МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

интересно, будет ли заранее реакция прокуратуры и иных служб?

10/04/2006 | Експерт
Кримські радикали погрожують зірвати Марш УПА в Києві

Кримські активісти блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція», партії «Руський блок», Європейського союзу молоді заявляють, що не допустять проведення 14 жовтня в Києві Маршу Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення. Про це журналістів повідомив лідер ЄСМ Криму Костянтин Книрік. За його словами, мета кримських активістів «не дати зганьбити пам’ять наших дідів і Славу Великої Перемоги Червоної армії». «Ми їдемо на бій і будь-якою ціною не дамо пройти їм (представникам правих сил. — Ред. ) по головній площі країни», — заявив він.

За словами Книріка, на сьогодні понад три тисячі добровольців із Криму записалися на акцію до Києва. «Ця акція (запис добровольців. — Ред.) триватиме 10 днів. Ми прогнозуємо привести до Києва з усієї України близько 20 тисяч активістів ЄСМ», — сказав голова кримської організації ЄСМ.

Як відомо, 14 жовтня праві сили планують провести в Києві Марш Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення. У програмі: мітинг та урочиста хода ветеранів визвольної боротьби. Крім того, проводяться переговори з рядом українських артистів про проведення святкового концерту. Організатори мають на меті мобілізувати всі свої сили, щоб саме цього року Марш пройшов вдало, оскільки, за їхніми словами, довгий час на шляху такого заходу ставали ліві сили.

Нагадаємо, минулого року під час проведення подібного заходу ліві сили влаштували бійки з представниками правих політичних організацій і, фактично, зірвали Марш УПА.

№169, четвер, 5 жовтня 2006

http://www.day.kiev.ua/169888/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua