попутного вітру, до речі - разом з арматурщицями, журналістками натурщицями та іншими колорітними персонажами минулого.

  Єдине в чому зрадники протупіли - те, що думають нібито така зрада - назавжди. Ні, це їхня помилка, і ми особисто покладемо край всім комуністичним, кгбістичним, "коаліціяністичним", та іншим зрадникам - прихованим чи відвертим. Бо завдяки їхнім же діям вони самі себе "десакралізують", отож люстрацію буде легче робити ;)

  Знаєте, офтоп так офтоп. Є така чудова побрехенька в Леся Подеревянського...
  Отже був собі Людожер Микита, який мріяв побороти глобалізацію. І чомусь він свою боротьбу з глобалізацією ототжнював із тим, аби зловити та зїсти двох підарасів. Тікаючи від нього, два підараси побігли до Чарівного Лісу...
  "Позаяк моя казка щаслива, то в неї буде хепіенд", - каже Подеревянський. - "Людожер Микита нікого з підарасів не зєїв. Він сам став підарасом, і вони зажили щасливо утрьох".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua