МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кримська організація УРП „Собор” каже що Бахарєв ...

10/06/2006 | Tatarchuk
Кримська організація УРП „Собор” вважає заяви
Михайла Бахєрєва провокаціями, які шкодять міжнаціональному миру на півострові

Нещодавно віце-спікер кримського парламенту і головний редактор газети „Кримська правда” Михайло Бахєрєв зробив безпрецедентну заяву про те, що Верховна Рада АРК призупинить видатки на фінансування Головного управління МВС України в Криму, якщо діловодство в Управлінні й надалі здійснюватиметься державною українською мовою.

Однією з перших політичних сил, які піддали різкій критиці висловлювання М.Бахєрєва стала кримська республіканська організація (КРО) УРП „Собор”.

Як повідомив голова КРО УРП „Собор” Владислав Єрмаков, висловлювання Бахєрєва неможливо оцінити інакше як шовіністичну політичну провокацію.

„Заява Бахєрєва, зроблена ним на засідання президії Верховної Ради Криму не може не шокувати. Відомий українофоб, чия газета є оплотом російського шовінізму в Криму, цього разу в безпрецедентно зухвалий спосіб принизив і сотні тисяч українців Криму і Основний Закон держави – Конституцію України.”

На думку В.Єрмакова, який свого часу працював у Раді Міністрів АРК радником Прем’єр-міністра з міжнаціональних відносин, заява Бахєрєва спрямована на розпалювання антиукраїнських, шовіністичних настроїв на півострові, підрив громадянського спокою, і тому повинна бути засуджена всіма свідомими мешканцями Криму, не залежно від їхньої національності.

ПРЕСОВА СЛУЖБА УРП „Собор”

Відповіді

  • 2006.10.06 | Tatarchuk

    Можете скачати оригинал заяви

    Він тут:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua