МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Гучний" мітинг

01/22/2007 | Медиа-Крым
Сьогодні в Сімферополі на майдані ім. Леніна відбувся мітинг з питань виділення земельних ділянок.

Зібралася велика кількість людей (понад 1 тис.), що відстоювали своє право на кримську землю. Більшість мітингуючих були кримскькотатарської національності.

Щоб привернути більше уваги, вони стукали палками по залізних баках.

Як каже один з протестуючих, організаторів мітингу, як конкретних людей, немає.
"Організатор цієї акції протесту - народ. Людям набридло чекати від місцевої влади виконання прийнятих вже в Києві земельних законів, ось люди й прийшли".

Протестуючий вважає, що місцева влада навмисно гальмує виконання цих законопроектів, а сама "за спиною громадькості" роздає землі не звичайним людям, а олігархам. Цим самим порушуються конституційні права людей, каже він.
"Ви не подумайте, серед нас не тільки татари. Захищати свої права сьогодні на майдан вийшли й слов`яни. Власне я сюди прийшов, тому що хочу отримати свою ділянку землі, а мені не дають. Якщо тобі теж потрібна земля - приєднуйся", - запропонував кримський татарин кореспонденту Медіа Крим.

Проте багато молодих людей, що тримали прапори, на питання про мету мітингу не змогли дати чіткої відповіді.

http://mediacrimea.com.ua/?newsid=542

Відповіді

 • 2007.01.23 | Олекса

  Re: "Гучний" мітинг

  Почнім з того, що не понад 1000 чоловік, а десь біля 300-500 за данними МВС і організатором мітингу був Меджліс, а не народ. Також хочу зазначити, що окрім кримських татар там нікого не було, а якщо журналісти й побачили когось, то, скоріш за все то були просто глядачі. Постає питання: "Закон про кримінальну відповідальність за незаконне захоплення землі прийнято, то чому він не працює?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.23 | Tatarchuk

   в вас якось дивно все змішалося

   Олекса пише:
   > Почнім з того, що (...)організатором мітингу був Меджліс, а не народ.

   Меджліс? А звідки ви знаєте про це?

   > Також хочу зазначити, що окрім кримських татар там нікого не було, а якщо журналісти й побачили когось, то, скоріш за все то були просто глядачі.

   Ваше слово проти їхгього :) Я там був десь о 14 і взагалі нікого не побачив, але ж не пишу що мітингу не було

   > Постає питання: "Закон про кримінальну відповідальність за незаконне захоплення землі прийнято, то чому він не працює?"

   Ви маєте на увазі мітинги? А до чого тут захоплення землі? Це була планова санкціонована акція, до речі не має відношення до Меджлісу.
 • 2007.01.23 | Tatarchuk

  "Свежая газета" про славян на "гучном митинге"

  Мирная акция протеста в защиту Конституционных прав собрала на площади Ленина 22 января несколько сотен митингующих. Основное требование участников акции — выделение земельных участков.

  Пикетчики выражали свои требования с помощью плакатов с лозунгами «Решение земельного вопроса в Алуште – позор Украине» и «Каждый имеет право на землю». Кроме этого, участники мирной акции написали обращение председателю Совета Министров Крыма Виктору Плакиде, в котором объяснили причины митинга. Также в обращении говорилось, что поводом для пикета послужили события 18 января на ул. Балаклавской, когда возник конфликт между самозахватчиками и рабочими строительной фирмы. По словам митингующих, на площадь вышли не только крымские татары, но и славяне.

  — У нас те же самые проблемы, что и у татар, — заявила Татьяна. — Мы пишем письма в Горисполком с просьбой о расширении жилплощади, но так и не получаем никакого ответа.

  — Мы не просим участки возле моря! Мы просим просто по кусочку земли для своих детей, — подчеркнула участница акции Сабрина. Как рассказал бывший внештатный советник Председателя Верховной Рады Автономной Республики Крым по урегулированию земельных вопросов Даниял Аметов, который является организатором митинга, эта акция протеста тому, что власти должным образом не решают земельный вопрос.

  — Мы обсудили эти вопросы с премьером и, я думаю, власть сегодня предпримет шаги к тому, чтобы садиться за стол переговоров и решать вопросы таким вот образом, — отметил он.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua