МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковичу подарували шматочок Криму

11/10/2006 | Яша
10.11.2006 | 13:05
Януковичу подарували шматочок Криму
"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"

Після завершення спільного засідання коаліції та уряду Віктор Янукович вирішив відвідати виставку живопису, яка так само, як і зібрання, відбувалася в Українському домі. Віктор Янукович розглядав експозицію без коментарів. Організатори намагалися розважити його різними розмовами про живопис, однак минуло доволі багато часу до того, як Віктор Федорович видав перші слова: «Прекрасні картини». Це зауваження стосувалося живопису так званої кримської школи.
Особливо Віктору Федоровичу сподобався натюрморт з жовтими квітами та графином вина. Там же прем’єру намагалися подарувати картину кримського художника Римана «Куточок старої Алупки». Віктор Федорович розгубився і промовив, що не може взяти такий подарунок. Організатори стали пояснювати прем’єру, що ця картина коштує недорого і не антикваріатом. Тоді Янукович взяв полотно і продовжив оглядини галереї.
Присутнім стало зрозуміло, що Віктор Федорович віддає перевагу класичній школі живопису, до імпресіонізму лишався байдужим. Досить довго прем’єр затримався перед картинами з зображенням квітучих макових та волошкових полів. «За душу зачепило», - пояснив Янукович.
Останнє, на що звернув увагу прем’єр, були живі породисті голуби в клітках. Такий інтерес прем’єра не випадковий. Дружина Януковича якось розповідала, що в Донецьку він мав біля свого будинку власну голуб’ятню. На питання, як зараз поживають його донецькі голуби, Янукович відповів: «Літають» і відвернувся, не бажаючи продовжувати розмову на цю тему.

http://www.obozrevatel.com/news/2006/11/10/144322.htm

Відповіді

 • 2006.11.10 | Tatarchuk

  йому треба не шматочок а куточок (с узбецького)

  хто не пойняв, я не виноват :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.10 | Яша

   Re: йому треба не шматочок а куточок (с узбецького)

   Tatarchuk пише:
   > хто не пойняв, я не виноват :)

   5 баллов!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua