МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко розповів, хто й за що сприяє зняттю Хоменка з ГУ МВС

01/29/2007 | Брудна мантія
Луценко розповів, як влаштував бандитам "сідницю"
www.ПРАВДА.com.ua, 27.01.2007, 16:31
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пов'язує своє звільнення та кадрові ротації в міністерстві з лобіюванням економічних інтересів.

На прес-конференції в Тернополі Луценко оприлюднив перед журналістами розшифровку розмов у Криму перед його звільненням.

За його словами, там міліція зупинила діяльність заводу з виробництва нелегальних алкогольних напоїв, завдавши таким чином шкоди цьому підприємству на 5 млн. гривень.

Після цього Луценку, за його словами, передали розшифровки розмов про доцільність зняття Луценка та керівника місцевої міліції Хоменка.

"Треба зняти до 25-го. Якщо Хоменко не йде, то треба шукати вихід, шукати дах і перебиратися в іншу область", - процитував Луценко частину розмови.

У відповідь, за словами екс-міністра, було сказано: "Все буде нормально. Ще буквально два-три дні, і все поновиться. Цього придурка Луценка приберуть... Нема Луценка – труба Хоменку".

"У нас тут все в порядку, і з податковою теж, і тільки з Луценком, як кажуть у вас тут на заході, сідниця", - продовжив Луценко цитувати слова про себе.

Після цього він навів ще одну цитату з розмови людей, причетних до кримського підприємства: "Сюди приїздить депутат від Регіонів, пише запит в прокуратуру і вона (прокуратура) закриває справу. Ми нарешті зможемо працювати".

За словами Луценка, коли через два дні його не зняли, один зі співрозмовників передзвонив своїм лобістам і запитав: "Ми заплатили 50 тисяч, де справа? Нас і далі тримають і не дають працювати".

"Оце і є ціна всіх кадрових змін в міліції, і це лише маленький приклад", - зазначив Луценко.

Екс-міністр відзначив, що його підлеглі "не були янголами". "Я знаю їм ціну, і вмів бити по руках. Але, погодьтеся, сьогодні відбувається реставрація найбільш одіозних представників кучмістського режиму", - сказав Луценко.

При цьому він згадав призначення заступниками голови МВС Сергія Попкова і Михайла Плеханова, перший з яких наказував вивести війська проти Майдану, а другий – зброєю розганяв сумських студентів.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/27/53707.htm

Відповіді

 • 2007.01.29 | Tatarchuk

  Вино-водочных магнатов обслуживает "Прорыв"

  Брудна мантія пише:
  > Луценко розповів, як влаштував бандитам "сідницю"
  > За його словами, там міліція зупинила діяльність заводу з виробництва нелегальних алкогольних напоїв, завдавши таким чином шкоди цьому підприємству на 5 млн. гривень.
  > Після цього Луценку, за його словами, передали розшифровки розмов про доцільність зняття Луценка та керівника місцевої міліції Хоменка.
  > "Треба зняти до 25-го. Якщо Хоменко не йде, то треба шукати вихід, шукати дах і перебиратися в іншу область", - процитував Луценко частину розмови.
  > Після цього він навів ще одну цитату з розмови людей, причетних до кримського підприємства: "Сюди приїздить депутат від Регіонів, пише запит в прокуратуру і вона (прокуратура) закриває справу. Ми нарешті зможемо працювати".
  > За словами Луценка, коли через два дні його не зняли, один зі співрозмовників передзвонив своїм лобістам і запитав: "Ми заплатили 50 тисяч, де справа? Нас і далі тримають і не дають працювати".

  Кажется теперь мы знаем кому пошли новые 50 тысяч:
  Евпатория, Январь 29 (Новый Регион – Крым, Андрей Подберезкин) – Милиция и сотрудники Министерства образования Крыма попытались сегодня утром воспрепятствовать проведению акции Молодежного движения «Прорыв». В то время, как правоохранители одновременно в шести регионах автономии запретили выезд автобусов с прорывовцами, министерские чиновники угрожали пассажирам этих автобусов отчислением из вузов. Об этом корреспонденту «Нового Региона» заявила лидер «Прорыва» Надежда Полякова.

  По ее словам, около 6-7 часов утра, во время посадки активистов в транспорт, в Евпатории, Белогорске, Севастополе, Бахчисарае, Ялте и Феодосии в салоны автобусов вошли представители МВД, которые потребовали от пассажиров покинуть салон. Когда же прорывовцы отказались это сделать, их имена переписали сотрудники Минобраза Крыма, сопровождавшие милиционеров. При этом, активистам объявили, что все они будут отчислены из вузов, в которых проходят обучение. Затем правоохранители сняли с автобусов номера и приказали водителям следовать в гаражи.

  Как пояснила Полякова, сегодня «Прорыв» намеревался провести акцию протеста на захваченном татарами поле в районе поселка Чистенькое в Симферопольском районе. Из-за противодействия силовиков место акции пришлось перенести.

  «Мы провели ее в степи на окраине Евпатории, – рассказала Полякова. – Но и там нам милиция предъявила претензии, что акция проходит без уведомления властей. Какое уведомление?! Мы же не в общественном месте собрались, а в поле. Мы это могли как угодно назвать, хоть пикником».

  По ее словам, в ходе митинга прорывовцы запустили на воздушных шарах метровые мягкие игрушки – свиней, одетых в оранжевые костюмы. «Акция называлась «Депортация оранжевых свиней», – заявила Полякова. Таким образом мы выразили протест против действий властей, которые позволяют издеваться над крымчанами бандитам из нелегального татарского меджлиса, захватывающим землю».

  Полякова также добавила, что «оранжево-синяя власть Крыма сильно подводит Януковича, делая ставку не на тех союзников».

  «Они боятся бандитов из меджлиса и третируют остальных крымчан, что мы в очередной раз смогли наблюдать сегодня утром при попытке любой ценой не пустить нас на митинг. В то же время, чиновники боятся предпринимать хоть какие-то действия по пресечению волны самозахватов», – отметила лидер «Прорыва».

  Участники акции приняли резолюцию, в которой потребовали отставки крымского спикера-«регионала» Анатолия Гриценко за то, что «пригревает в ранге своих советников «королей самозахватов», а также отставки начальника главка МВД Украины в Крыму Владимира Хоменко, «который позволяет татарским бандитам нарушать права крымчан».

  Кроме того, по мнению активистов «Прорыва» Хоменко следует отдать под суд за то, что милицейским спецназовцам 18 января, в ходе побоища на самозахвате в Симферополе, отдали приказ отступить и не вмешиваться, в то время, когда в них летели камни и палки.

  Прорывовцы также потребовали объявить импичмент президенту Ющенко, как неспособному обеспечить мир и порядок на Украине.

  «Уже всем понятно, что Крым стал пороховой бочкой. Поэтому мы приняли обращение к крымчанам, в котором призываем прекратить безмолствовать и консолидироваться, так как кроме себя самих мы никому не нужны. Молодежъ должна создавать мобильные военно-спортивные бригады по защите порядка на местах. Каждый подъезд, каждый дом, каждая улица должны стать крепостями, в которых будут пресекать выходки беспредельщиков», – добавила Полякова.
 • 2007.01.30 | Yusuf

  Re: Луценко розповів, хто й за що сприяє зняттю Хоменка з ГУ МВС

  По времени это совпадает с так называемым "рейдом" на "Дионисе", о котором писала газета Крым.ру. Или может я что-то путаю? Кто знает, подскажите..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.30 | Tatarchuk

   Re: Луценко розповів, хто й за що сприяє зняттю Хоменка з ГУ МВС

   Хронологічно виглядає так.

   Перше. сталося щось (напад на Діоніс чи як ця подія зветься)
   Друге. газета Крім-Ру надрукувала "хелп" про напад озвірілих ментів на беззахісну фірму.
   Третє. метнівка із запізненням повідомила що була планова отработка загущених гньозд.
   Четверте. Крим-Ру продовжила наїзд на ментівку - тепер вже за побиття казачків.
   Що було далі - памятає кожен :) Газети почали (а першою знову ж була Крим-Ру) писати про відставку Хомекна ось-ось, ментівка наїхала на нас та на Крим-Ру :) і таке і інше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua