МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

цікава ініціатива. може хтось знає більше?

10/19/2006 | Абу

Відповіді

 • 2006.10.19 | Tatarchuk

  Ігри "патріотів"

  Коротко це так: сбушники, фсбшники та бандюки зробили спільний проект проти Януковича (о, гірка іронія долі) :)

  Отой "координатор Народного фронта «Севастополь-Крым-Россия» Валерий Подъячий" зробив чималу послугу незалежній та вільній Україні, тим що розвалив цей фронт через дуже схоластичний публічний спор про "роль Мєшкова в історії" із іншим співкерівником того ж фронту, Компанійцєм.
  Якщо це зробила славетна служба невідимок України, то їй звісно респект.

  При тому дивно як вони залучили до себе наприклад "Российскую общину Керчи «Отечество»", яка з часів Мєшкова і досьогодні має репутацію звичайних баблососів у когось в Кремлі.

  Ну а довершує цю дивну комбинацію Хмеловський з ще однім "фронтом", нібито вже проукраїнським. Його роль у функціонуванні такого "фронту" приблизно така ж як в Подячого, але привідом став гне схоластичний спор про історію, а скандал про бабкі.
  Втім, розколов він не що інше як "фронт" пана Віктора Невірко, це такий собі бізнесмен, а далі про нього краще так: "у одного гражданіна нє било 1 уха; і одного глаза в нього не било; і одной ногі в нього теж не було; та й рука була в нього одна; і вообщє давайтє большє про нєго нє будєм говоріть" (© Хармс)

  ПС. У новині згадані кримська "Опора", "Собор" та КУН, але вони не може бути щоб мали якесь відношення до "цього". Скоріш за все Хмеловський за давньою звичкою знову поцюпив якусь печатку :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua