МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Брутальні надписи у Сімферополі ліквідовані без участі влади

10/18/2006 | Tatarchuk
Кілька днів серія брутальних надписів, які розпалювали ненавість до кримських татар, містили нецензурні вирази та вітали початок "війни" в Криму, паплюжили місто Сімферополь. Місцева влада робила вигляд, що так і треба.

Але найбрутальніши надписи кілька днів провісили на пожвавленому автошляхові (Євпаторійське кільце), малюнок тут http://maidan.org.ua/n/krym/1160905681 а сімферопольска влада не робила нічого аби прибрати огидні надписи.

Втім надвечір в одного з дописувачів кримського Майдану зявилася блискуча ідея, як підредагувати надпис, аби міська влада негайно похопилася (ескіз тут) http://maidan.org.ua/n/krym/1161006858

Сьогодні дописувачі Майдану повідомляють, що надпис прибрано - причому тією ж самою краскою, якою робилися надписи. :)

"Війна", до якої закликали невідомі досі правопорушники, стала основною темою розписів на заборах міста Сімферполя - від центральних вулиць до пожвавлених автошляхів.
Цей шабаш почався саме напередодні всеукраїнської істерії, повязаної із намаганням проросійських маргиналів "не допустити" шанування річниці УПА.

В Криму, де як відомо дії УПА ніколи не проводилися, найьільша маса людей молодшого ветеранського віку ("діти війни"), які чомусь називають себе "жертвами УПА". Кримський "комуніст" Грач, народний депутат, який вже заплутався, чи є він православним активістом, чи неофашистом чи може антифашистом, намагається встановити посеред міста купу булижників які вперто називає "памятником жертвам УПА".

Але щось встановлювати, навіть каменюки, значно важче, ніж плюндрувати та паплюжити.
Під час мітингу комуністів та інших (анти)патріотичних рухів Криму було зпаплюжено памятник правозахіснику генералові Григоренкові, про що повідомляв Майдан http://maidan.org.ua/static/newskrym/1160999711.html

Також чиясь рука почала кожну ніч малювати брутальні надписи на заборах Сімефрополя, де наприклад оголошувалася "війна татарам" http://www2.maidan.org.ua/n/krym/1160641987

Відповіді

  • 2006.10.18 | fagot59

    Re: Брутальні надписи у Сімферополі ліквідовані без участі влади

    А что могут другое,кандидаты в палату №6?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua