МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геннадій Москаль звернувся до Луценка

11/06/2006 | Людмила Мохова
Геннадій Москаль: “включення до списків депутатів з сумлінною репутацією, є виключно на совісти політичних партій та блоків”

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Геннадій Москаль звернувся до Міністра Внутрішніх Справ України Юрія Луценка з проханням направити до Криму досвідчених оперативних працівників для документування злочинної діяльності деяких депутатів органів місцевого самоврядування, зокрема депутатів Сімферопольської міської ради, Сакської районної ради, районних рад м.Сімферополь та інших міських і районних рад.
В своєму зверненні Представник Глави держави наводить дані, які стали йому відомі, про участь окремих депутатів в організації та участі в замовлених вбивствах та інших тяжких кримінальних злочинах.
На думку Геннадій Москаля, включення до списків депутатів з сумлінною репутацією, є виключно на совісти політичних партій та блоків, які включили їх до своїх списків.

Людмила Мохова,
радник Представництва Президента України в АРК
06.11.2006

Відповіді

  • 2006.11.06 | Сергей ГРУЗДОВ

    Re: Геннадій Москаль звернувся до Луценка

    Очень интересно параллельно выяснить, каким оперативным материалом и на какой стадии его легализации располагает по этому поводу Ялтинское управление СБУ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua