МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Севастополь просить дрпомоги!

11/16/2006 | Черговий
Лист до Майдану від представників Севастопольскої громади.
Тект оригинальний.

"Друзі!

Місто на попєчєнії ЧФ вже тиждень сидить без води. ВМСУ зробило заяву що в неї води дохреніща, але не має офіційного звернення влади міста про допомогу. Куніцин цього не робить щоб не визнати свою некомпетентність та не втратити владу. ВМСУ, бачте, бабла немає на підвоз води, тобто на дешевий бензін!!!

Народ медлєнно а...ваєт. Вода воняє вже не від кипятіння, а просто так. При тому вода (окрім Северної Сторони) тупо подається в крани. Через те в людей смердить в квартирах.
Приготувати на цій воді курку люди спробували, проблювалися.

ЧФ припинив прийом громадян. Морозиться від коментарів. Аналіз води досі невідомий.

Народ! Звернення до всіх. Якщо є хоч які канали по умовно помаранчовим або просто невтральним політикам, чиновникам і таке інше... Зробить щось аби не прогавити шанс - повернути собі сімпатіі Севастополю.
В кого має бути контакти! Б..дь, це ж жахлива сітуація зараз. Гриценко, Луценко, хоч Тарасюк. Балога. Хто там ще здатний щось зробити, підказуйте.

Cевастопольці вже масово волають розпочати якусь ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ "ДОПОМОЖИ СЕВСТОПОЛЮ!".

Відповіді

 • 2006.11.16 | catko

  я знаю що можна зробити. теоретично.

  Черговий пише:
  >Гриценко
  Гриценка вчора у вр практично замочили регіонали і комуністи. він практично "нє у дєл"

  >Луценко
  Луценкові не до вас, бо представник ваших коханих регіоналів ренат кузьмін з генпрокуратури сьогодні передав справу про корупцію Луценка у вигляді "наградного пістолєта" в суд.

  >хоч Тарасюк.
  Тарасюка вже практично звільнили - терплять до закінчення саміту сильних світу що зараз проходить. Тому що він дуже в нато хоче а крим то ж територія без нато.

  >Балога.
  Балога вже давно не мнс. і нічого не рішає.

  >Хто там ще здатний щось зробити, підказуйте.

  я знаю що можна зробити. президент може ввести надзвичайний стан в севастополі. тільки загвоздочка - це має вр одобрити а кабмін виконати - тобто регіонали з комуняками і социками. і вони б це зробили - якби януковича при владі не було. бо заради "знести помаранчевих" вони б вже на весь світ і зі всіх трибун кричали давно - яка "оранжевая плєсєнь" отруйна і які "бандьори-терористи". а от тепер при владі ХАЗЯЇН який за кожен негаразд може в торєц дати. тому у вас все спокійно і нормально. на папері і в телеекранах тобто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | sofu

   Re: я знаю що можна зробити. теоретично.

   catko пише:
   > > я знаю що можна зробити. президент може ввести надзвичайний стан в севастополі. тільки загвоздочка - це має вр одобрити а кабмін виконати - тобто регіонали з комуняками і социками. і вони б це зробили - якби януковича при владі не було. бо заради "знести помаранчевих" вони б вже на весь світ і зі всіх трибун кричали давно - яка "оранжевая плєсєнь" отруйна і які "бандьори-терористи". а от тепер при владі ХАЗЯЇН який за кожен негаразд може в торєц дати. тому у вас все спокійно і нормально. на папері і в телеекранах тобто.

   Да пусть не черезвычайное положение. Разве не может публично, на ВЕСЬ экран дать поручение кабмину разобраться с положением? Народ не будет разбираться, может или не может давать такие распоряжения, народ будет видеть, что о них вспомнил пусть и не любимый президент.
   А Януковия уже не сможет отмалчиваться. Кроме того такая ситуация выгодна в очередной раз России, мол нет власти в Украине и не нужен Украине Крым с его проблемами.
 • 2006.11.16 | Добрый

  Re: Севастополь просить дрпомоги!

  Если честно ? Стыдно что на Украине нет такого понятия как власть.
  Всё что показывают по тв это свиньи нанятые московскими олигархами для полного скупа земли на Украине всё остальное их не ЕБЕТ.Так что господа Севастопольцы пришел третий момент истины! И я от всей души желаю вам выстоять!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.16 | сябр

   пост сябра стерто за порушення правил форуму

 • 2006.11.16 | сябр

  пост сябра стерто за порушення правил форумуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua