МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пікет на захист Зеленяка у Сімферополі

09/19/2006 | Лозина-Лозинский
Кримська організація ВО "Свобода" пікетувала консульство РФ в Сімферополі з приводу арешту російського форумчанина Тараса Зеленяка.


19 вересня КОО ВО "Свобода" намагалася передати лист президенту РФ Путіну. З цією метою активісти "Свободи" підійшли до будівлі російського консульства в Сімферополі та зажадали зустрічі з представниками консульства. Представники російського відомства не прийняли лист-звернення, але надали адресу, за якою можна надіслати листа російському президентові.

Активісти зачитали текст звернення відвідувачам консульства, які у відповідь кричали „Мы ничего не понимаем!”.

Едуард Леонов, в.о голови кримської організації ВО "Свобода", прокоментував журналістам про події цієї акції: „Представники російського консульства відмовилися представитися, але міліціонер-охоронець старшого з представників називав на ім`я Роман. Цей шановний пан Роман прочитавши звернения ВО "Свобода" до Путіна відмовився офіційно прийняти та зареєструвати його, натомсість передав через охорону адресу президента Росії - ”Москва, Кремль Корп. 1”.

Крім того, українські міліціонери з охорони іноземного відомства під час пикетування намагалися відібрати фотоапарат у журналіста інтернет-видання „МедіаКрим” та погрожуючи вимагали від нього припинити зйомку пікету.

Текст звернення до президента РФ Путіна:


Президенту Російської Федерації п. Путіну В.В.
м. Сімферополь, 19 вересня


Москалі! Руки геть від Тараса Зеленяка!

Всеукраїнське об’єднання „Свобода” обурене арештом українця, мешканця м.Новосибірська Тараса Зеленяка, яке вчинили агенти ФСБ Росії.

Переслідуючи приватних дописувачів форумів, московська влада ще раз задемонструвала свою дрімучу ретроградність та повну відсутність не лише свободи слова, але й будь-якої справедливості в Росії. Ні для кого (крім, очевидно, ФСБ) не є секретом, що весь російськомовний Інтернет простір рясніє брутальними образами на адресу українців. Вибірковий арешт саме українця – пряме свідчення дискримінації за національною ознакою.

Арешт українця за висловлювання на українському(!) форумі – продовження тоталітарної практики репресій за „анекдоти на кухні”. Цим ганебним фактом Російська Федерація демонструє, що вона є правонаступницею СРСР не лише юридично. Світ має нагоду переконатися, що за „демократичною” машкарою Москви ховається цей самий ведмежий оскал Імперії Зла.

Розцінюємо арешт Тараса Зеленяка як брутальну дію, спрямовану на подальше розпалювання ненависті до українців. Тим часом ця ненависть (згідно з соціологічними дослідженнями у Росії) і без того безмірна. Отож нічого прикидатись лікарями від „ксенофобії”. Лікуйтеся самі!

Москалі! Руки геть від Тараса Зеленяка!

P.S. Якщо вас дратує слово "москалі", яке в українській мові цілком нормативне, бо етимологічно похідне від "Москва", то перейменуйте свою столицю, повернувши їй первісну назву забитого села Кучкіно!

Голова Кримської РО ВО „Свобода” Едуард Леонов

Відповіді

 • 2006.09.19 | Бевзик

  Re: Пікет на захист Зеленяка у Сімферополі

  Взагалі, це офіційна заява партії, а не тільки КРО ВО "Свобода" ;)
 • 2006.09.19 | Slavko

  Re: Пікет на захист Зеленяка у Сімферополі

  Хлопці пікетування пройшли не тільки в Сімферополі але у всіх обласних центрах України де є москальськи консульства.
  Привіт всім український націоналістам від Одеської організації ВО "Свобода".
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua