МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знайшов інтервью Чубарова на ББС

10/05/2006 | Tatarchuk

Відповіді

 • 2006.10.05 | Лозина-Лозинский

  Re: Гарні цитати

  - Немає розуміння тих катастрофічних наслідків, які відбулися, і тому не усі в суспільстві можуть пропустити ті трагедії через своє серце.

  - «Я розумію, що більшість росіян хоче повернутися у Росію, але я не розумію, чому вони хочуть туди повернутися з нашою землею?»

  Коренні кримські руські такого не мають. Вони памьятають, що їх діди розмовляли гарно по кримськотатарські, і памьтають про той соціальний біоценоз, де кожна нація має свою справу, та живе єтничною співпрацею.

  - Я думаю, що росіяни, які живуть у Криму в першому чи другому поколінні, то вони справді згадують ті місця, звідки вони приїхали. Для них треба вибирати.

  Так, це доволі агресивні люди.

  - Я тут маю на увазі і кримських татар, і українців, і росіян. Як довго ми будемо відновлювати Крим, повертати історичні назви, відновлювати пам'ятки культури, вичищати засмітнені річки, озера... це просто колосальна проблема.

  Саме так
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.05 | Осман

   Re: Гарні цитати

   А мне понравилась эта:
   "
   Один класик казав, що у Росії є дві біди: дороги і дурні. В Україні є зараз одна глобальна біда – це коли влада не виконує власні рішення. Тотальна біда. А коли йдеться про кримських татар, то вона двічі.... "
  • 2006.10.05 | Осман

   Re: Гарні цитати

   Лозина-Лозинский пише:
   > - Я тут маю на увазі і кримських татар, і українців, і росіян. Як довго ми будемо відновлювати Крим, повертати історичні назви, відновлювати пам'ятки культури, вичищати засмітнені річки, озера... це просто колосальна проблема.

   Я бы эту цитату дал полнее:

   "Зараз Крим змінюється, але на превеликий жаль, руйнації сталися такі, що не знаю, як довго ми будемо це відновлювати. Я тут маю на увазі і кримських татар, і українців, і росіян. Як довго ми будемо відновлювати Крим, повертати історичні назви, відновлювати пам'ятки культури, вичищати засмітнені річки, озера... це просто колосальна проблема."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua