МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леонид Пилунский как всегда конструктивен. Но что дальше???

11/26/2006 | Осман
Лидер крымских «руховцев» считает, что нынешние руководители проукраинских сил Крыма «ни на что не способны»

Председатель Крымской краевой организации Народного Руха Украины Леонид Пилунский считает, что у проукраинских общественно-политических сил Крыма должно смениться руководство, поскольку нынешние лидеры показали свою несостоятельность на минувших выборах. Об этом Л.Пилунский заявил 22 ноября в Симферополе на заседании круглого стола, посвященного второй годовщине «оранжевой» революции.

«Должны прийти абсолютно другие люди, потому что мы не способны ни на что», — заявил лидер крымских «руховцев», обращаясь к представителям проукраинских организаций Крыма, участвовавшим в заседании.
Л.Пилунский также отметил, что вместо того, чтобы проанализировать ошибки «оранжевой» революции и причины, по которым правые силы проиграли на выборах-2006 в Крыму, участники круглого стола ведут «разговоры ни о чем». «То, что мы сегодня здесь собрались — это политический маргинализм», — заявил глава Крымской организации НРУ.
Л.Пилунский сообщил, что у него есть предложение, касающееся дальнейшей деятельности в Крыму проукраинских организаций, однако отказался его озвучить, сославшись на то, что участники круглого стола, скорее всего, не поддержат данную идею и она «будет похоронена».

Как сообщало агентство «Контекст-медиа», организатором круглого стола, посвященного второй годовщине «оранжевой» революции, выступил Общественно-политический совет демократических организаций Крыма. Участниками заседания стали представители крымских организаций общественно-политических сил, которые на президентских выборах 2004 года поддержали кандидатуру Виктора Ющенко и принимали непосредственное участие в «оранжевой» революции.
Источник: Контекст-медиа
22.11.2006 19:11

http://www.tk.crimea.ua/news_print.php?news_id=1492

Відповіді

 • 2006.11.28 | Гігапотам Мегапотамович

  - НУ ШО Ж МИ НІЧОГО НЄ ДІЛАЄМО???!!!...

  п. Пилунській неправий, коли каже, що проукраїнські сили Криму ні на що не здатні. Вони, принаймні, здатні телефонувати одне до одного та з підвиванням питатись:
  - НУ ШО Ж МИ НІЧОГО НЄ ДІЛАЄМО???!!!
  От що можна відповісти на таке запитання?
  Я вже привчився відповідати так: "а звідки я можу знати, шо ж ето ви там нічого нє ділаєте? Ділайтє...хто ж вам заважа...".

  А те, що п. Пилунський не хоче ділитися своєю ідеєю - то він правильно робить (якщо я вірно здогадуюсь, що то за ідею він там приховує). Бо та ідея вже стара, і вже геть дискредитована досвідом місцевих кацапів, котрі так і не спромоглися створити в Криму свій власний російський курултай - при тому, що є значно одноріднішою біомасою, ніж вкрай атомізоване "кримське українство". Не треба йому, пану, навіть і лайнатися об цю ідею.

  Немає кримського українства як цілого. Є українці, що мешкають у Криму. Можливо, й не так мало, як здається. І є медичний театр унікальних девіяцій та егзотичних діягнозів, що колективно - всіма партіями, всіма організаціями, всіма своїма поодинокими оригіналами - претендує на статус надзвичайного та повноважного посольства української нації та української цивілізації в Криму.
  Тому й не поважають тут Україну, що найчастіше тут вголос називають себе "українцями" саме актери з того театру. Мені так здається, що інтелігентному Пилунському вже й не дуже комфортно себе з тією труппою співвідносити - тим паче, що вона його не поважає, смертно заздрячи його депутацькому значку (хоча вона його й до значка теж не поважала, теж чомусь там в нього заздрила).

  Не людей там міняти треба, а суцільну ідеологію. Бо Україна - не чорна етнографічна Африка. Жовте вусся, бандура та вишукані психічні відхилення геть не належать до засадничих прикмет української тотжності.

  ---
  P. S.
  - Ало, ну і шо ж нам тепер ділать?
  - Укусіть сібя гадюкай. Інші варіянти видумуйте самі. Якщо ж не здатні видумати - див. вище пораду про гадюку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua