МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знайомий пише по аське

03/16/2007 | Tatarchuk
Речь идет про Бахчисарай.

- слушай тему: говрит чел у котрого сын в армии - в военкомате отдельно собрали группу призывников татар и спрашивают кто хочет служить- молчат, хто не хочет - лес рук - их отправляют сразу домой, на вопрос призывников в какого фига - военком ответил - а не фиг их военной премудрости учить. полный совок.

я: он сам не понимает какую пользу делает :)
но посадить его надо

- таже ситуация с беркутом и прочими спецслужбами

я: а потом удивляются откуда паралельние структури

- этот же чел рассказал, что беркут птица и ночная и работает в крыму по ночам. КАК? ночью в полном комплекте вооружения плюс кирки лому и т.д. делают набеги на маленькие захвати, в том числе выполняют коммерческие сгоны с захватов. сами же и ломают постройки. всех кто там есть пакуют, даже проговорился что их иногда того... но чо то слабо верится.

Відповіді

  • 2007.03.16 | Bulba

    Re: Знайомий пише по аське

    то що вказані служби МВС досі є прихованимі від суспільства то є правда, хоча вони і не ведуть боротьбу з террористамі як "альфа". на мій погляд вони по-перше занапто приховані, по-друге, вони максімально моноетнічні - цей факт я чув ще за часи Москаля на посаді головного міліціянта, технологія була така: кандидат наприклад крімській татарін здав на відмінно істпити і останній - спаррінг з 2-3 бійцямі. зрозуміло що відбірають молотобійців які ломають руку, ногу, ніс и т.п. і кажуть вибачь хлопче, ти нам сподобався, але може наступного разу...
    ідея формування єтнічних спец сил.
    зовсім іньшій досвід надають США.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua