МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чиновники покрали гроши з Днів національної культури Криму

01/10/2007 | Брудна мантія
10.01.2007 «Некультурні» справи


Прокуратурою Криму викрито злочинну схему, згідно якої чиновники від культури розкрадали та привласнювали кошти, що виділялися із бюджету на проведення у Криму днів національних культур мешканців України.

Кримінальну справу порушено за семи епізодами злочинної діяльності керівників Кримського республіканського фонду міжнаціональної злагоди та Кримського центру гуманітарних досліджень. Перший - виступав замовником свят та розпорядником коштів, а інший - брався їх організовувати.

Такий собі «день народження душі» влаштували ці посадовці на кошти, за рахунок яких у 2005 році в Криму повинні були відбутися дні італійської, осетинської, білоруської, грузинської, литовської, казахської і киргизької культури, а також фестиваль «Суцвіття національних культур».

Ці свята не відбулися, або були проведені за гроші національних общин, тоді як виділені державою кошти, а це понад 50 тис. грн., плавно перекочували в кишені чиновників від культури і міжнаціональної злагоди.

Прокуратурою Криму 9 січня ц.р. за фактом привласнення і розтрати майна, вчиненого шляхом зловживання службовим становищем (ч.4 ст. 191 Кримінального кодексу України), а також за фактами посадового підроблення документів (ч.2 ст. 366 КК України) щодо керівників Кримського республіканського фонду міжнаціональної злагоди та Кримського центру гуманітарних досліджень було порушено кримінальну справу.

До речі, попередня перевірка з цього приводу, проведена прокуратурою в травні минулого року, теж закінчилася порушенням кримінальної справи. Тоді прокурори встановили, що посадовими особами було розкрадено кошти, призначені для організації і проведення Днів німецької культури в Криму ( http://www.ark.gp.gov.ua/index.php?section=n&newsid=706 ).


Прокуратура АР Крим

Відповіді

 • 2007.01.10 | Русич

  Так это же Казарина словили!

  Ну и ну: никак, до Казарина руки дошли. КЦГИ, точно знаю, его конторка. И деньги там крутились не малые. И по карманам все распихивали, тоже давно известно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.10 | Лозина-Лозинский

   похоже на то

   Да, точно. Это, кажется, действительно казаринский центр.

   Забавно, НМД. Когда суд?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua