МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

С наступающими праздниками!

12/29/2006 | Lenur
Поздравляю все форумчан с наступающим Новым годом! Желаю всего наилучшего, крепкого здоровья, успехов во всех делах! И чтобы в новом году исполнились все пожелания которые вам пожелают и то что сами пожелаете себе!

С наступающим новым 2007 годом!


Сайгъылы ветандашларим!
Сизлерни келияткъан Къурбан байрамынен ве Янъы йилнен хайирлайим!
Аллах сизлерге ве сизлерни тувгъанларынъызгъа сагълыкъ ве берекет , тынчлыкъ ве къысмет берсин!
Къурбан байрамда япкъан дуаларынъызны Аллах къабул этсин!

Къурбан ве Янъы йил байрамынъыз хайирлы олсун!

Відповіді

 • 2006.12.29 | Tatarchuk

  Москаль приєднується

  Шановні журналісти, співробітники колективів редакцій!

  Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

  Нехай прийдешній рік надихає Вас на подальші успіхи, а плідна праця, завдяки якій багато речей знаходять в житті свій сенс, буде щедрою на життєдайні плоти, повагу та любов.
  Дорогі друзі дякуємо Вам за співпрацю, відкритість, наполегливість, коректність позиції з дискусійних питань, достовірність інформацій про події в Криму та України, прагнення послідовно підтримувати розвиток демократії у суспільстві та допомогу народові ввірувати в себе, свої сили та можливості. Світлої вам долі, щедрих творчих дарів на життєвій ниві, успіхів в усіх починаннях.
  Бажаємо натхненної праці, реалізації нових ідей і втілення їх у життя, нових яскравих, насичених, достовірних та результативних аналітичних публікацій та матеріалів. Завжди залишайтеся на стороні правди в справі служіння істини й справедливості.
  Хай невичерпним буде джерело вашої працездатності й доброти, а добрі справи на ниві утвердження свободи слова й надалі слугують інтересам людей.
  У свою чергу Представництво Президента України в АР Крим обіцяє, що і в новому році буде надавати об’єктивні матеріали щодо розкриття злочинності та корупції, байдужість органів влади півострова до життєвих проблем кримчан, порушення питань про притягнення до відповідальності посадових осіб за безгосподарність, бездіяльність, не вміння чи не бажання працювати за для добробуту і миру жителів півострова.
  Добра, щастя, оптимізму, здоров’я та успіхів зичимо Вам, майстрам друкованого слова, телекамери і мікрофону на вашому життєвому і професійному шляху.
  З НОВИМ РОКОМ! З НОВИМ ЩАСТЯМ!
  ХРИСТОС РОДЖАЄТЬСЯ!
  СЛАВИМО ЙОГО!

  (у листі ще й хрюши були, але то вже особисте :) )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.29 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: Москаль приєднується

   Спасибо и искренние мои поздравления сообществу и-нета! Кажись, это именно та возможность, которая позволит объединиться во имя прогресса при помощи прогресса. С Новым Годом! :)
 • 2006.12.31 | PanOleksa

  Re: С наступающими праздниками!

  Спасибо, Lenur.

  Один религиозный деятель хорошо поздравил своих друзей с новым годом: "желаю, чтобы каждый ваш год был не годом свиней, змей или крыс, а Anno Domini - Летом Господним".
  Присоединюсь к его пожеланию.
  Свиньи сегодня - герои дня. Но мы достойны гораздо лучшего.

  Лета вам Господнего благоприятного.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua