МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Москаля по меру Сімферопополя Бабенко

10/04/2006 | Лозина-Лозинский
Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Геннадій Москаль неодноразово наголошував, що місто Сімферополь до цього часу не має законно вибраного голови.

Бабенко Г.О., після визнання судом виборів міського голови не дійсними, продовжує виконувати обов’язки Сімферопольського міського голови, видавати розпорядження та підписувати рішення виконавчого комітету і сесії Сімферопольської міської ради.

Не зважаючи на рішення суду, який заборонив оголошувати результати виборів, Сімферопольська територіальна виборча комісія прийняла рішення, яким визнала вибори міського голови такими, що відбулися і 02 червня 2006 року зареєструвала Бабенко Г.О. Сімферопольським міським головою.

09 червня 2006 року Залізничний районний суд міста Сімферополя скасував вищевказане рішення територіальної виборчої комісії і визнав вибори Сімферопольського міського голови недійсними. Зазначене рішення суду було залишено без змін ухвалою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 14 червня 2006 року.
Апеляційний суд Автономної Республіки Крим розглянув апеляційну скаргу Бабенко Г.О., відхилив її і залишив в силі рішення Залізничного суду м. Сімферополя.
Не зважаючи на рішення суду, які вступили в законну силу, Сімферопольська територіальна виборча комісія до теперішнього часу не може зібратися та призначити дату нових виборів.

Голова територіальної виборчої комісії Крилов В.С. постійно знаходиться на лікуванні в різних медичних закладах міста Сімферополя, у зв’язку з чим досудове слідство по кримінальній справі в відношенні Крилова В.С. зупинено на підставі його довгострокової хвороби.
Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим в останній раз попереджує членів територіальної виборчої комісії по виборах Сімферопольського міського голови, якщо вони протягом десяти днів не зберуться на засідання і не призначать конкретну дату повторних виборів міського голови, він буде змушений оскаржити всі рішення, що були підписані Бабенком Г.О. в судовому порядку, що фактично паралізує роботу Сімферопольської міської ради і її виконкому.

Зазначені кроки будуть вимушеними і вся відповідальність ляже на політичні партії і блоки, які делегували своїх представників до Сімферопольської територіальної виборчої комісії.

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим наголошує, що згідно чинного законодавства міського голову в нашій державі вибирають, а не призначають.

Сімферопольська територіальна виборча комісія стала заручником політичного і морального тиску з боку представників бандформування «Сейлем», яке безкарно діяло на території Криму, чинило й чинить тиск на органи виконавчої влади і місцевого самоврядування автономії.

Постійний Представник
Президента України
в Автономній Республіці Крим
Геннадій Москаль

Відповіді

 • 2006.10.04 | Лозина-Лозинский

  Re: Заява Москаля по меру Сімферопополя Бабенко

  Москаль за 15 мин. до начала пресс-служба Бабенко розаслала приглашение на пресуху по поводу заявления Москаля.

  реакция несколько истерическая.

  Бабенко получил удары и со стороны Ермака (http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_krym&key=1159875949&first=1159958318&last=1159786556) и теперь от ППП. Забавно.

  Проинформируйте по ре-татам персухи, если найдете, плз.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua