МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Как коммунист Грач прикрылся "универ-салом"

10/07/2006 | Tatarchuk
Леонид Грач пишет письмо Генпрокурору, в котором пытается доказать, что органы местного самоуправления имеют право превышать полномочия органов местного самоуправления.
Обоснование - "универсал".

> 06.10.2006 13:46 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ до Генерального прокурора України МЕДВЕДЬКО О. І.
>
> НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
>
> Грач Леонiд Iванович
>
> “6” жовтня 2006р.
>
> Генеральному прокурору України
>
> МЕДВЕДЬКО О. І.
>
>
>
> ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
>
>
>
> Шановний Олександре Івановичу!
>
>
>
> Надсилаю Вам копію звернення прокурора Автономної Республіки Крим В. Шемчука до Голови Верховної Ради АР Крим А. Гриценко з його особистою оцінкою факту ініціювання депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим проведення в автономії консультативного місцевого референдуму з питання вступу України до НАТО.
>
> На мій погляд, своїми висловами щодо передчасності та порушення законодавства при розгляді питання проведення місцевого консультативного референдуму з питання вступу України до Північно - атлантичного блоку, прокурор Автономної Республіки Крим перевищує свої повноваження, в його листі явно переважає політичний, а не юридичний акцент.
>
> Виникає питання, на якій підставі В. Шемчук намагається використати прокуратуру як політичний інструмент, чому прокуратура Криму втручається в політику країни?
>
> Мова йде не про діяльність України щодо співпраці з НАТО, а про думку громадян Криму щодо вступу до воєнно–політичного блоку. Адже Універсал єдності чітко вказує на необхідність в майбутньому проведення всеукраїнського референдуму по цьому питанню, по результатам якого буде прийнято кінцеве рішення.
>
> Переконливо прошу Вас, шановний Олександре Івановичу, розглянути депутатське звернення по суті та надати правову оцінку висловленням Вашого підлеглого, прокурора Автономної республіки Крим В. Шемчука.
>
> Додаток: - копія вищезазначеного листа – 2 л.
>
> З повагою, народний депутат України, голова Комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Л. ГРАЧ

ДЖЕРЕЛО: сайт Грача http://www.edinenie.kiev.ua/index.php?cmd=newsfull&nid=8758338981

Відповіді

 • 2006.10.09 | Tatarchuk

  А не прикрылся ли Грач комитетом, который возглавляет?

  > Леонид Грач пишет письмо Генпрокурору, в котором пытается доказать, что органы местного самоуправления имеют право превышать полномочия органов местного самоуправления.
  > Обоснование - "универсал".

  .....
  > > З повагою, народний депутат України, голова Комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Л. ГРАЧ

  У меня простой юридический вопрос: Комитет ВР который имеет несчастьем такого голову как Грач, наверняка не давал полномочий Грачу на подобный запрос.
  Может я чего-то не понимаю в "юридицких" нюансах, но подпись главы Комитета в запросе должна по идее означать, что чувак обращается от имени комитета.
  Для этого надо думать нужно было, чтобы вопрос рассматривался на Комитете (а в него насколько все помнят входят также Чубаров и Джемилев).
  Предварительный вывод - глава комитета "прыгнул через голову".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua